Benefice S + Š (divadelní záznam)

Hudební

Československo, 1965, 39+35 min

Ivo Paukert

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (4)

Znám to jen z rozhlasové produkce, ale i tak mi to přišlo jako jeden ze semaforských vrcholů.(14.5.2011)

Mluvené slovo Šlitra bylo vždy báječně ujeté a vtipné, Suchý k tomu dobře nahrával, v tomto pořadu však většinu času uzmuly písničky Zuzany Vrbové, Magdy Křížkové (malá holčička), Heleny Blehárové a Hany Pazeltové, a nutno říct, že nic moc. Žádná super známá, která by za srdce brala. Ke konci už tak trochu nuda. Každopádně dobrý černobílý pořad z nejhlubší archivní sbírky. PS: K poslechu hrál Orchestr Ferdinanda Havlíka.(17.2.2019)

Radost i s přihlédnutím k mizerné technické kvalitě...viz obsah jak k záznamu došlo...🤔 Hana Pacltová zpěvačka nikde jsem nenašel žádné info... ---------------------------Dobrý večer všichni, kteří ste tak chytře zapnuli své televizory právě momentě když jsem se vám objevil na obrazovce. Zahajují druhý pořád našeho seriálu. No a už nevím vo čem mluvim.To jsem celej já, já když nevím co mám říct tak mlčím. Já jsem ještě ze starý školy, když nevím tak mlčím .To já už jako dítě jsem za to dostával honoráře, ano od sestřenic.To já tehdá měl oči všude a to bylo vo čem mlčet. Mlčím jako hrob, jako hrob, to mě taky dokonce vykopali, z pohostinství, to byla hlína.I kříž nade mnou udělali. Ale Já mlčím jako hrob.------------------------------(28.7.2019)

V titulcích pořadu uvedeno: název Semafor: Benefice Š + S.(15.3.2019)