poster

Togainu no či (TV seriál)

 • japonský

  咎狗の血

 • japonský

  Togainu no chi

 • anglický

  togainu no chi -Bloody Curs-

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko, 2010, 12x25 min

 • Moiraine
  *

  Myšlenka by mohla být dobrá, kdyby byl ten děj alespoň trochu dobře vystavěný. Takhle se všechno dělo hodně náhodně a působilo to dojmem "tak co tam dáme teď". Navíc pokaždé, když došlo na pokus vložit do toho nějakou "hlubokou" myšlenku, tak to vyznělo do ztracena (v tom lepším případě) a nebo trapně. Animace taky moc nenadchla. Sice tuhle volbu barev mám ráda, ale na to, že se jedná o akční anime, tak animace pohybu naprosto strašná. Tohle by bylo fajn v nějakém romkomu ze střední školy, ale obávám se, že i tam jde najít mnohem lepší zvládnutí pohybu.(8.10.2012)

 • Subjektiv

  Svět štíhlých chlapáků je drsný. Oni tak dobře vypadají. Když kráčí, drsné kytary duní. Oblékají se stylově. Elegantně pochodují. Poroučí větru, aby jim rozevlál pláště. Odcházejí do západu slunce. Mile se tulí. Srdce je bolí. A igrají Hru. Eee, hrají Igru. Berou si násilím odznáčky. No nejsou k sežrání? Žral jsem, žral, po třech dílech jdou vrchem zpět. Nehodnoceno, dosavadní dojem odpad až **.(4.11.2010)

 • arctican
  *

  Togainu no Chi. Už v živote nezačnem pozerať anime skô než si zistím či to není náhodou Yaoi! Už nikdy v živote nechcem vidieť Yaoi...v niektorých častiach som mal chuť vypnúť to a íst sa obesiť (dobre možno trošku preháňam ale bol to des) ...... čo sa týka "deju" bola to tak ľudovo povedané jedna veľká "zlátanina". A začalo to tak sľubným dielom (hlavne koniec toho 1. dielu). Malo to byť o fightoch no tie sa tam málo kedy našli a aj keď už niejaký bol, tak úroveň bola skoro nulová, + k tomu bolo to tak nezáživné až nudné, že som sa niekedy pristihol pozerať von oknom miesto toho aby som sledoval čo sa deje, z tohto viem že takýto "štýl" anime nie je pre mňa. Dáva tomu 1/5* a aj to je tam ta 1* kvôi tomu ako Shikki vyzeral.(9.12.2013)

 • Zíza
  **

  Opět jednou anime, kde vládne šedivost, kterou svou ráznou barvou a specifickou vůní prozáří krev. A pořád to neukázalo nic zajímavého, nic, co by nadchlo. Charaktery jsou jasné, vcelku dobře čitelné a povětšinou nudné. Zatím je to tak nějak předvídatelné, že mě ani moc nebaví to sledovat. Samozřejmě občas tam probleskne ta záhada tam vzadu - proč vybrali Akiru? Kdo je to Šiki (docela týpek, co by se hodil do každé japonské gothic kapely) a proč dělá, co dělá? A to jsou zhruba tak dvě otázky, na které by mě zajímala odpověď, ale že bych trvala na tom, že ji musím znát? Kdepak. Po těch 4 dílech, co jsem zhlédla, by mi stačil už jen jeden, kde se odpoví. Bohužel, co? Slabé 2*(31.10.2010)

 • ikilledjenny
  ***

  Rvačky, krev, drogy, vojenský experiment. Člověk by čekal, že to bude nářez a ono nic. Bylo to matoucí. Animace se mi líbila, tahle temná a depresivní kresba seděla do příběhu. Také musím ocenit pěkný opening a pokaždé jiný ending. Postavy nebyly ničím zajímavé. Kromě sado-maso "psa". Takovou postavu jsem ještě neviděla. Spíše průměrné, 6 bodů za konec. Sice byl otevřený, ale věřím Akirovy a jeho kataně.(5.2.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace