Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

lukaskon1

Televizní scéna je na pořady o počítačových hrách neskutečně plytká. Re-play se sice více věnuje hrám a méně přitroublým vtipům a tupým scénkám (narozdíl od Game Page) ale kvalita je stejně mizerná. Vše je hnané na efekt a příliš se to zaměřuje na mladé hráče. O nějaké profesionalitě nebo objektivitě není řeč. O tom je možné se přesvědčit během pár dílů. Moderátorka o hrách ví velké kulové a mám pocit, že její herní zkušenosti končí u sledování trailerů. Jednoznačně tam je jen kvůli vzhledu. No a co se týče moderátora, tak to je tedy fakt něco. Neustálé prosazování svého názoru, hanění her, které mu nesedí a kritizováni všeho možného co nepatří do jeho šálku kávy. Jeho názory jsou mnohdy naprosto zcestné a je vidět, že hry, které nepatří do jeho oblíbeného žánru nebo nejsou dostatečně známé a slavné se do pořadu nemají šanci dostat. Pořad o hrách by měl být veden maximálně objektivně a recenzanti by se měli soustředit na fakta. Jejich osobní názory do toho nepatří. ()

RajmikCZ

Nejde o to jestli je to rádobyhumorná GamePage, jde o ten hlavní bod a to jsou hry. Přínáší nám nové, svěží a dost podrobně zpracované trailery, preview na nové hry.. ()

HouseCZ

Pořad strašný o ničem přirovnávají simulátor k závodní hře.. Tedy? Je to normální? Např. Když jsem se díval na recenzi na hru Euro Truck Simulator 2 tak jsem se úplně lekl toho že moderátor přirovnává tento simulátor ke hře Need for Speed! Co to sakra? Simulátor a závodní hra? Trošku mimo. Ten moderátor je úplný retard a ta paní? Souhlasím s hirnlegem zdá se že ta ženská nehrála ani pacmana. Takže? Hrozná blbost jednou jsem se na to díval jen kvůli té moderátorce teď jsem přešel na lepší herní pořad.. Indian! ()

Clairiss

Opravdu se dá napsat, že to je nastávající Game-Page, avšak s mnohem modernější a dynamičtější podobou! Ten, kdo to hatuje asi moc do her není a komentuje to jen tak do větru. Víc není potřeba dodávat, správný gamer si sám zjistí. ()

Hanniball

Rozhodně lepší než hamepage a v rámci herních pořádů u nás rozhodně bezkonkurenční. Indian je proti tomu hlavně díky trapnému humoru a nesympatickým moderátorům jen velmi slabý odvar. ()

GRl3V

Jako gamera mě tenhle pořad opravdu baví a je to jeden ze dvou důvodů proč ještě koukám na televizi (společně s Partičkou) Recenze poměrně zajímavé, moderátorská dvojice podle mě skvělá (obzvlášť Bětka je krásná a sympatická holka) a myslím, že kvalita stále stoupá, tak proč tak nízké hodnocení? Mimochodem pět hvězd dávám v podstatě jen abych trochu pozvedl hodnocení, ale čtyři úplně v klidu. ()

Izi

Víc než dvě hvězdy bohužel dát nemůžu. Baví mě pořady o hrách ale kvůli ústřední dvojici je pro mě problém se na to dívat. ()

Livto

Recenzie a reportáže sú celkom dobre spracované, dá sa z nich dozvedieť všetko potrebné, ale prestrihové scénky sú pomerne nudné a nezaújimavé moderátori na mňa pôsobia dosť kŕčovito, páči sa mi úvodný, rýchly zostrih noviniek zo sveta hier. ()

UnCool

Velmi dobrý pořad věnovaný hrám, v současnosti asi nejlepší v ČR. Na rozdíl od gamepage nejsou reportéři trapní. ()

mahu22

Zpříjemnění sobotního oběda. Zajímavý, místy i vtipný pořad o hrách, co určitě neurazí, ale ani neosloví. Ucházející moderátorská dvojice, ze které jde znát amatérismus v mluveném projevu. ()

sun.eagle

Na jednu stranu je dobře že v TV je tenhle pořad snad jedinný zaměřující se na videohry, ale obsah je většinou hrozný. Co je kámen urazu tak že povětšinou ukazují nějaké retro vykopávky z 80 a ranných 90 let. Navíc těžce upřednostnují PC před konzolema. PCčkář nepotřebuje recenzi aby nevyhodil peníze za špatnou hru, prostě jí stáhne respektive ukradne a potom odinstaluje, konzolista si dvakrát rozmyslí do jaké hry investuje a takový pořad mu přijde vhod a fakt ho nezajímá sice slavná ale dávno mrtvá herní série. Přitom vzniká tolik her... ()

D.D.Dees

Kvalitní a bohužel průměrný herní pořad. Rozhodně je o level výš nad Game Page a další konkurencí. To ale RE-PLAY nezachrání před 3 hvězdičkami. No i když Alžběta Trojanová by moje hodnocení mohla ještě trochu ovlivnit a kdyby si na sebe vzala ještě oblek ze zaklínače, tak by atakovala na pátou hvězdičku! ()