Cesta smrti

všechny plakáty

Agent Interpolu Samuel Axel je vyslán do východní Evropy, aby odhalil obchod se zbraněmi a získal informace o různých mafiánských organizacích. Přímo během akce je však jeho tým napaden a jeden z členů umírá Samuelovi před očima. Navzdory všem příkazům se s tím nehodlá smířit a vydá se na vlastní cestu za odplatou! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kikakrystof

Špatný film, i Steven Seagal to hrál velice nepřesvědčivě(možná až nuceně) a to jsem jeho velký fanoušek. Chvilkami dobré a chvilkami to vypadá jako studentský film(myslím kamerou a prostředím) a navíc jsou zde ze začátku zpomalené a drsné efekty, které filmu nic nepřidávají ba naopak mi připadá, že ho shazují, ale naštěstí je to jen asi 30 minut, pak s tou blbostí přestanou :) Celkově strašný film s nesympatickými postavami. ()

iXtr3m3

Steven má doživotný voľný vstup do krajín typu Rumunsko, Bulharsko a podobne, takže sa nečudujem výprave, ale opäť jeden zo snímkov, ktorý okrem jeho dávno vyhasnutej hviezdy obsahuje aj strašne málo využitý potenciál dnes už žiaľ zosnulého Darrena Shahlaviho. ()

AdamesWWE

[3/10] Dalšia Seagalova cesta do nudnej časi východnej európy s názvom CESTA SMRTI. Musím povedať, že som dosť sklamaný z filmu, dopadlo to horšie ako som očakával. Seagal v novej ére natočil aj dosť dobré filmy, myslel som že tento film bude aspoň pri najhoršom iba priemerný ale nemôžem dať tomuto filmu tri hviezdičky. Seagal je vo filme celkom dobrý, stále pôsobí dobrým dojmom, charizmu stále má. Naneštastie tento jeho film je oproti ostatným dejovo nezaujímavý a podpriemerný, naštastie nie príliš dlhý tak tu okrem pár trápnych dialógov niesú nudné miesta. Ani akcia nieje zlá, je to toho dosť, veľmi dobrý úvod a ostatná akcia celkom dobrá, upútala ma, sú tu aj nejaké súboje, ale chýbajú mi tu niektoré prvky ako v iných Seagalovkách a naneštastie prestrelky sú dosť zlé a nevyvovali vo mne žiadne pozitívne pocity. Raz som si film pozrel a to mi aj stačí, nieje veľmi zlý, iba trošku podpriemerný, v rámci Seagaloviek sa mi najmenej páčil práve tento, najmä svojím dosť otupným a predvídateľným príbehom a nesympaticky zobrazou časti európy kde sa tento film odohráva. Keby niet v tomto filme Seagala, tak by som nevydržal tento film ani dopozerať. ()

TERRORDROME

X-miliónty štandardný lacný akčák kde americký hromotĺk Steven Seagal zmláti hromadu špinavých rumunov. Seagalovo meno vzbudzuje u rumunských gangsterov posvätný strach a stačí aby si majiteľ obchodu dal do výlohy jeho fotografiu s nápisom "TU STRÁŽIM JA" a vyhne sa tak plateniu výpalného. Veď kto by riskoval hnev chlapa ktorý svojou impozantnou siluetou zatieni slnko a do hlavy sa mu zmestí heligónka. Dej mi trošku unikal, Steven chodí sem a tam, pokyvuje tou hlavou a keď narazí na nejakého nešťastného mafoša stačí mu veľmi decentne mávnuť rukou aby ten chudák pocítil boží hnev na svojej prašivej koži. Nejaké tie bitky, nejaké to strieľanie, nejaké tie kecy... nie je to sračka ale od akčnej pecky to má ďaleko ako Lenin z mauzólea do telefónnej búdky v Londýne. Ale Steven sa naozaj snaží, to čo predvádza je naozaj podobné tomu, čomu sa bežne hovorí pohyb a dokonca je mu pri tom aj vidieť do ksichtu, nielen mihajúce sa ruky ktoré by mohli patriť hociktorému rumunovi čo nie je bezruký. Znesiteľná rutina. ()

Thomm odpad!

SS - Steven Seagal. SsSS - Sračka se Stevenem Seagalem, a to tak že pořádná. Nejhorší film se Seagalem, co jsem viděl. ()

jacksax

Slušný b-čkový akční film, s béčkovým scénářem, ne zrovna nejlepším. Jinak Steven dobrý a opět přenáší část sebe do filmu, kterému by se dalo leccos vytknout. Steven je klidný, rozhodný a kupčit s mafošem mu ani jako herci nejde moc přes rty... ()

Matli

Nebojím se říct, že Steven chytnul druhej dech, jeho bojovej styl je zase zpátky a nikdo ho nezaskakuje, jen by těch bitek mohlo být víc, ale když už jsou, tak jsou povedený. Film sám o sobě je lehce podprůměrný, kterých už Steven natočil mraky, prostě nic extra. Půl hvězdičky za ty ruský kočky. 48% ()

mala_kea

Film je nehorázná sra*ka, ale to je asi každému jasné. Vezmeme-li však v potaz, co vše (otřesn) za sebou Steven má, můžeme za posledních x let tento "plagát" označit za relativně povedený. V některých komentářích se dočítám, že se jedná o návrat Stevena. sami tomu nevěříte, on se ani nemá odkud vrátit. ()

Hapretor

Kupodivu žádná hrůza, jakou se můžou pyšnit obdobné snímky Stevena Fekála poslední doby. Dokonce i něco hraje, ale měl by jít už na odpočinek. Ta teenka, co tady hrála jeho píchačku, to byl fakt úlet - fekal porno. Stevenovi léta jsou nenávratně pryč - jeho mladý look a hbité, elegantní pohyby aikida, které v mých očích vždy vzbuzovaly respekt a zároveň úsměv, jak všem dá na držku - a to je sakra škoda. Už patří mezi akční vykopávky - takže hurá do Expendables III. Farewell, Stevene ! ()

helloween93

Seagalovy filmy 2005+ jsou v podstatě všechny stejný, děj na Balkáně, neznámí "herci", nepřehledná kamera, scénář sepsaný 12 letým dítětem a nuda. Tenhle film není vyjímkou, jen mi mrzí že v závěrečné scéně ukáže Steven co v něm ještě je, bohužel si vybírá samé bezduché projekty, které jsou už podle názvu režiséra předurčeny k blamáži. ** ()

Yancl

Stokrát jinak, ale pořád ta stejná 'seagolovka', která nemá čím překvapit a která se stále nese v totožných akčních vlnách, jako v minulosti. Steven zde dokazuje, že se stále umí pěkně rozmáchnout, že jeho Aikido je pořád tak sympatické jako dřív. Vše okolo je pouhá omáčka s chudým příběhem, což řádí tento film do jasného průměru. Plusové body za četnost akcí, Seagalovo umění a modelky v roli drsných holek :) [47%] ()

Johny M.

Stýv si napsal roli přímo na TĚLO: minimum pohybu, spousta rádoby-efektních přestřelek, pár solidních soubojů (tradičně špatně natočenejch a sestříhanejch), spousta krásnejch polonahejch holek, z toho samozřejmě jedna rajda speciálně pro něj... ()

Torgal

Štefanove nové filmy pozerám z jediného dôvodu - je to jediný herec, od ktorého som videl úplne všetky filmy a tak si s pomocou TV Markíza, ktorá jeho nové počiny stabilne pchá do hlavného vysielacieho času, udržujem túto štatistiku. Už som videl toľko vecí z jeho tučnej videokariéry, že si z jeho objemu a množstva strihov pri akčných scénach už ani nedokážem robiť srandu. Toto je jednoducho ďalší prírastok do rodiny, všetko je rovnako zlé ako vždy (mám dokonca pocit, že tento scenár už pár krát natočil). Na druhej strane ale stvoril aj väčšie príšernosti. 3-/10 ()

netWoor

Klasickej Segal posledních let s tragickým příběhem, kamerou i hereckými výkony. Jen na to aikido se můžu dívat pořád. ()

Acrobat odpad!

Sef Stevo ma kancel v rohu pod schodami, lebo co ine by si v studiovom Rumunsku aj chcel. Slapiek v siahodlhych a nicnehovoriacich scenach je vela, ale scenar a zmysel nahanania sa dvoch skupin je nulovy. Znudene pozeras uz len na statistov a neveris vlastnym ociam ked sa Stevo , no vlastne dabler, hodi na auto. Viacmenej nikto netusi co je cesta smrti, vsetko strojene a hrane na lacnu notu. Strih, spomalovacky, viazanie si rany to vsetko tu ma cas. Mizerny. Ohavne dielo hodne na satiru a pobavenie. (Videne 20.12.2019, filmplus archiv) ()