Mladá žena, spisovatelka, se dostala do svízelné situace. Je rozvedená, musí se starat o dvě školou povinné holčičky a nemá rameno, na němž by si poplakala. Někdy se nějaký muž, tedy řekněme rovnou chlap, najde, ale bez pořádné lásky to není ono. Nedá se říci, že ambiciózní autorka, která chce za každou cenu prorazit, na situaci nenese žádnou vinu. Je tak trošku feministka svéhlavička, ale jen trochu: konec konců, taky potřebuje nakonec někoho, kdo zašroubuje žárovku. Její dcerky jsou velmi chytré a mají po mamince velkou fantazii. Svými dětskými, vážně míněnými zásahy do matčina života, komplikují situaci. A tak, jestli nakonec najde rodina tatínka, je ve hvězdách. Možná, že postačí věrný a dobrý přítel... a jednou, kdo ví. (oficiální text distributora)

dsaiko odpad!

nedůvěryhodný děj, hloupý scénář, zlé herecká výkony. Jen jeden příklad - Geislerová se svou přepečlivou vyzáží rozhodně nevypadá jako upracovaná máma od dvou dětí, co jezdí favoritem. ()

m.xFuck

Důkaz toho co chlap musí přetrpět kvůli milované ženě... Podruhé už ne. Jediný důvod proč jsem to vydržel do konce je Aňa Geislerová na tu se podívám vždy rád... ()

honzic

Příběh, který scénářem nenadchne a hereckými výkony taky ne, ale na podívání to až tak špatné není, chválím opět herecky výkony Lišky. Hodnocení: 45 % ()

Lollirot

Zííív. Takové nezáživné drama o rozvedené matce nesoucí se v odlehčeném duchu (ale do komedie má daleko) na téma "k hodným chlapům se jde ženská vybrečet, ke zlým vyspat". Dojde i na nějaká  ta sprostá slůvka a vtipkování o orálu. Bezva. Langmajer u mě po posledních dvou rolích (zde a v Nevinných lžích) ztrácí na přitažlivosti (vždy hrál podobné týpky, ale projevoval v nich určitý šarm), ale za to chudák nemůže. Aně účes alá oškubané kuře vůbec nesluší (komu jo), Liška - jako vždycky, výkon Lucie Šteflové potěšil. ()

Katy19

Celkem dobrá kniha, ale tak špatně natočený film je až k pláči. Jen Liška vyniká a nedělá z filmu totální utopii. ()

meda2016

Irena Obermannová dnes na TV Prima v zábavnám pořadu prohlásila, že pokud se film nezdařil podle její knížky, je to tím, že režie byla svěřena muži. A ti jsou podle ní pomalí troubové. ()

giacobbe

takovej intelektuálnější Bestiář(2006)----toto hodnocení mi přijde z komentářů nejvýstižnější. ....Bohužel nedávno šly v televizi oba filmy krátce po sobě, z těchto dvou ženských parodií na Výchovu dívek v Čechách okořeněných Sexem ve městě byly Divnovlásky ta menší blbost. ()

Tigi666

Vydržel jsem cca 10 min. ČT nás nepřestává v neděli večer krmit jednou s*ačkou za druhou. Tohle byl ovšem vrchol. ()

saaaky

Slušná dávka humoru dává alespoň nějaké plus tomuto snímku. Jinak plné klišé a vůbec již "odrbaný" děj. I přesto, je to prostě Anna Geislerová :) ()

Spike86

Televizní film spíše pro ženy se scénářem podle knížky Ireny Obermannové. Příběh ze života, zjevně autobiografický. Nic extra objevného, ale nenudilo mě to. Langmajer opět v roli v té jeho jedné a té samé poloze, kterou má pořád, tedy chladný, nepřístupný. 60% ()

ssarka

nečekala jsem, že uvidím film, kde i Anička Gé je fakt tragická...hrůza a děs...paní Obermannové by mělo být zakázano psát.. ()

Cesarea odpad!

Pomoc! To je sračka! Na začátku se mihnul Dolanský, čekala jsem, že se vrátí, tak jsem to zkoukla celý, nevrátil :-( a film byl fakt utrpení, všechny postavy nesympatický, případně nepřesvědčivý, matka neschopná, ukňouraná, líná husa a dcery totální spratci, škoda, že na konci všechny tři neuhořely... ()

bronik

Dávám tři hvězdičky za Geislerovou a Lišku, jinak to bylo slabší, avšak rozhodně jsem měla chuť to dokoukat do konce. ()

tere_z5

Film od kterého jsem moc nečekala, takže jsem nakonec byla vcelku překvapená, Liška jako Béďa je bezkonkurenční - dle mého v případě "lepšího filmu" - by to byla jedna z jeho životních rolí. Geislerovou jsem měla vždycky ráda, .. svym způsobem ji záporná role očividně sedla. Ač Langmajera moc nemusím i tady příjemně překvapil. Není to film, ze kterého bych si sedla na zadek a týden o něm vyprávěla kamarádkám nad kafem, ale při nedělnim odpočinku proč ne. 80% ()

brutalbagr odpad!

Prkená, pitomá a neskutečně nesympatické hlavní představitelka, hromada klišé a blbých keců. Onen blaf jsem viděl jen proto, že jsem se z nešťastných důvodů nalézal ve stejné místnosti jako televize, která ho přehrávala. Prostě odpad par excellence. ()

grifina odpad!

Samotná autorka předlohy je pro mě bytost nepochopitelná. Film pak budí rozporuplné reakce mé i mého okolí. Tak nějak to celou dobu dře... nic se neděje přirozeně, ač to tak možná mělo vypadat, ale ta urputnost hlavních představitelů být na vlně Bridget Jones dělá z celého filmu spíše bláznivou parodii než cokoliv jiného. Nevydržela jsem déle než 15 minut. Škoda... ()