Počas halloweenskej noci nájde opatrovateľka dvoch deti v taške so sladkosťami určenými pre deti záhadnú videokazetu. Kazeta obsahuje tri príbehy vrážd, pričom v každom z nich vystupuje tá istá osoba klauna. Krátko nato, v nočných hodiných, sa v dome začnú diať zvláštne veci. Krátko na to opatrovateľka pochopí desivú skutočnosť: šialený klaun z pásky sa dostal do reálneho sveta a plánuje tu pokračovať vo svojom besnení... (kubqo)

Rodriguez

Mě ten slizounský mentálně zaostalý klaun nehorázně bavil. Ano, téma je vykradené, ale slušivý kabát tomu padne. 75% ()

kubqo

V Halloweensky večer opatrovateľka Sarah s dvomi deťmi objaví videokazetu, ktorá obsahuje tri tajomné príbehy (Terrifier, The 9th Circle), v ktorých sa objavuje vraždiaci klaun. Videokazeta však neobsahuje len príbehy ale donesie do domu aj samotného klauna. Pre mňa slabší priemer. Nič viac nič menej. ()

Nivenx

Z celé části filmu jsem neměl skoro nic. Žádná inovace, nebo něco co by dokázalo překvapit, vyděsit nebo dohnat k šílenství. Naprosto průměrný zástupce hororů, který není nějak oslnivý. Čekal jsem od toho víc. 50% ()

Duoscop

Snímek je rozdělen do tří povídek, které si pouští jedna rodina o Halloweenu na videokazetě, kterou si donesly z koledy. Takže většinu času sledujeme film ve filmu. Když pominu druhý příběh o nějakém směšně vypadajícím mimozemšťanu, tak je to dobře poskládaný horor o zabijáskem klaunu. Zbývající dva příběhy tady už jsou The 9th Circle, Terrifier. ()

Jaro.Krafcik

Nebyť v jednom krátkom filme mimozemšťanov ktorí mi tam absolútne nepasovali tak by si film odniesol lepšie hodnotenie. Pravda, je dosť amatérsky natočený a spravanie hercov je až na smiech, ale film rýchlo zbehne a celkom dobre diváka zaujme. Hlavne klaun bol perfektný. Stačilo by tomu lepšieho režiséra , spracovanie a bol by to nadpriemerný halloweensky horor. 3* ()

Mythago

Já klauny v hororech miluju, prostě je zbožňuju, tudíž je pro mě Art the Clown jednou z nejlepších hororových postav. Mike Giannelli to zahrál prostě skvěle. Moc bych si přál, aby o něm vzniknul plnohodnotný film s pořádnou zápletkou, která tu jaksi není. Teda ne že by mi to vadilo, ovšem ten druhý příběh to hodně jako celek tahá dolů, takže vlastně nejsem zas tolik spokojený. Nebýt klauna, tak bych to možná ani nedokoukal. Prostě ten mimozemšťan, to se nemůže dobrému režisérovi stát takovýhle skrat. Vážně nevím, na co počas téhle části Leone myslel. A také nechápu, jak si zde může někdo stěžovat na nedostatek atmosféry, které je tu podle mě díky skvělé hudbě, 80's feelingu, Artovi a prostředí hlavně co se prvního příběhu týká více než dostatek. Jen pro příště víc klaunů. ()

Corpsegrinder

Velice slušnej povídkovej horor s vzhledem od stylů ala 80's až k modernímu hororu a parádním soundtrackem od Noir Deco. Klaun je humusák jak svině. Škoda že příběh je pořád přerušovanej záběrama na čumící hlídačku s dětma což tak trochu zabíjí atmosféru filmu. Mimochodem vážně si cenim dementů jako je ACE 2007 co sice koukali 13 minut a nasadili odpad ale nerozeznaj čekárnu na nádraží od ordinace, hlídačku dětí od matky a kompletně přehlídnou klaunův pytel s nářadím. Větší kretény než na ČSFD aby člověk pohledal. ()

Silviaxx

Opäť niečo na štýl VHS s halloweenskou tématikou so zameraním na klaunov. Čím viac sledujem klaunov v hororoch, tým viac začínam spadať do tej časti populácie, ktorá sa ich bojí. Jeho maska v tomto prípade bola skvelá, strašidelná, odpudzujúca a tie zuby.... Čo sa týka jednotlivých poviedok - Tretia na čerpacej stanici bola najlepšia, obsahovala dostatok napätia a najmä gore scén a hnusu. Prvá na stanici bola tiež fajn, taká monštruózna, ale v jej prípade mi už vadili výkony hercov a priblblé dialógy. Druhá v dome sa mi páčila najmenej, tento typ nie je pre mňa, akurát obraz klauna bol perfektný. Hlavná línia bola relatívne ok, aj keď mi prekážalo neustále prepínanie z poviedky na ňu a sledovanie umelých ksichtov divákov. Záver bol poriadne nepríjemný, ale pomerne očakávaný. Ako celok je All Hallows Eve fajn jednohubka, s nie príliš dobrými hereckými výkonmi a dialógmi, ale za to skvelou maskou a nepríjemnými a drsnými scénami. ()

Petrus1

Od podobných hororů většinou nic nečekám...tady jsem čekala hlavně na klauna, protože je bezmezně miluju! I když nebyl úplně nejvyvedenější, vynahradil to svým výrazovým běsem. A to především ve třetí povídce Terrifier. Ten jeho úsměv a zoubky jsou prostě neodolatelný...proto stále nějak nechápu, jak klauny nemůžeme mít někdo rád...taková krásná a milá stvoření. A že sem tam někoho zabijou nebo zmrzačí... se stává... každej potřebuje občas vypustit páru a užít si trochu toho ultranásilí :-)) Mně mnohem zvrácenější přijde představa, že má někdo v dnešní době doma ještě video. Když už i já jsem ho před pár lety odnesla na půdu... Ano, nevyhodila jsem ho, protože něco do sebe to zrnění má...a co kdyby se mi do rukou třeba taková kazeta dostala? Ale že by pokroková americká rodina tuhle starožitnost měla v obýváku, se mi nějak nechce věřit. Taky mi připadlo, že ta chůva je v hloubi duše tak trochu zvrhlá, když nedokázala odolat pokušení a nedívat se...jestli ona nebude tak trochu jako já - podezřívám ji totiž z toho, že kdyby tam ti haranti nebyly, že by se u toho dívání mnohem víc odvázala ;-) Co se týká prvního kraťasu The 9th Circle, tak mě docela mrzí, že nejezdím autobusem...jinak atmosféra docela dobrá...myslím, že jak jsou někde ženský přivázaný na řetěz a netuší, co je tam někde čeká, ve spoustě lidech to vyvolává vzrušující pocity - hororoví fanoušci doufají v pořádnou gore zábavu a praví úchylové se ještě před tím těší na brutální znásilněníčko :)) Já patřím k těm druhým. Jenže nemůžu úplně říct, že bych byla spokojená...některý masky nic moc a přišlo mi to trochu nedotažený a hlavně mi to nakonec tak nějak připomnělo Rosemarynýho fakana a k tomu jsem si zatím kladný vztah nevypěstovala. O té druhé mimozemské blbosti asi netřeba mluvit...jako by to tam ani nepatřilo. Jen jednu poznámku k tomu mám...že ten obraz bych si přála mít v ložnici :-). Napřed jsem si i říkala, proč je to vlastně propojený s tou kazetou, ale nakonec přiznávám, že se mi ten závěr docela líbil. Co mi trochu vadilo v celým filmu, bylo to hysterický ječení bab...na tom zrovna moc neujíždím. ()

drankeryth

Vo filme su vsunute take tri poviedky, z ktorych najviac vycnieva ta posledna. Prva poviedka pojednava o demonoch, ktory nevyzerali zle, ale troska mi to aj prislo smiesne. Tym ale nechcem naznacit, ze by to bolo odflaknute, ale celkovo dej bol slabsieho razu, ale dalo sa to pozriet. Druha poviedka je o jednom mimozemstanovi, ktory fakt vyzeral komicky. Musel som sa nad nim zasmiat, proste musel som:) Dej nebol spatny, ale prevedenie na obrazovku troska pokulhavalo. Posledna je z toho najlepsia, ako som naznacil uz na zaciatku. Je o vrazdiacom klaunovi, ktoremu nerobili vobec problemy amputovat koncatiny svojim obetiam. Tu sa uz aj konecne preukazala gore scena, ktora vobec nevyzerala spatne. Celkovo mi to ako kompletny kus pripadalo obstojne a nelutoval som moj drahocenny cas nad tymto filmom. ()

CharlieSs

Fakt je, že jsem coulrofobička a klauny nesnáším, a tenhle se svým vzhledem tomu moc nepřidal, ale čekala jsem, že se nejmíň pochčím strachy, což se fakt nestalo. LOL. ()

Veronica27

Chlapec najde ve svém baťohu videokazetu, na které je podivný film ve kterém se objevuje nevkusně převlečený klaun.Spolu s jeho sestrou a domácí opatrovnicí se podívají na první příběh, pak jdou děti spát.A na zbývající příběhy se podívá sama, no komu by to nedalo se dokoukat, když už mi někdo něco podstrčí. Na moje nervy přísahám, že bych ho asi musela ihned přetáhnout bejzbolovkou.Tři krátké filmy na kazetě. V prvním unesené ženy, na kterých je páchán jakýsik ritual, všude postavy v maskách. V druhém příběhu, kdy klasicky v domě vypadnou pojistky a hrdinku tam začne nahánět nějaké robotické UFO, které mi přišlo spíše vtipné, jako kdyby E.T. hledal cestu domů. U třetího příběhu kdy dívka potřebuje natankovat benzín a na benzínce zahlédne podivné " klauna ", který začne opět vraždit, kdy pilkou na železo uřeže chlápkovi hlavu - tady už je to aspoň trochu záživnější.A začíná útěk a boj o život, stopující klaun s cedulkou " circus " určitě bych nezastavila.Natož, aby se mi zjevil ve zpětném zrcátku ! Ve všech třech krátkých filmech se objevuje klaun. Když pak opatrovnice zjistí, že klaun není jen na kazetách, není to nic příjemného. Prostě byl skutečný .Tu jeho trumpetku bych mu asi někde strčila. Na mě film celkem zapůsobil. Hudba skvělá, až mě chvílemi trochu mrazilo v zádech a klaun ? Já klauny prostě nesnáším, i když tenhle byl trochu slabší. ()

Solverino

Slabé, slabé, slabé! Silně amatérské, laciné triky, směšné kostými, nelogičnosti až nesmysly.... jedna hvězda za snahu, ale je to opravdu VELMI SLABÉ! ()

petrik11 odpad!

Panebože za čo ma tresceš. Myslel som si že to bude nejaká helouvínska vyvraždďovača, ale toto bola stupidná *ičovina, k k tomu tá nechutná hudba. U mňa je odteraz Damien Leone prachsprostý uj. Bŕŕ ()

boumik odpad!

Tak kluci a holčičky mame tady pohadku a retardorvanem klaunovi! 3 ano 3 přiběhy na VHS a všechy tři jsou o hovně !!! Doufam že moje oči už nikdy nespatři takhle dementni horor ale b ojimse že je to teprve začatek.... ()

Pitryx

Nooooo, velmi příjemné překvápko. Absolutně jsem netušil do čeho že to lezu, podle názvu jsem čekal béčkovou koninu. A kupodivu jsem jen koukal a koukal, jak se to dá udělat i levně. Z mé strany naprostá spokojenost, jen škoda, že ta provázanost postrádala logiku. Masky mohly být lépe udělány, a to jak nápadem, tak technicky. Ale jinak pro mne chuťovčička na večer. 20190419 7840/8255 ***A PŮL/7 s.u. title slovenské (nelze vložit do soukromé poznámky) ()

Valenta28

Průměrný výsledek. Vražedný klaun zakletý ve videokazetě, který po jejím dokoukání vyleze k majiteli a zabije mu rodinu podle vzoru filmů nahraných na pásce. Docela dobré. Efekty ušly, kamera také. Nápad dobrý. Průměr. ()