Počas halloweenskej noci nájde opatrovateľka dvoch deti v taške so sladkosťami určenými pre deti záhadnú videokazetu. Kazeta obsahuje tri príbehy vrážd, pričom v každom z nich vystupuje tá istá osoba klauna. Krátko nato, v nočných hodiných, sa v dome začnú diať zvláštne veci. Krátko na to opatrovateľka pochopí desivú skutočnosť: šialený klaun z pásky sa dostal do reálneho sveta a plánuje tu pokračovať vo svojom besnení... (kubqo)

Jansuper

Sem překvapen, ačkoliv Damien Leone sere na nějakou logiku, a v jiných jeho samostatných filmech či v jeho kraťasu terrifier 2011 na logické chování postav, musím uznat že v tom člověkovi něco je, nějaký talent na režii, skutečně se mu daří, krom brutalit a napětí, dělat film také dost pochmurný a atmosférický,  je sice pravda že se nejspíš u tohoto filmu inspiroval filmem kruh, ale zpracoval to dobře vše ten děj a scénář pro tento film, nebudu spoilerovat, ale přes čáru je tu teda jedna věc, na konci filmu, ve filmu sou tři krátkometrážní filmy, a ten druhý který není natočen samostatně, je fakt hustý a dobře udělaný,  Damienu Leonovi se filmy s artem opravdu daří, a druhý kraťas z toho filmu je důkaz toho že ne jen filmy s artem, sem překvapen jak si zdařilo udělat i dobrý děj, okolo těch třech krátkometážních filmů, samotný kraťas the 9 circle je k hovnu ale tady to bylo lepší, když to bylo i v lepší kvalitě, ty masky sou fakt perfektně cool na konci kraťasu the 9 circle, říkám si jestli má tento film a ty kraťasi s artem souvislost s terrifier 2017 a 2022, pokud ano je art nadpřirozená bytost, a to mě napadá k filmu terrifier i k artovi tolik teorií, třeba ten ďábel na konci kraťasu the 9 circles byl sám art ve skutečné podobě ()

ACE 2007 odpad!

.... Po vysomrované HALLOWÉÉNSKÉM večeru si hošina NAJEDNOU doma všimne, že, světe div se, má u bonbónů videokazetu. Přísná matka zasáhne a po domluvě, že obsah nejdříve okoukne ona sama, jeho i se setrou pošle MEZI DVEŘE... Nejdříve jen takové šumění, potom nějaká dívka v ordinaci, která už asi sto let nefunguje a naproti ní klaun, sedí a směje se... To už ti dva zpoza dveří vesele usedají po boku matky. Po trapné eskapádě klaunských čísel dostane dívka kouzelnickou kytku a z ní vyleze brouček.... Klaun se změní ve zlého a při útěku dívky, ji chytne za ruku, vytáhne injekční stříkačku /kterou měl asi celou dobu schovanou v rozkroku bo někde jinde/ a dívku za jejího řvaní na celou ordinaci /nikdo nevyleze, ani uklizečka :-)))/ píchne do ruky. Vše sledují s napětím VŠICHNI ČLENOVÉ RODINY... Dívka omdlévá a probouzí se spoutaná na nějakém lůžku v zatuchlém sklepě... Ve zkratce tj. těch 13.minut, po které jsem vydržel koukat... Možná mě nějaký silnější jedinec doplní a vysvětlí mi totálni nelogičnost.... Ace - ODPAD ()

pyzma84

No, tak dva za nápad. Všetko ostatné zle.. Stredová línia s mimozemšťanmi bola komédia, hrozné masky, ktoré boli natáčané z troch centimetrov, veď nech sa pokochá divák. Jediné plus má určite ten klaun, lebo od doby, kedy som videla TO, mi naháňajú hrôzu.:) a tento bol obzvlášť hnusný. Tento "horor" sa dá odporučiť jedine na zaspávanie. ()

tXtX

Tak toto áno. Milujem osemdesiatkové horory. Prehnané/afektovaná herecké výkony, latexové masky, more krvi, mrazivá hudba a výborná atmosféra. To je All Hallows Eve. 4 hororové príbehy pričom jeden z nich je ten hlavný v ktorom si deti s pestúnkou púšťajú ošuchtanú vhs pásku na ktorej sú ostatné tri. Hlavným spojníkom medzi všetkými storkami je samozrejme ksicht z plagátu, Art the Clown, ktorý sa mihne všade pričom v jednej si strihne rovno hlavnú úlohu. Bavili ma prakticky všetky segmenty. Ten s mimozemšťanom asi najmenej, aj keď začal veľmi sľubne. Škoda tej detinsky vyzerajúcej masky. Inač veľká spokojnosť. ()

milhaus7373

Vskutku zajímavé pojetí se záhadnou videokazetou. Odkud a kde se se vlastně vzala? To se neodvážím odhadnout. Nicméně mi to trošku tou páskou připomíná Kruh. Každopádně pro oblíbence hororů určitě shlédnout. Snad děsivějšího klauna ze všech klaunů jsem asi neviděl. Art je prostě výborně děsivý. Jen škoda že ve dvojce je místo něj někdo s dýňovou maskou ale v trojce (Terrifier) opět Art frčí. Že není cz podpora vůbec nevadí, nicméně za tři si zaslouží. ()

drkaldj

Podle mě se nejedná o klasický povídkový horor. Pokud jde ovšem o příběhy na kazetě, tak první je původní krátkometrážní film 9th Circle akorát s pár záběry navíc (ten jsem hodnotil již samostatně na průměr). Druhý příběh je o návštěvě z vesmíru. Maska taková laciná ale nějaké to menší napětí tam bylo. proto bych hodnotil opět jako průměr. Třetí je opět již vydaný kraťas a to původní Terrifier z roku 2011 (ten jsem taky hodnotil samostatně a to na mírný podprůměr). Příběhy jsou vměstnány do pozadí Halloweenského večera, kdy dvě děti hlídá paní na hlídání. Hlavně ten konec u televize má atmosféru. ()

Caviar

Netušil jsem, že se jedná o povídkový film, to mi ovšem došlo hned u druhého snímku, který sledujete, v této chvíli už jsem držel prst na tlačítku STOP, protože tento rádoby sci-fi kousek byl vyloženě slabý, až trapný a do celkového tématu vůbec nepasoval, naštěstí jsem to přežil a byl jsem rád, protože třetí dějství to zase napravilo a celkové zakončení mělo i trochu toho napětí do sebe, škoda, že na konci režie trochu nepřitvrdila na atmosféře. Abych napsal pravdu, když vidím film, na jehož plakátu je klaun, začínám mít tušení, že to bude zase nějaká splácaná blbost, ale na toto se nakonec dalo dívat. ()