Mladá žena, spisovatelka, se dostala do svízelné situace. Je rozvedená, musí se starat o dvě školou povinné holčičky a nemá rameno, na němž by si poplakala. Někdy se nějaký muž, tedy řekněme rovnou chlap, najde, ale bez pořádné lásky to není ono. Nedá se říci, že ambiciózní autorka, která chce za každou cenu prorazit, na situaci nenese žádnou vinu. Je tak trošku feministka svéhlavička, ale jen trochu: konec konců, taky potřebuje nakonec někoho, kdo zašroubuje žárovku. Její dcerky jsou velmi chytré a mají po mamince velkou fantazii. Svými dětskými, vážně míněnými zásahy do matčina života, komplikují situaci. A tak, jestli nakonec najde rodina tatínka, je ve hvězdách. Možná, že postačí věrný a dobrý přítel... a jednou, kdo ví. (oficiální text distributora)

scarlet odpad!

Tak tohle je pravá, nefalšovaná televizní žumpa. Od Obermannové jsem nic jiného neviděla, tak nevím, jestli je to tvůrčí krize nebo naprostý nedostatek talentu, ale něco tak stupidního může snad vymyslet jen idiot. Jako by nestačilo, že Obermannová to musela napatlat na papír, čímž ho totálně znehodnotila, ona to ještě musí cpát to televize ! Znáte to, když třeba někdo zpívá falešně, nebo když musíte být svědky něčeho hrozně trapného, třeba manželské hádky, jak se musíte odvracet, jak je vám za ně trapně ? Chce se vám utéct, jenže to ne, pokud chcete hodnotit film, musíte ho dokoukat až do konce. V poslední třetině jsem se už opravdu dívala jen po očku, jak na horor. Stupidní text, nezajímavé, nesympatické postavy, zápletka žádná, příšerní herci, děti nevyjímaje. Jedinou koukatelnou postavou postavou byla ta koza. Jak mně ta ženská lezla na nervy se svým Milý deníčku...a s těmi rádoby dospělými chytrými dětmi a jejich trapnými komentáři. Ta starší byla na facku drzá a u té mladší to působilo zoufale nepřirozeně, bylo slyšet, jak to má naučené nazpaměť. Asi to mělo být vtipné, nebo snad nedostatek jiných nápadů, stejně jako ty titulky. Proč proboha před scénou, kdy přijde na návštěvu tatínek, je titulek Přichází tatínek ? Před scénou, kdy Xenie dostává dopis, je titulek Xenie dostává dopis ? To jsme jako idioti ? Paní Obermannová, pane Slavíku, paní Geislerová, byli byste lidem mnohem užitečnější, kdybyste šli doplňovat zboží do supermarketu ! A Liška, Smutná a ti dva pitomci, co hráli sousedy, tam můžou vykupovat lahve. ()