Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

Eleanor05

V době, kdy pořad moderovali Mikoláš a Bětka, tak jsem ho hodnotila 4*. Teď s novými moderátory, kteří jsou rádi, když se jim povede zformulovat větu tak, aby jim bylo alespoň trochu rozumět, mě pořad přestal zajímat. ()

Gerret

Je to podobné pořadu Game Page, ale mě se tento líbí o něco víc. Public sice není tolik známá televize a já ji doma nemám proto se na to dívám na jejich stránkách. Ve 25 minutách toho stihnou celkem dost. Nejvíc se mi líbí jejich recenze umí to celkem dobře podat a většinou mám podobný názor. Hodnocení 80%. ()

Kosmik 1

X-box se u mě doma příliš neohřál a PC hry jsem již před nějakým časem přestal hrát. Tak si alespoň jednou za čas doplním znalosti tímto pořadem, ať se mohu trochu orientovat i v této "záležitosti". Jsem ale docela rád, že už nemusím ztrácet čas pařbou games, jako tomu bylo v minulosti. Nakonec si i ten největší závislák stejně uvědomí, jaká je to vlastně ztráta času. Někdo dřív, někdo později. Já jsem rád, že jsem to zjistil relativně brzy a mohu se věnovat lepším věcem, na které jsem neměl dříve kvůli hraní her čas. 60% ()

giovanni3

Dle mne nejlepší domácí pořad pro ,,pařany,, ... Game page udělalo cestu, ale postupnými scénkami a mizernými komentátory klesí a klesá.. Nástup Re-Play znamená nástup řekněme kvality = jsou tu pořádné recenze, fůra novinek, rozhovory s předními tvůrci her, reportáže z festivalů atd... Moderátorka není ideální, ale lze se na ni dívat atd.. Prostě já jsme spokojen, ale za víc jak 4z5 ani náhodou.. ()

TheNine

V současnosti nejlepší herní pořad na české scéně. Samozřejmě má své rezervy, já bych je viděl v lepším designu a dialozích bez "éé". Ale - reportáže ze zahraničí jsou, recenze, novinky jsou. Příjemní moderátoři, názory ostatních redaktorů... Odškrtáváte? A napadá vás ještě něco? :-) ()

Nemik96

RE-PLAY se mi zamlouvá mnohem víc, než GAMEPAGE a vlastně je to vůbec nejlepší pořad ve svém zaměření. Tukan je borec a Alžbětka je kočka která si ráda hraje co si přát více :) 4****. ()

HiddenDragon

ano, humor je trochu trapny, je to cele dost preplacane a uspechane (jako Score no), slite ve 30min dohromady bez ladu a skladu, dialogy neprilis prirozene a vadi mi jakesi "highlight" info bezici u spodniho okraje obrazovky, ale je to bohuzel JEDINY porad o videohrach v soucasne televizi...a vzhledem k tomu, ze GamePage ma problemy s pravidelnosti i na svem youtube kanalu, meli bychom byt vdecni aspon za ten Re-Play. Coz samozrejme neznamena, ze neni co zlepsovat....nejvetsi minus: prijde mi ze tretinu casu zabiraji vsemozne zbytecne efekty a prechody alá herni menu (plus znelka), misto aby tam nacpali vic informaci. ()

VIPerson

Na plnohodnotný pořad o hrách stále čekám...především pak kvůli krátké stopáži a výběru recenzí na hry,které mě ne vždy zajímají a jsou zbytečně roztahované.Naopak mi chybí retrorecenze starých fláků. ()

POciSEM

Tučkina mam rád,Alžbětu zase moc nemusim.Člověk si sice informace z tohohle pořadu zjistí na netu už třeba o měsíc dřív ale zase na druhou stranu je fajn že se někdo snažil v televizi touhle tématikou zabejvat.Nesedim u každýho dílu tak jako kdysi u game page ale proč ne.Je to v pohodě pořad a když ho zrovna chytnu v bedně tak se na něj mrknu ()

Hanys_

Sleduju cca půl roku. Tukan a Betka pokaždé boží. Pořad pak už ovlivní směrem k (nad)průměru jenom kvalita recenzovaných her. Nebo spíš, jestli to je můj styl nebo ne. Každopádně, tohle je asi jediný tuzemský pořad, který momentálně sleduju pravidelně. ()

Hyb_rid

Tenhle pořad má šmrnc přesně podle filozofie cool a hlavně má jedno eso v rukávu a tím je nepochybně Tukan(který o svých kvalitách přesvědčil už na score live) a taky výborně zvolené hudební kulise. Recenze jsou svižné, poměrně věcné ikdyž by mohly být rochu informativnější ale v dané stopáži je to asi nejideálnější poměr. ()

vander19

Ako fanúšika Xbox game ma veľmi potešila táto relácia. Aj keď niekedy sú testované hry o ničom vždy je tam aspoň kúsok srandy. Mikoláša Tučeka si pamätám ešte ako redaktora časopisu SCORE zo začiatku nášho storočia. A jeho recenzie boli fakt dobré. ()

petrskoc

Profesionál Mikoláš versus magnet-na-diváky Alžběta, která sice hernímu průmyslu a jak jeho historickým tak současným konsekvencím relativně rozumí, ale zásadně nechodí do hloubky problematiky. Nikdy se nic zásadně nekritizuje, balancuje se v mantinelech "hlavně-si-nikoho-neznepřátelit" a názory moderátorů postrádají jakoukoli odbornost, pokud vůbec nějaké názory padnou. Vše je o tom mluvit obecně. Na druhou stranu to takto vlastně docela funguje. Ono se od toho asi nesmí víc očekávat. Mikoláš s Alžbětou se doplňují a funguje mezi nimi správná energie. Na české poměry to jde docela s dobou a je vidět snaha "být světoví", to ovšem neznamená, že je to správně. Sic stále platí: méně je mnohdy více. Ale je asi naprosto jasné, že koncept celého pořadu cílí hlavně na mladší publikum, a od toho se musí odvíjet i obsah. Formát pořadu bych si osobně představoval jinak a celé to tím svým rádoby "cool" PR ostatně reflektuje do značné míry stav dnešních médií a zábavního průmyslu, kdy mnohdy až infantilní a trapný obsah válcuje naprosto neférově např. již tolikrát propíraný pořad Game Page, který je mnohem dospělejší a zcela objektivně i informativně kvalitnější (samozřejmě je třeba srovnávat v historických souvislostech, co a jak bylo kdysi-nyní, navíc s tím, že Game Page se dneska již de facto nevysílá), ale netečou do něj očividně takové peníze. Tato analogie se dá použít na celé spektrum, které jsem naznačil v předchozí větě. Lidé bohužel v této zemi nevyžadují kvalitní obsah, a proto po něm není poptávka. Tudíž nevzniká. Není pro něj prostor. Lidé, kteří vyžadují kvalitní obsah, mají zpravidla i dobrý vkus. Ti ostatní ho nemají. Game Page na tom s hodnocením nebude o moc lépe, ale přes všechny zjevné negativy je mi formát pořadu o chlup sympatičtější. ()