Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Armáda vlastní prototyp simulátoru virtuální reality, který používá pro výcvik speciálních jednotek. Dva správci tohoto zařízení se ho rozhodnou použít pro svoji zábavu. S dalšími přáteli se vydávají do opuštěné věznice, kde se dobře baví, dokud je nezačne ohrožovat duch, kterého do hry nasadil a použil jako vlastní program jeden z nich. Vše se vymyká kontrole a ze zábavy se stává boj o přežití. (Ouzai)

(více)

Recenze (18)

Flopik 

všechny recenze uživatele

Tento film som sa rozhodol pozrieť len pre Sean Farisa pretože sa mi páči ako herec.A musím povedať že to bola dobrá voľba.Od začiatku som bol napätý lebo som nevidel trailer.Ako horor sa to teda nejaví aj keď deti to podľa mňa vystraší.Jediné čo ma mrzí je to že Sean Faris tam mal takú blbú úlohu :D . Inak to bol super film a aj keď ho veľa ľudí nepozná a má malé hodnotenie treba povedať že je super :). ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Tento snímek má velký potenciál, ale ... Horor to rozhodně není. Je to takové nemastné neslané. Buď bych uplně upustil od té "duchařiny" a místo tý trapný typky s řetězem bych tam hodil klasickou kreatůru a přidal akce - a byl by to akční film. A nebo bych uplně vypustil zbraně, přidal víc lekaček, víc temna a víc duchů a byl by z toho moožná horor - ty prostory maj neskutečnej potenciál stejně jako celý nápad, škoda. Takhle je to od každého trochu a dohromady nic... ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Nuda. Pěkně jsem se prospal a jsem si jistý, že jsem o nic důležitého nepřišel a nic podstatného mi neuniklo. Myslím, že ani není třeba to dokoukávat za bdělejšího stavu. Jediné, co bych z toho filmu rád viděl znovu, je ta herečka v hlavní roli. To je teď, po nějakých 14-ti hodinách, to jediné, co mi utkvělo v palici. Kromě toho, že to byla nuda. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Ach jo. Čím sem si to zasloužil, tohle je další z řad céček které se tváří jako děsně cool a obal vypadá lákavě, aby vás konečný vzhled filmu praštil do koulí. Je to téměř amatérský film se špatnýma hercema, hroznýma efektama ale sem tam to zachraňují gore efekty které nejsou špatné a je jich tu dost ale je to málo, protože celej film vyzní celkově hodně špatně.Ale furt lepší než Black ops který jsem viděl před tímhle. ()

Ulrich odpad!

všechny recenze uživatele

OK, je tam ta "astrofyzička" z Transformers...a tím asi pozitiva končí. Jinak, hlavní hrozba nepůsobí vůbec hrozivě, napětí neexistuje. dokonce ani lekačky, ta záchrana podprůměrných hororů, nefungují... A pak ještě ta parodie na Toma Cruise v jedné z hlavních rolí... ne, fakt nejde dát nic jiného, než odpad. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama