Krásné lži

• Francie De vrais mensonges (více)

Když krásná kadeřnice Emilie otevře anonymní milostný dopis od tajného ctitele, nejdříveho prostě vyhodí. Potom si ale uvědomí, co by takový dopis znamenal pro její osamělou a zoufalou matku Maddie a milostné psaní jí přepošle. Později se Maddie setká s Jeanem — Emiliiným zaměstnancem a také původním autorem zamilovaného listu. Matka s dcerou se náhle stávají soupeřkami v boji o stejného muže. (oficiální text distributora)

Chip89

Nejedná se o typickou americkou romantickou komedii. Je to hezký romantický film, ale jde vidět, že ho natočili francouzi. Krásně jsem si u něj odpočinula, bavilo mě to a ještě k tomu přenádherná Audrey Tautou byla skvostná. Já ani nevím jestli mi přijde tak neuvěřitelně krásná, nebo je tak zvláštní až je nádherná. No je to asi jedno, ale prostě celý film je příjemná podívaná..... ()

Sharleen76

Francouzská romantická komedie s venkoncem dobrým scénářem, lehce švihlou Audrey Tautou (Amélie z Montmartru) a stále sexy Nathalii Baye (Pornografický vztah). ()

odvedle

pri sledovaní som sa dosť dobre pobavil, preto dávam celých 5*, i keď uznávam, že náročných divákov, akých je tu väčšina, film nemusí presvedčiť.. ()

dzberry

Kukadla Audrey Tautou - to jsou minimálně dvě hvězdičky.. Krásně zamotaná spíše konverzační záležitost, takový lehoučký a lahodný croissantíček - další hvězda až dvě.. 3,5. ()

morris22

Asi v půlce filmu jsem usnul :) A tu druhou jsem dokoukal jen ze zvědavosti, jestli bude stejně špatná jako ta první. Bohužel se to potvrdilo. Příběh sice originální, ale jinak bída s nouzí.. ()

subic

Celkem pohodový a nenáročný film na nedělní odpoledne s celou dobu očekávaným romantockým koncem, i když na komedii jsem se opravdu zasmál asi jen 2x. Je mi líto talentované Audrey Tautou, která nám pomalu začíná stárnout a která už asi 8 let čeká na nějakou velkolepou a zajímavou roli. ()

TonyStark

Příjemné překvápko, původně jsem totiž čekal další zamilovanou slátaninu. Ale věřil jsem Audrey Tautou a nezmýlil jsem se. Ona ten film táhne - svítí v něm jako lampión a bez ní bych to nejspíš ani nedokoukal. Celý je to tak hezky barevný a roztomile přiblblý až to člověku zvedne náladu. Škoda, že ke konci ten scénář dost kulhá,ale pozitiva rozhodně převažují. ()

zubrik66 odpad!

Zaujímalo by ma kde mám hľadať tú komediálnosť v tomto trápení, kde všetci sa chovajú ako úplní dementi... ()

Pete

Chlapy mají svoje filmy se Seagalem nebo Willisem, a také ženy si občas potřebují odpočinout u intelektuálně nenáročné zábavy, na kterou už si druhý den nevzpomenou. Takové jsou i Krásné lži, které mají svou jednoduchostí na divadelním půdorysu něco do sebe, přesto jimi nejsem vůbec nadšený, a ty dvě hvězdy jsou o prsa. Ta tam je vyhlášená francouzská lehkost, zápletka působí těžkopádně, nuceně, nevěrohodně, a trvá to celou věčnost, než film doklopýtá do předem jasného konce. Navíc časy na Montmartre jsou definitivně pryč, Toutou tu vypadá tak trochu jako nějaká malá Romka, a ten Sandlerův ošklivější brácha je mi teda krajně nesympatický. ()

v3s

Asi nejsem úplně cílová skupina tohohle filmu, takže z něj mám rozpačité dojmy. Motorem všech důležitých scén je *product placement* vodka, všichni jsou zmatení jak Goro před Tokiem a k celkovému uvědomění všech vede mezigeneračně nevěrný zásah matky do děje. To už nezachrání ani krásná Audrey ani její pomatené nahrávačky. Takže kdo je další oběť? ()

Horác

Díval jsem se kvůli Audrey. A ona nezklamala. Byla hubená, sexy, okatá, dělala milé obličeje. Jen tu kytku na krku by nemusela mít. K mému příjemnému překvapení ale nakonec ta Audrey nebyla samojediným kladem filmu. Pobavil jsem se. 70%. ()

Johanita

Film s klasickou tématikou mileneckého trojúhelníku a příslibem zajímavého a vtipného příběhu je hned na začátku vystřídán trochu kýčovitou romantikou, aby po pár zatáčkách a zakopnutích zase chytil zajímavý směr – a tak se bohužel děje po celých 100minut. Ve vlnách přichází zajímavé momenty, aby byly vystřídány spíše nezajímavými vyústěními. Chvílemi mi ani nebylo jasné, jestli tohle byl záměr nebo se jen scénárista a režisér dobře nedomluvili. Ikdyž se na něj podruhé asi nepodívám, dávám filmu zasloužené tři hvězdy – pro Nathalie Baye za roli matky, za příjemnou hudbu a hezké exteriéry a za zajímavý zvrta v půlce příběhu, který mě donutil dokoukat až do konce. Zajímavé komentáře – nash., Snorlax, dezorz, ecce Hommo. ()

kolodej1

takový trochu překombinovaný děj, s trochu těžko uvěřitelným příběhem. Dost průměrné, zapomenutelné dílko, ale poměrně zábavné. Navíc se mé oko potěšilo pohledem na Audrey, pro níž mám slabost. 70% ()

milford

Důvod od uživatele Fr, kvůli kterému jsem si pustil film já - jednoznačně 1) vyznavač Audrey (vodky ani tak ne :-)) Na její kukuč se dá dávat po celý film bez ustání a příběh, na kterém se to celé odehrává tam je jako třešnička na dortu. Ano, takových námětů tu už bylo habaděj, ale tady vévodí vtipné a veselé momenty, při kterých se člověk rád zasměje. Film který si rozhodně pustím vícektrát a pokud jste člověk co rád poslouchá francouzštinu a chce si na chvíli odpočinout - tento film je právě pro vás. ()

lada32

Vynikající obrazová kvalita.Tvůrci musely použít kvalitní snímací techniku a i BD nosič byl jistě udělán velmi pečlivě.To je,ale to jediné,co stojí za zmínku.Drobná epizodka je natahována přes únosnou mez a ani nádherný obraz nezachrání nebetyčnou nudu.Pro mě zklamání.Minulý Salvadoriho film Lov na boháče taky nebyl žádná sláva,ale o něco zajímavější. ()

camomilla

Svizna a netrapna komedie se zbytecne natahovanym koncem. Skoda, ze reziser nevyuzil dve nebo tri moznosti ktere by film uzavrely, mozna bych premyslela i o hvezdne ctyrce. ()

dienle

Žádný zázrak, ale jako odpočinková romantická komedie to funguje skvěle. Audrey Tautou jako vždy perfektní. ()