Reklama

Reklama

Kolumbovo náměstí

  • USA Columbus Circle
všechny plakáty
Ukázka z filmu 7

Dědička, jež byla zavřena ve svém domě téměř dvacet let, musí čelit svým nejhorším obavám. Jeden z jejích sousedů byl zavražděn a přijíždí detektiv, aby celou událost vyšetřil... Abigail Clayton (Selma Blair) žije sama. Hodně sama. Vlastně tahle atraktivní dáma neopustila svůj loftový byt na Manhattanu téměř dvacet let. Slavná dcera bohatého průmyslníka, Abigail, zmizela před zvědavýma očima tisku a od rozruchu své rodiny v den jejích osmnáctých narozenin, kdy se stala dědičkou obrovského dědictví. Po letech své dobrovolné izolace, je Abigail v kontaktu pouze se dvěma lidmi - s domovníkem Klandermannem (Kevin Pollak), se kterým komunikuje prostřednictvím vzkazů a Dr. Raymondem Fontainem (Beau Bridges), dlouholetým rodinným přítelem a jejím jediným důvěrníkem po většinu jejího života. Jednoho dne zemře jedna stará sousedka a celou událost přijíždí vyšetřit detektiv Frank Giardello (Giovanni Ribisi) z oddělení vražd. Když ho Abigail najde za dveřmi a je požádána odpovědět na pár otázek, je z toho úplně zoufalá. Prázdný byt po mrtvé sousedce chce získat Abigail pro sebe a pojistit si tak své soukromí. Jenže na její žádost nikdo neodpovídá a najednou se tam stěhují noví nájemníci, Lillian (Amy Smart) a Charlie (Jason Lee). Abigail úzkostlivě sleduje své sousedy dveřním kukátkem, jenže když se s nimi setká tváří v tvář, její křehký svět začne být v ohrožení... (HBO Europe)

(více)

Videa (14)

Ukázka z filmu 7

Recenze (39)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Fígl, jak dostat zakletou princeznu z hradu, který už dlouhá léta sama dobrovolně neopouští, je sice jednoduchý, ale má nápad. Bohužel ho prozradí už v půlce filmu a zbytek je průměrná akčně thrillerová podívaná, kde divák musí hodně přimhouřit oči, aby některým zvratům a jednání postav aspoň trochu uvěřil a nevyprskl přitom smíchy. ()

tavlas 

všechny recenze uživatele

Bože jak někdo kdo natočil Middle Men může takhle zprznit film. Zhruba do 45 minuty jsem jsi říkal jak nespravedlivé je hodnocení tohoto filmu. Jasně už jsem viděl různé variace podobného příběhu a i herecké obsazení slibovalo něco ,,aspoň,, průměrného, ale jak přibývali minuty na časomíře přehrávače bylo mi jasné, že to nezachrání naprosto nic. Naprostá ztráta času. Jedna hvězda a to fakt jen za obsazení. ()

Reklama

Brenda.Ch 

všechny recenze uživatele

Je možné udělit od jedné hvězdy po pět (odpad bych tomuto filmu fakt nedala, na to jsou jiné "pecky"). Tak budu průměrná tak, jak byl průměrný tento film. Jo, všechno bylo předvídatelné, agorafobie hlavní představitelky tady byla, když se to do scénáře hodilo, když ne, tak nebyla. Líbily se mi vsuvky v podobě krátkých šotů minulosti, když se holky po tom výprasku bavily, dalo to autenticitu a zároveň to mírně poodhalilo závěs a bylo jen na mě, jak ho odhrnu celý. Jason Lee mě pobavil, protože ho už mám zapsaného kvůli dětem jako hodného taťku Alvina a dalších veverek či co to bylo, takže jsem si nemohla zvyknout na tu zápornou roli. :-D Ale to je jen odbočení... Dobrý průměr, dobře se mi u toho žehlilo. Nenadchne a neurazí. ()

notozjano 

všechny recenze uživatele

Rádoby thriler, který láká na herecké obsazení. Kromě nádherného loftového bytu nemá tento snímek moc co nabídnout. Nějaké to napětí možná a do Selmy se dá i zamilovat, ale děj to má převelice slabý. Spíše je to taková odpočinkovka, která na závěr dost graduje. Nerad bych to doporučoval a už vůbec ne znovu shlédl. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tady jsem neměl problém. Mělo to celkem solidní scénář, o zápletce někdo přemýšlel a proti konečnému vyústění jsem nemohl nic namítat. Lehká předvídatelnost nebyla v tomto případě moc na škodu. Co mě bavilo nejvíc byla ovšem Selma Blair. Nejenže stárne do krásy, ale zároveň je i výbornou herečkou, která by si zasloužila solidnější nabídku, než druhosledové filmy. Tým, který jí tady sekundoval, mě také nijak neurážel, takže u mě za 70%. Hodnocení opět moc nechápu. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama