Vojta Kotek a Jirka Mádl dobývají na prknech zasněžené svahy i dívčí srdce v třídílné verzi ztřeštěné filmové komedie o první "pánské jízdě" šestnáctiletých. (oficiální text distributora)

Odbornik___

Fenomenalni dilo Karala Janaka s bozskymi herci Panem Kotkem a Madlem.Film by navrhnut v roce 2006 na Oscara. Dej postavy vse famozni. Kdo nevidel nepochopi. !!!! ()

Ludva

[2010-01] * Film jsem neviděl. Seriál je strašně natahovanej (nekonečné záběry snowbordující mládeže podbarvené jakýmsi německým rapem nebo co to je). Hlavní dvojka nepůsobí moc sympaticky (poškození drahého džípu, zničení sněžného skútru a spouštění hasičáku v pokoji skutečně nejsou akce hodné obdivu). Postavy nejednají moc logicky, náhody nejsou uvěřitelné, vtipy jsou trapné. Občas není rozumět, co kluci říkají. Ale jinak dobrý. ()

whass

První a asi taky nejhorší film od Mádla a Kotka.Ne že by byl špatný ale třeba Raftáci byli mnohem lepší a zábavnější.Tady se taky nešetřilo srandou ale prostě víc těch dobrodružství je v Raftákách.Takže kdyby nebyli raftáci je to za 3 ale ted když jsou je to za dvě. ()