Zabiják v masce, uříznuté prsty, litry krve, nahé ženy - to vše na Vás čeká v hororu, který kráčí ve šlépějích nejslavnějších vyvražďovaček. A jejich pověsti rozhodně nezůstává nic dlužen! Skupina punkerů se vloupá do opuštěného skladu, aby si tam uspořádala divoký mejdan. Netuší však, že v budově se nachází děsivá bytost, které se nelíbí, že narušili její teritorium! Zabiják ve svářečské masce, s kladivem v ruce a zombie rodinkou za zády se chce pomstít za staré křivdy a neváhá přitom odstranit jakoukoli překážku. A věřte - jeho metody rozhodně nebudou mírumilovné! (oficiální text distributora)

ecceHOMMO odpad!

Továrna oživlých mŕtvol???....Nečudo...pri pozeraní by sa nejedna mŕtvola obracala v hrobe....Absolútne nesympatická partia punkerov blabotajúcich dve na tri so sexuálnym podtónom pohybujúca sa v otrasných kulisách. Avšak našiel som až tri pozitíva: strihanie prstov, to ako film skončil, ....a najmä, že skončil.....chvalapánubohu.... ()

DivX

Psycho hororová komedie s nádechem thrilleru... To bylo první co mě napadlo po 10 minutách. Asi to bude mnou ale ja tohle fakt nedal. Nedávalo mě to vůbec smysl! Režisér to asi myslel jinak ale mě to fakt nic neříká. 5% (DĚJ odpad AKCE * VTIP * HOROR * THRILLER ** HERCI *) IMDb.com: 3,8/10 ()

oveckaoa

Tento film je takový masakr že to je prostě nepopsatelné to se musí vidět. Bohužel jediná věc co zamrzí je zhruba prvních 20 minut které jsou vatové a obsahují jen sexuální narážky což je o ničem, ale to když se vydrží tak odměnou je neskutečný masakr s pěkně velkým kladivem (hodně podobným jako měl Executioner v Resident Evilu 4) a spoustou vraždících věcí. Jen ty zombie si mohli odpustit přišly my tam zbytečné. Každopádně zatím nejlepší a jedno z nejkrvavějších explotation co sem zatím viděl. Závěrečný masakr na té párty je opravdu síla. ()

lennyd

Znáte lepší místo na velkou párty než opuštěnou továrnu? Já sice ano, ale hrdinové tohoto filmu nikoliv. Jenže nikdo z nich netuší, že továrna není až tak opuštěná, a že místní obyvatelé nebudou ze skupiny smažek nikterak nadšeni - i když, vzhledem k jejich přístupu k zabíjení možná ano ... Tento film se mi docela těžko hodnotí - fakt těžko. Na jedné straně povedené krvavé scény - autoři si opravdu neberou servítky, a na obrazovku lijou krev a jiné tělní tekutiny (případně i další části těl) po hektolitrech. Stejně tak se povedl hlavní zabiják - respektive jeho nástroj - což hezky předvede v posledních pěti-deseti minutách. Na druhé straně naprosto nesympatičtí herci (otázka - byli to vůbec herci nebo jen režisér zaskočil do nějakého feťáckého doupěte a za pár gramů fetu si pár smažek koupil?), ještě horší český dabing (takhle příšerný dabing jsem už hodně dlouho neslyšel - vévodí tomu ten, kdo nadaboval Kennyho) a první půl hodinka, kde se neděje nic než pár hloupých lekacích scén a debata o tom kdo / s kým / za kolik / a jak. ()

Danny F.

Odvážné gore scénky, dostatek krve s kombinací cárů kůže a dobrých zabijáckých detailů. Zabiják se opravdu hodně povedl. Hudba byla solidní. I když jde o skromný horor, musím přiznat že se mi líbil. Nebylo to něco co bych ještě neviděl, ale ty nechutnosti neměli prostě chybu. Nějaké to vysvětlení jak, kdo a proč by bylo na místě. Konec konců se to povedlo. 75% ()

bizz_mjc

Jednu hvězdu dávám jen za gore, jinak strašná cypina. Nemám problém s nízkorozpočťáky a undergroundem, ale tohle je vážně krvavej brak. ()

zolo23

Film založený na fakt hustých(hnusných) GORE scén ,avšak s nulovým scenárom a príšerným hereckým zoskupením. Opät vidíme totálne nelogické úvahy "hlavných" hrdinov (jedna slečna "niečo" uvidí a nikomu nič nepovie?..čo som fakt nepochopil...aj tak chcípne krava jedna) a najmä jednu veľkú dieru v scenári kde nám pán Davidson (podielal sa aj na scenári) zabudol aspoň načrtnúť "KTO" "ČO" a "PREČO" obývajú skladový priestor nejaký pseudozombíci. Sweatshop vyznieva príliš amatérsky, kamera, strih a dokonca i hudba sú príšerné a Vám nezostáva nič iné ako si len zmlsnúť na ľudských vnútornostiach, odseknutých končatinách a podobných zhovadilostiach.Záver je fakt prehnaný a je dôkazom toho, že aj keď je pán Davidson veľkým hororovým fánúšikom "veľkým" režisérom nikdy nebude. ()

sedm.1

Sweatshop nelze označit za nic jiného,než za film pro okrajové publikum,vytvořený splatter nadšencem.Já si myslím,že každý,kdo do tohoto filmu nakonec jde,musí vědět,že to nebude procházka růžovým sadem.Po filmařské stránce jde samozřejmě o prvotřídní brak,kde stojí za hovno jak kamera,herci,scénář,tak především režie.Vše se pohybuje na hranici čistého amatérismu,kde zcela jasně převládá nadšení pro věc nad filmařskými schopnostmi.Ovšem to k těmto filmu jednoduše patří a proto se točí pouze pro danné publikum,které všechny tyto věci s úsměvem na rtu toleruje a respektuje a užívá si pouze té hororové stránky,plné krve,vnitřností,trhání,lámání,kousání,brutálního násilí apod..Problém Sweatshop ovšem je,že mě zde bohužel příliš nezaujala ani právě ona hororová stránka.Což ono,brutality,krve a násilí je tu kopice a nejednou mé zvrácené srdéčko až zaplesalo,ale celkově to prostě na mě nějak nezafungovalo.Přitom i atmosféra na možnosti filmařů byla více než přijatelná a punk holky byly též fajn,ale asi mě trochu vadil velmi slabý spád,fakt kruté dialogy,ale ze všeho nejvíc mě zklamala občasná příšernost efektů,kdy i na takto nízkorozpočtový snímek byly docela odfláknuté.Každopádně Sweatshop si zvrácenější publikum určitě užije a ostatní na to budou koukat jen ze zvědavosti,aby tomu následně dali odpad,že? ()

AngiS

Člověk si to musí pobrat po svým.. Já sem si to přebrala tím stylem, že jsem to brala jako komedii. A z tohohle pohledu to zas uplnej propadák nebyl. :-D ()

Holina odpad!

Nehorázná kravina. Stacy Davidson je evidentně nadržený masturbant, protože tolik sexuálních narážek a vulgarismů v jednom filmu snad nesnese ani ten nejnamachrovanější uhrovitý hiphoper. Vyznavači krvavých detailů si sice přijdou na své, ale takovou bezduchost zřejmě budou vyhledávat jen v USA. ()

Eraserhead

Ty dvě hvězdy dávám jen proto, že jsem viděl už o dost větší a hůř natočený krávoviny - viz. Automaton Transfusion nebo cokoliv od maestra Andrease Schnaase. Na druhou stranu jsou i výrazně lepší nízkorozpočtový krváky, kde jde jen o brutalitu s nulovým vysvětlením o původu zla - viz. Feast (teda hlavně první díl, ty další dva už taky za moc nestály). ()

Corpsegrinder odpad!

Nedokoukáno a upřímně obdivuju lidi co to zvládli protože tak amatérskou sračku jsem dlouho neviděl. Už kvalita obrazu je hnusná, kamera naprosto otřesná a film je tak tupej že bych to nepustil ani někomu kdo film v životě neviděl. Absolutně nechápu jak tomu někdo může dát byť jen jednu hvězdu, natož pět. ()

ZdenoLo

Horor?...horor boli skôr tie dialógy, herecké výkony, kamera, strih...no a hlavne ten český dabing. Dobrá hudba a pár efektov si zaslúži aspoň tú cenu útechy. ()

t.mon

Já si prostě nemůžu pomoct. Zabiják a jeho zombie rodinka hustá, ucvaknuté prsty geniální, rozmajznutí hlavy kladivem geniální. Stacy Davidson je machr a už se těším na Domain of the Damned. PS: Ze začátku jsem chtěl dát jen dvě nebo tři*, po rozmajznutí hlavy čtyři, po závěrečném masakru 4+. ()

J*A*M*A*L

Hodně špatnej vtip, za to však mi ani moc nevadilo to zabijení a jak řekl J*A*S*M, zde se hlavním "hrdinům" fandit nedalo.Hlavně jsem taky nepochopil proč si tam punkeři pouštěli nějakej dubstep, tekno a podobné hudební styly, které u punkerů nepřipadají v úvahu.A navíc krvavé a brutální záběry a efekty byly dost trapné.Řekl bych, že by se měl za název filmu měli přidat slova v závorce: amatérský film a myslím si, že i ti amatéři by to lépe natočili a udělali.Sweatshop byl hlavně obrovská nuda a po padesáté minutě už jsem to definitivně vzdal a serfoval na netu a zpátky jsem si to přepínal pouze na zabijačky.Jedna hvězdička za pár dobrých hlášek a za závěrečnou vyvražďovačku. ()

peto580

Prva cast filmu- blbost, nuda, hruuuza.... ale pak sa to nejak rozbehlo. Sceny boli paradne, atmosfera docela psycho a celkovo to nabralo na obratkach. Kamera sa pochlubila (opat az v druhej polovici): zaber na vraha, zaber na obet, zaber na vraha, zaber na obet, zaber na vrazdiecu zbrat a vrazda. Pripadal som si ako pri hororovej klasicke z min. storocia. Konieckoncov urcite lepsie ako americke teeneagerske horory s bandou dementnych deciek. Sice pozrene s dabingom ale 3 hviezdy si to zasluzilo. Skoda toho neskutocne zleho uvodu. ()

mosnak odpad!

Neskutečná amatérská sračka,která byla opravdu nekoukatelná :-( začínám mít takových snímku DOST - 0% (to je snad poprvé co jsem se na 100% shodl s uživateli J*A*S*M a LIVINGDEAD). ()

cskomando

Absolutně bez děje.. totální vyvražďovačka tyhle filmy nemám rád ačkoliv se jedná tentokrát o horor.. 50% za Krev, Jatka, Nechutnosti místama... ale jinak -50% za ten stupidní děj, který kopíruje kopici jinejch hororových vyvražďovaček. Zde nalézt jediný úmysl, který poukazuje na rodinu zombie + továrního zabijáka v masce. ()