Pigeon: Impossible

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
USA, 2009, 6 min

Režie:

Lucas Martell

Jednou po ránu si agent tajné služby koupí koblihu, sedne si na lavičku, dostane kufřík. Přiletí holub, který má na koblihu taky velkou chuť, ale jsou dva a kobliha jedna. Každý ji chce pro sebe a tak začne boj. (rozbris)

Trevor

Animácia pekná, ale príbeh o čosi menej. A raketa americká raketa vyletí pochopiteľne na Moskvu v Rusku. Pgeon, ako legendárne meno jedného hráča na hernej konzole ma tiež presvedčilo k tomu, aby som tomu dal šancu. ()

easaque

zábavná holubí parodie na špionážní filmy. Nic světoborného, ale pobavíte se ... Odkaz na video tu najdete od ostatních ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

tomeek

Na to, kolik na tom dělalo lidí, to mohlo vypadat mnohem líp! A ten holub byl na pěst. Ještě, že zdechl :) ()

Estrellita

Další z kraťáčků, které mě v poslední době opravdu potěšily. Super animace, kdy najisto poznáte každou emoci, ať už lidskou nebo holubí, a stejně tak dobře je z toho cítit ta správná pohádkovost animovaného filmu tohoto typu. Nikdy nezapomenu výraz toho holuba, když s živelným nadšením kloval do těch čudlíků... Mimochodem takový vytuněný kufřík by se mi taky hodil, zejména v Praze - jako obrana proti jistým druhům lidské existence. 80% ()

BluT

Ta youtube HD kvalita videa je naprosto neskutečná O.o Na to že to je streamovaný to má fakt luxusní detaily. Jinak celkem povedenej minianimák. Ale zase nic z čeho bych vstával ze židle. ()

agass

Tenhle agent je takovej ňouma, že mně připomínal Johnnyho Englishe z britské výzvědné služby. Jedná se o dosti akční kraťas. ()

drankeryth

Parada, ten holub bol pekna svina a isiel by aj cez mrtvoly aby ziskal cely kus jedla a nie len omrvinku, ktoru mu daval ten chlapik:))) ()

PEZ

Ako za 6 minút vyrobiť z ničoho svet ohrozujúcu situáciu. :D Veľmi úderné a aj dostatočne vtipné. Pobavil som sa.:) Tento kraťas neskôr poslúžil ako inšpirácia pre celovečerný Spies in Disguise. ()