Táto rozprávka je určená nielen pre deti, ale celú rodinu. Hrdinami príbehu sú zvieratá a odohráva sa v prostredí kaskadérskej farmy. Mladú a talentovanú kobylku Viktóriu sem privážajú práve v čase, kedy existencia farmy začína byť ohrozená. Zachrániť ju môžu len vynikajúce výkony zvierat na konkurze do pripravovaného filmu. Šikovná Viktória, pre ktorú je všetko, čo sa učí, pútavé a zábavné, si na farme nachádza nových priateľov. Stretáva sa však aj so závisťou, zbabelosťou a nevraživosťou konkurentov, ale aj ľudí, ktorí farmu ohrozujú. Zvierací obyvatelia farmy bez ohľadu na rasu musia spojiť všetky sily, prekonať množstvo nebezpečenstiev a dobrodružných peripetií, aby pomohli svojim priateľom - kaskadérom. Autori Jozef Banyák a Roman Brat ponúkajú detskému divákovi príbeh, ktorý mu pomôže pochopiť, čo je v živote naozaj dôležité. (oficiální text distributora)

Autogram

Tie dialógy zvierat sú strašné, snáď ešte horšie ako animované vsuvky. Netuším, akej vekovej kategórii to malo byt určené. ()

gogo76

Asi pred dvoma mesiacmi som náhodou natrafil na dokument o príprave a natáčaní tohto filmu pre deti. Zvieratká boli sympatické a potešil som sa, že sa konečne pohli ľady aj v tvorbe pre najmenších. Nedávnu premiéru som si preto nenechal újsť. Lenže došlo k tomu, s čím som nepočítal. Počítal som s priemerom, ale ono je to horšie. Detské publikum zas také náročné nie je a sympatické zvieratká dokážu zakryť mnoho nedostatkov. Ibaže v tomto filme je ich príliš. Hlavní hrdinovia- čiže zvieratá ešte fajn, ale najviac mi nesedelo, že ľudia nerozprávali. Vyzeralo to ako nemý film bez duše, navyše hereci boli podpriemerní a obsadených bolo mnoho nehrecov. Mafiáni boli trápni, dej tisíckrát prevarený a navyše je film často prerušovaný krátkymi animovanými vstupmi, ktoré pôsobia dosť rušivo. Celé je to bez iskry a bez života. Ťažko povedať akým deťom je film určený. Spomínané animované vstupy pre svoju jednoduchosť môžu zaujať deti max. do 3-4 rokoch, zvieratá od 4-10 a mafiánska emizódka od 10 vyššie. Úbohé na tom je, že spokojný nebude nikto. Jediná pozitávna vec, ktorá ma napadá je, že sa tvorcovia trošku oťukali, možno sa z chýb poučia a nabudúce to bude lepšie. Možno. 40%. PS: Tesne po skončení mi "vybuchol televízor"- neviem, či to niečo znamená. ()