Dennis

(festivalový název)
  • Dánsko Dennis
Krátkometrážní / Drama
Dánsko, 2007, 18 min

Ani Dennisovy svaly nedokážou zakrýt jeho bázlivost a především závislost na matce, se kterou stále žije. Navzdory své ostýchavosti se Dennis rozhodne pozvat na rande dívku, která se mu líbí. Krátkometrážní dánský snímek velmi citlivě ukazuje, jaký rozdíl může být mezi tělesnou schránkou a lidskou duší. (ČSFD)

Jenislávek

Jeden den bodybuildera, které bydli u maminky. Citlivá hora svalů, která v životě hledá něco víc. Zaujalo a su zvědavé na pokračování v podání Mazla. ()

kvardis

Trosku az za usi pritazeny namet o hromotlukovy ktery je vlastne jen malej zakriknutej kluk coby ani mouse neublizil, a ani nevi co je to zena a sexualita, nejde mi moc dohromaty vzhlizeni se vlastniho tela v zrcadlech posiloven a obdivu na soutezich z rad publika s rozporem velmi nizkeho ega a plachosti. ()

CRYPT

Povedený snímek, fakt mne zaujal, už jen kvůli tomu že DENNIS je sympaťák a cvičí. Rád se bavím s lidmi co cvičí. BTW do hospody bych s ním šel velice rád :-) ()

anyonecek

Krásně emocionální krátkometrážka, která se nemá vůbec za co stydět. Člověk vypadající jak HULK nemusí být nutně nějaký necitlivý surovec, může to být normální citlivý chlapec. ()

vlastimil.ferko

Smutný a šťastný zároveň. Tak na mě právě Dennis působil. Mít přes 50cm v obvodu paže neznamená nutně nezměrný nadhled nad životem a krásně prožité chvíle. Tenhle příběh má něco do sebe a pro člověka, který se třeba trošku ztotožní s hlavním hrdinou se bude jednat o více než srdeční záležitost. Čert vem "levnou" kameru a to, že to trvá jen čtvrt hodinu, naše představivost za nás udělá vše potřebné a to je úctyhodné. ()

kolly13

Rychlá psychologická inspekce, kdy není vše jak se zdá. Hodnotíme dle vzhledu a následně bez větších znalostí očekáváme, že toho druhého známe. Ale co si bude z Dennise pamatovat za pár dní krom neskutečných svalů a jeho pseudotanečku? ()

pikovyeso

myslim že to je jen obyčejný příběh jednoho obyčejného chlápka, který má velmi omezený pohled na svět, není to sice žádná kinematografická pecka, ale těch 18 minut se na to koukat dá ()

ouf

opravdu hlubokých 18 minut , p ři k terých se dostavuje smutek. Začarovaný kruh . Z mého pohledu velmi uvěřitelný příběh , který zasluhuje docenění. ()

splaty

18 minut ve kterých se Dennis snaží utéct z vězení, ve kterém jej drží životem zklamaná matka. Bylo mi stydno a zároveň mi ho bylo strašně líto. Postelová scéna na konci kompletně završila utrpení celého snímku. ()