Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

CJFlip

Tak jako sledování filmů je mým velkým koníčkem hraní her, takže přidání do oblíbených pořadů bylo vlastně mou povinností. S Kybernetem mi to přijde jako nejlepší herní pořad. ()

Yarwen

Čtyři hvězdy pro díly s Tukanem a Alžbětou. Nové díly od roku 2019, kde některým účastníkům nejde ani rozumět, jak nesrozumitelně mluví, mají ode mě o dvě hvězdy méně - takový je to propad, že jsem to přestal sledovat, a to i přes opakované optimistické pokusy. ()

Luk Skywalker

Srovnání s Game Page se nabízí, ale je několik rozdílů: Konzolové a PC hry jsou dohromady. Recenze nejsou uváděny vtipnou scénkou. Ač má tento pořad moderátory ne vždy pořad uvádějí. Ač hry recenzují různí recenzenti, komentáře čte jeden člověk. Dále recenzenti jsou kvalitní, někteří recenzovali PC hry, ještě když jsem byl na základce (to už je let). ()

gumbo

Moderátorská dvojice ani není potřeba, na pořadu je celkem vidět, že dříve (když ho ještě vysílala TV Public) žádné moderátory neměl. V porovnání s konkurenčním Game Page mi připadá, že mají většinu recenzí dříve, ale jinak je to prakticky totéž co vysílá ČT. 60% ()

Mbeast

Lepší něž amatérský Game Page. O Indianovi ani nemluvím. Redaktoři jsou v pohodě, Alžběta pěkná, Tukan prostě Tukan. Změna "čtecího hlasu" pořadu prospěla. ()

Hubis_

Konečně pořad o počítačových hrách,dle mého gusta.Reportáže mají úroveň.Hraje k tomu parádní muzika a Alžběta je kost :)Škoda,že těch třicet minut uteče jako voda. ()

7ynek

Hodně názorům tady tedy moc nerozumím. Moderátorská dvojice je super. Tukan je ftipnej, Bětka je kočka. Mají to na háku a přijde mi, že spousta lidí se na to nedokáže povznést. Je to uvolněná záležitost... pohoda 4* ()

IBI

Kdo vyrostl na čtení legendárního časopisu Score a zavrhování pLEVELu, tak určitě bude stejně tak spokojen, jako já :) ()

mirecek

Kdo se pohybuje ve světe her tak stejně už všechny nové hry a informace o nich ví. Oproti Game Page o dost nudnější. ()

Plechpetr

Nebýt Re-Play, tak se o hrách téměř nic nedozvím. Je jich tolik, že to na netu nejde stíhat hlídat. Takže jsme za něj rád. Tučka teda moc nemusím, protože si hraje na něco co není, ale s kvalitou zpracování jsem spokojen. ()

Carolyn

No. Je to o něco lepší než Game Page, Tukan je moje srdcová záležitost už od základní školy, Alžběta na můj vkus moc uhihňaná, ale dejme tomu. Stejně pořád doufám, že jednou přijde den a vznikne pořad o hrách, kterej budou moderovat Opice se Zajícem... ()

amim

Amatérský rádoby vtipný paskvil, který se jako věrohodný zdroj informací nedá brát vůbec ale vůbec vážně. Podle Tukana jsou všechno grafické orgie a podle mě nesympatická Alžběta je zas konzolistka (já vím, že to není moc dobrý argument, ale stejně). Re-play mě totálně míjí, ale na druhou stranu je to jediný (mimo Game Page) herní pořad u nás. Aspoň že intro mají hezký. ()

Mik_e

No nevím, Game Page jsem určitě sledoval ve své době - tedy tak před deseti lety - víc. Jenomže to nevypovídá nic o kvalitě pořadu. Spíš o změně pohledu na hraní jako takové, jako teenager to člověk vnímá přeci jen jinak. No, dost polemizování. Pořad je to docela fajn, moderátoři - shodou okolností oba redaktoři Score, Tukan v pravdě inventární :) - sympatičtí a docela vtipní. Trošku pořad sráží ta -náctiletá cílová skupina, tomu občas ten humor odpovídá. Ale koukat se na to dá v poho, občas tam mají zajímavého hosta atd. ()

kukkik

Moderátorské výkony sice stále stojí za **** a většinu záběrů ze studia se stejně většina diváků (mužů) stejně jenom snaží dívat se Bětce pod sukni (což není zas tak těžké jak sami uznáte :D) ale je to snesitelné a když neposloucháte tak i celkem příjemné prostředí a pokud jde o recenze her tak ty hodnotím velmi kladně, protože jsou minimálně na stejné úrovni jako ty z bývalého Gamepage. ()