10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

cutugno odpad!

Ďalšia "markizácka " koko_tina ! Bolo by načase aby sa takýto tip programov naveky z televíznych obrazoviek vytratil , len by to prospelo a ušetrili by sa nejaké tie eurá na tvorbu kvalitnejšieho slov.dabingu ktorý upadá. Farma je dokonalá strata času !!! ()

Maslord

Banda nešťastníkov s nízkym intelektom a inteligenciou je vyslaná na socialny experiment. Niekoľko mesiacov strávia na rozpadnutej farme, ktorú musia dať do cajchu. Vzhľadom na to, že sú starostlivo vyberaný podľa počtu neuróz a psychóz netrvá dlho kým ponorka urobí svoje. Znepokojujúce je určite ochota vystaviť sa neprimeranej psychickej a fyzickej záťaži, stravovať sa odpadkami (niekto je zvyknutý), žiť v nehygienickom prostredí (niekto je zvyknutý) a celú dobu rôzne týrať zvieratá (niekto je zvyknutý). Ťažko povedať ako vyzerá farmársko-televízna zmluva, ale podľa toho ča sa tam deje, asi dlhá a nenapadnuteľná. Hoj, veľa šťastia blázni! ()

Copcorn

Řadová reality show na kterou se podívám sem tam s rodiči. Nejsem zrovna fanouškem Farmy (jako máma s tátou), ale byl jsem celkem překvapen, že se nejedná o úplnou kravinu. Sám od sebe bych si to ale nikdy nepustil. ()

JohnnyB.

"Výši" hodnocení na CSFD naprosto rozumím. Ne každého baví se dívat na tlupu lidí, kteří spolu žijí pár týdnů v ne zcela obvyklém prostředí a přitom je snímá kamera. OK. Co ale nechápu je, neustále titulování účastníky 'blbci', 'debily' atd. Kdo je opravdu debil je Kobra (paradoxně některými zde obdivovaný). Předpokládám, že by tito lidé velice rádi, žili pod vládou Kadáffího, nadávali svým kolegům a kolegyním do buzerantů atd. Další kandidát na blbce je Jakub. Jinak se mi složení na Farmě zdá docela OK -Šťevo je idiot? Podle mě vtipný a inteligentní člověk. Monika obyčejná hezká mladá holka. Michal je buran, který ale na druhou stranu umí. Matka Lenka dokáže zastat tolik prací, že jsem se divil. Andrea? Nejprve jsem myslel, že to bude vymaštěná blbka, ale projevila se jako úplně normální. A tak bych mohl pokračovat. No asi zdejší komentátoři přebývají pouze ve společnosti inteligentů v gentlemanských klubech nebo literárních kroužcích. Reality show mám docela rád, stačí vypnout mozek a sledovat danou sociální studii (s trochou nadsázky řečeno). Co mi na této vadí je, že účastníky nezabírá stále, kameraman za nima běhá, když zrovna něco provádějí a přijde mi tedy, že tyto akce nejsou spontánní, ale že se účastníci se štábem domluví, udělejme tohle a tohle, já vás budu točit takhle a takhle. Tady potom ztrácí tento formát autentičnost a já nevím co je připravené a co je pravda. Ještě jedna poznámka: Jaký význam má hodnocení zde, pokud čerpá z takovýchto? //// "Janega: Nevidel som ani jeden diel, pretože len ukážky mi stačili na to, aby som zistil, že odpad je pre túto "show" ešte mierne hodnotenie. " ///// ()

DETTO1976 odpad!

Zbytočne vyhodených minimálne 50 000 euro a strata času pred obrazovkou. No nájdu sa aj taký ktorým sa to páči, no mne nie. ()

AxelWers odpad!

Tie uputávky na túto reality show boli asi najslabšie uputávky na reality show aké som kedy videl. A samotná show? Tak hlboko sa nedá klesnúť. To fakt niekoho baví sa pozerať na bandu tupcov, ako medzi sebou riešia osobné veci? Ale hej, o toto produkcii vždy ide. Hnus. ---- EDIT (12.2017): po niekoľkých rokoch musím zvýšiť hodnotenie z "odpad!" na 2*, už len z toho dôvodu, že vďaka tejto reality show, sa rôzne socky naučili poriadku a zodpovednosti. ---- EDIT (09.2020): tak vraciam hodnotenie "odpad!". Ten pôvodný formát, kde si dobytok musel vytvoriť miesto na prežitie bol relatívne fajn, teraz to však degradovalo na nejakého "big brothera", tento štýl ma nezaujíma a príde mi dosť odveci. Ale ak sa možno niekomu páči ako sa rôzne (a)sociálne a (a)sexuálne indivíduá navzájom požierajú, tak prečo nie? ()

sarfian

Jeden diel nestačí, videl som asi 5 dielov. Takéto veci sa nedajú komentovať tu sa človek akurát vyventiluje a schuti si zapičuje na demenciu markízi a ludí, ktorý sa prihlasujú do ich prijebaných súťaží. 1.séria rok 2011 - 0/5 Ale druhá séria je celkom zaujímavejšia po všetkých stránkach. Ušiel mi len prvý duel. Vďaka Tomášovi a iným zaujímavým situáciám to má niečo do seba. Aj sa tam robia zaujímavé práce oproti minulej sérii a celkovo je to sympatickejšie. Trochu mi vadil príchod nových farmárov a odkedy vypadol Tomáš kvalita trošku klesla. A Gabika s Monikou ... to je škoda aj komentovať 2.séria rok 2012 - 4/5. Celkom 2/5 ()

Streamline odpad!

Kontroverzná reality show. Desať súťažiacich v boji o 50 tisíc € vo farmárskom prostredí, v ktorom sú odrezaní od sveta, elektriny a pohodlia rýchlo plynúceho života v realite. Podobne ako ostatné reality show, aj táto sa dá ešte ako tak pozerať v dobe, keď je farma doslova plná. Čím je na farme súťažiacich menej, tým ide aj kvalita smerom nadol. Najviac ma bavili práve súťažiaci, ktorí vypadli pri prvých dvoch dueloch - Miky a Kobra. Ich odchodom začala upadať "úroveň" celej show. 20% ()

balcazar

Farmu ako formát nehodnotím až tak negatívne. Ide v nej, ako v každej inej reality-show o vytvorenie hádok a konfliktov medzi súťažiacami. Na rozdiel od Hotela Paradise, ktorý ide súbežne s Farmou, tu je na pozadí práca, ktorá od hádok trocha odpútava pozornosť, nie je to len suché nahádzanie ľudí do klietky so zámerom povraždenia sa, Farma má niečo do seba. ()

aLCaP0Ne odpad!

Omylom som videl jednu časť takmer povinne a musím uznať, že je to total odpad! Vďaka bohu, že v TV sledujem len šport.. ()

DEMON odpad!

Jeden diel videny takmer cely a z dalsieho asi 10 minut. V oboch tychto castiach na konci niekto vypadol a pobral sa domov. Prirovnal by som to ku vsetkym ostatnym nepozeratelnym "reality" "shows", ktore neboli ani realne a uz duplom to nebola ziadna šou, len primitivizmus najhrubsieho zrna, urceny zrejme pre divakov intelektualne na urovni sutaziacich. Neviem, ci ludstvo osprostieva a preto potrebuje taketo relacie, alebo najprv prisli taketo relacie a z nich ludstvo osprostelo, ale ide to tu fakt do...lu brehom. ()