Jessica se přestěhovala do osmipatrového domu v Los Angeles. Nájemníci se zdají být na první pohled velmi přátelští, jenže když se Jessica stane svědkem několika strašlivých úmrtí, musí stůj co stůj vyřešit tajemství tohoto domu. Dante možná není ta nejluxusnější budova v Los Angeles, ale to, co mu chybí k dokonalému stylu, dožene v barvách. Když se Jessica nastěhuje dovnitř, místní až příliš starostlivý správce Ed jí dá několik užitečných tipů, jak se v budově pohodlně a bez obtíží s ostatními zabydlet. Sousedé se zdají být neobyčejně milí. Ale proč má vždy videokamerou posedlý podivín Randal namířený objektiv právě na ni? A co skrývá tajnůstkářský umělec Evan? Později začnou nájemníci v budově Dante umírat těmi nejhrůznějšími způsoby. A tak se Jessica pustí do šíleného úkolu – vyřešit záhadu tajemné budovy dřív, než se sama stane obětí zlovolného prokletí. (HBO Europe)

petrzelus

Od samého začátku to vypadalo velice nadějně, tedy až do chvíle, kdy ze stropu spadla první mrtvola. V té chvíli se film začal více podobat uječené honičce, ve které sem se za chvíli ztratil. Nemohl sem se ovšem zbavit přesvědčení, že přijde nějaké úžasné vyvrcholení. Nestalo se tak. Autoři zřejmě sami nevěděli jak mají všechny ty podivné nejasnosti a hádanky vysvětlit, a tak se z filmu stala typická americká slátanina. ()

Atilla odpad!

Tak nevím, co tím chtěli autoři říci. Ale vzhledem k tomu, že jsem to nedokoukala - prostě jsem nudou nemohla, tak asi nic podstatného. Děj pitomý, herci hrozní - nuda, nuda, nuda.... Čas se dá trávit i lépe. ()

pandatko89 odpad!

Tak tenhle film šel absolutně mimo mě.Blbá,uječená kráva co běhá po chodbách baráku a vidí mrtvé.Tenhle film si jiné hodnocení než odpad! nezaslouží!! ()

Dexies odpad!

Nudný film, který se nedá nazvat jako horor ... nesympatická hlavni hrdinka, děj skoro žádný, občas nějaká dějová chybka, to vše tvoří hodnocení filmu jedním slovem: blbooost ... ()

PORTER44 odpad!

Hrozná slátanina,ty příšerný herecký výkony,stupidní vyděšená ženská která všude vidí mrtvé a hystericky vyvádí no hrůza,stupidita na entou. ()

Zagger odpad!

zacatek velmi nadejny, hudba fajn, cinzakova hysterka lehce meho typu, rikal jsem si teeda, ze by mi unikl naky fajn tajemny horor s sukezni hereckou a rozuzlenim na konci, ze si ho musim davat az dneska ve 3 v noci na Nova Cinema. Mno, a do 30minut se ukazalo, ze ne, nic mi neuniklo... ruzne obrazy beze smyslu apod... no a asi za 20min to konci, a ja pisu hodnoceni na CSFD a jsem nasrany, ze tu neni explicitni sekce spoilery, abych se rovnou koukl, jak to teda sakra skonci a mohl jit spat. Chvili jsem uvazoval, ze dam jednu hvezdicku, protoze me film nuti cekat na to, jak to dopadne, ale plne si uvedomuju, ze me nuti proto, ze se clovek snazi najit aspon nejake voditko v predlozene snusce nesmyslu, respektive dopatrat se nejakeho rozuzleni "proboha proc" tohle vsechno? Jo a to prso, jak pise LIVINGDEAD, skoda ho, aspon kdyz lezla z vany, tak mohla dat k dobru, treba bych pridal hvezdicku. ()