Kolumbovo náměstí

Columbus Circle

Mysteriózní / Krimi / Thriller / Psychologický

USA, 2012, 82 min

Ani jeden zúčastnený nie je žiadna super stár, ale každý z nich má čo to za sebou. No ani jednému sa nie len nepodarilo prekročiť svoj či už televízny, alebo filmoví tieň. Jediný kto tu ako tak zahral je Giovanni Ribisi, ale ten je predsa len o ligu vyššie ako ostatný zúčastnený a dokáže si podržať svoj štandard aj bez schopného režiséra. Ostatný buď prehrávajú alebo vyzerajú ako by hrať ani nevedeli a za to môže už spomínaný režisér. Výslednému celku samozrejme podráža nohy predvídateľný scenár. Tretiu hviezdu som pridal iba s nostalgie keďže trojicu Selma Blair, Amy Smart, Jason Lee mám rád z iných ich projektov.(30.5.2012)

Fígl, jak dostat zakletou princeznu z hradu, který už dlouhá léta sama dobrovolně neopouští, je sice jednoduchý, ale má nápad. Bohužel ho prozradí už v půlce filmu a zbytek je průměrná akčně thrillerová podívaná, kde divák musí hodně přimhouřit oči, aby některým zvratům a jednání postav aspoň trochu uvěřil a nevyprskl přitom smíchy.(21.5.2018)

• tavlas

Bože jak někdo kdo natočil Middle Men může takhle zprznit film. Zhruba do 45 minuty jsem jsi říkal jak nespravedlivé je hodnocení tohoto filmu. Jasně už jsem viděl různé variace podobného příběhu a i herecké obsazení slibovalo něco ,,aspoň,, průměrného, ale jak přibývali minuty na časomíře přehrávače bylo mi jasné, že to nezachrání naprosto nic. Naprostá ztráta času. Jedna hvězda a to fakt jen za obsazení.(19.4.2012)

Celkově to bylo předvídatelné, ale dalo se to snést. Ovšem tím koncem to kompletně ztratilo smysl. Samozřejmě, že konec super - ale postrádalo to smysl. Vlastně to co ve filmu celou dobu hrálo velkou roli se najednou rozpustilo jak pára nad hrncem jakoby na tom ani nezáleželo. V celu ale zato příjemná podívaná a proto ty 3* - s přimhouřenými oči.(9.3.2013)

Tady jsem neměl problém. Mělo to celkem solidní scénář, o zápletce někdo přemýšlel a proti konečnému vyústění jsem nemohl nic namítat. Lehká předvídatelnost nebyla v tomto případě moc na škodu. Co mě bavilo nejvíc byla ovšem Selma Blair. Nejenže stárne do krásy, ale zároveň je i výbornou herečkou, která by si zasloužila solidnější nabídku, než druhosledové filmy. Tým, který jí tady sekundoval, mě také nijak neurážel, takže u mě za 70%. Hodnocení opět moc nechápu.(8.9.2013)