Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve světě vysoké politiky a byznysu je možné ututlat i takovou záležitost, jako je vyvraždění nočních společnic na uzavřeném večírku. Prostitutce Catarině (Paz Vega) se podařilo přežít, a co víc, odnesla si s sebou i usvědčující záznam bezpečnostních kamer. Teď je jí na stopě vražedkyně killbillovského ražení Helen Bingham (Janet McTeer), svým obětem se s oblibou představující jako Virginia Woolf či Emily Brontë. Helen, najatá Carverem (Karel Roden) a Razwellem (Gordan Kicic) zajišťujícími zájmy amerického ministra obrany Williama Krebba (Christopher McDonald), si do své práce nerada nechává mluvit. Když se jí Carver pokusí zlikvidovat, Helen se přidává k Anthonymu (Scott Mechlowicz) a Julianovi (Alphonso McAuley), dvěma holobrádkům, kteří si, protože zrovna neměli nic lepšího na práci, založili soukromou detektivní agenturu. A protože zakázky se do jejich kanceláře v pronajatém porno kinu zrovna nehrnuly, vybrali si ti dva v novinách článek o hledané Catarině a rozhodli se ženu vypátrat a ochránit. (dopitak)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (29)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Ujetá a místy opravdu přehnaně brutální šílenost,která si chce hrát na ´´cool´´ akčňák v mixu Tarantino/Rodriguez/Ritchie,ale s bezduchým scénářem a mizerným režisérem filmařsky tápe.Název ,,Cat Run´´ není přílíš vystihující,protože Cat toho moc nenaběhá,teda jako děj toho moc nenaběhá.Animační skoky z místo na místo po celé evropě jsou sice pěkné,jenže střihač je vocas,který podělaným střihem ubírá veškerý pocit z nějaké dobrodružnosti,či snad epické killovací road movie.Postavy nemají šmrnc,rádoby elegantní vražedkyně je na tečku a vývoj scénáře z její postavy vlastně udělá skoro až parodii.Hlavní dvojice prudce inteligentní introvert a vymaštěný extrovert :D nemá pořádné dialogy a žánru komedie se zasmějete když padá negr na matračce a když vytasí hadici :D Chudý páreček vomastků co se z nějakého WTF důvodů stane detektivní dvojící,makaj na případu aniž by si je někdo najal a bez prostředků proletěj celou Evropu sem tam ( paradox jako prase,maj na letenku ale pučej si šlapadlo a ne člun ) Ve filmu se mluví asi stem jazyků a film chce ukázat asi sto postav,ale nestíhá s duchaprázdným scénářem s obyčejnou a klišoidní pointou nijak zaujmout.Když se děj na chvilku rozjede,v dalším střihu okamžitě zakrní a vrátí se zase o krok zpátky.Příjemná je poměrně velká účast Karla Rodena,který ani nebyl v traileru pojmenovaný a má prakticky největší herecký part.Pořád se sice nenaučil pořádně anglicky :D ( přízvuk má děsnej ),ale česky mu to mele pěkně a s pistolí na nahý kundy mu to jde ještě lépe.Jako bonus máte před sebou půl filmu kozy sexy Paz Vega a občas vás pobaví brutální scénka,hlavně v hotelu je to dobré a souboj s jednorukým sekretářem mě totálně rozsekal :D ale to je prostě málo.Mraky lidí,mraky příběhů,pár šílených a brutálních scén,jenže taky spousta děr ve scénáři,upadající tempo vyprávění,minimum humoru i akce a špatný režisér vše pohřbívají.Byl jsem na 3*,ale když na konci Rodena ztrapnili v mizerném souboji,šel jsem ještě o jednu níž,protože on byl celý film prakticky jedinným pozitivním článkem filmu.Mohlo to být dobrodružné,kulervoucí a černohumorné,ale je to jen dobrodružňoučké,občas pytel polehtající a nudné.40% ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jo tak tady tvůrci přesně věděli jak na mně, dali do první scény nahý děvky a už jsem byl jejich. Škoda, že děj asi taky vznikal v nějakým domečku z červenou lucerničkou mezi druhým a třetím čísle s nějakou seňoritou, protže to byl neskutečnej pel - mel. Jediný co film šlechtí jsou povedený hlášky a samozřejmě Pazička i když teda že by se tady zrovna dvakrát předváděla, to se říct nedá. Existujou filmy, kde tahle výsostná masérka ukazuje mnohem víc svého hereckého i nehereckého talentu. Snad první film, kde jsem neviděl ani Pazí kozy a to jsem se tak těšil, hrozný, co já všechno musím ve svým životě překosnout. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Nejen Helen (která jako jediná ve filmu docela dobře hláškuje / "Ladies first"...) pracuje trochu v killbillovském stylu, on celý tenhle řádně ujetý a místy až nechutný film vypadá, jako kdyby někdo "příliš hodně zblízka" koukal" na Tarantina (jo, jestli to nevíte, osm z deseti Quentinových filmů se mi nelíbí). Žánrový a stylový mix někdy funguje, jindy ne. Jednoruký sekretář vedle nového využití doutníkového ořezávače, dva týpci bez peněz, kteří rychlostí Air Force One cestují Evropou, Karel Roden solidně hovořící anglicky (pozor, v zoo na malé dítě promluví i česky!), obr dick pod kiltem, angličtina, španělština, černhorština, ruština, to všechno nasekané za sebe, s rádoby akčními střihy, multiformátem atd atd, to je strašnej bordel. Díky bohu za docela povedený pomstychtivý konec. Příliš mnoho představovaných postav. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Hned od začátku (kozy, prostitutky, ...) je vidět, že to bude laciné nevkusné erko. Provedení opravdu laciné je, ale když si odmyslím vše související s nevkusem a typickými nedostatky akčních filmů a naivitu, je nakonec slušně koukatelný a najde se i místo pro humor - pár výbuchů smíchu jsem absolvoval. Novinkou pro mě byl např. pád ze třetího patra s matrací. Postarší vražedkyně mi připomíná Helen Miren v Red. Nakonec si odnáším dobrou náladu, takže dám 3*. A proč jsem si ho pustil? akční/komedie + Paz Vega, Roden a pěkný plakát. # příběh 5 | hudba 5 | humor 4 | akce 7 | napětí 2 | pustil bych si znovu 5 ()

Yardak 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně zběsilá akční-komedie, kterou nebral vážně snad ani osvětlovač při natáčení. Příběh je doslova "crazy", ale zase hrozně zábavný, takže snímek funguje alespoň jako dobrá komedie. Krásná Paz, Roden mluvící česky, občas vtipné hlášky, pár povedených scén a týpek z Eurotripu:D = ještě za 3. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v Bělehradě. (Terva)

Reklama

Reklama