V této zábavné castingové show musí soutěžící přesvědčit porotu i diváky, o svých pěveckých, hereckých a tanečních schopnostech. Vítězové soutěže získají smlouvy na hlavní role Robina a Mariany v muzikálu Robin Hood. V porotě usedli Ján Ďurovčík (režisér tohoto muzikálu), Ondřej Soukup (autor hudby), Gabriela Osvaldová (autorka textů) a Michal Kocourek (producent a ředitel Divadla Kalich). Pořad moderují Martina Kociánová a Petr Vondráček. (Deco.20)

Brusinka

IMHO nemá smysl to úplně odstřelit hned na začátku. Pro lidi, co mají filmy o filmu/seriálu/čemkoliv rádi skoro stejně jako samotné filmy je to docela dobrá látka. Jsem ráda, že se tvůrci rozhodli na chvíli opustit kulisy a podívat se za ně. Do jaké míry je to autentické a jak moc je to nahrané, je sice otázka a trochu mě zklamalo, že dále budou soutěžící vybírat diváci (kdyby zůstali u dokumentárně laděného moderovaného - i když moderátoři jsou tu skoro nadbyteční - pořadu, udělali by lépe). Zatím to však vypadá docela dobře. I když kulisy studia, kde se bude boj nadále odehrávat mě trochu děsí... EDIT: Fajn, uhnulo to někam úplně jinam. Ale stále to jistí celkem talentovaní soutěžící a legendární muzikálové písně. ()

Judy24

Robin Hood celkem nepřekvapivě nepřekvapil. Tak nějak klasika, ale byla jsem docela ráda, že tihle lidé aspoň šli za něčím konkrétním. Že byla na konci skutečná práce, kvůli které se ta soutěž pořádala. Jasně, všude hromada komerce, ten muzikál asi nebude nic moc, ale co. Aspoň si tu všichni nehráli na ohromný sólový zpěváky, který budou jednou vyprodávat haly, jako jich to u nás dělá dohromady asi pět. ()

Queendom

Ze tří hvězdiček opravuju na dvě a to ještě vo prsa. Díly z divadla byly zajímavý, bylo to takový civilní a uvěřitelný (může bejt soutěž uvěřitelná?) a až na některý trapný a otřepaný fórky věčně soupeřícího dua Osvaldová - Soukup, to bylo prostě fajn. Vyřazovací díly jsou šílená nuda a můžou za to už všichni účinkující. Chcíplí moderátoři, nabubřelá porota i připosraný soutěžící. ()

kenny79 odpad!

Nejzbytečnější ze zbytečných reality show. Vlastně tohle ani show nebyla. Hodnotím pouze po dvou dílech, na víc jsem neměl už sílu. :( ()

Sakulnikov

Lepší než Superstar a podobné. Hlavně proto, že porota přesně věděla, co hledá, a co se mají účastníci naučit. Muzikál se povedl a účastníci/výherci zpívat umí a jsou pořád vidět. ()

Zapinka odpad!

Zase další blbost jak tahat od lidí peníze přes smsky, Další "zábava" ,aby televize bya nejsledovanější. Trapnost sama! ()

lapatata

Takhle to dopadá, když chce česká stanice udělat "vlastní", "původní" reality show. A ten muzikál není nakonec o mnoho lepší. Tu jednu hvězdičku dávám jen za vítězku této show, Martinu Bártovou, která má obrovské charisma, skvěle vypadá, hezky zpívá a má nakročeno stát se opravdu dobrou muzikálovou zpěvačkou. ()

D||X

Nechápu tolik negativního hodnocení a tolik negativních komentářů. Jedná se o běžný divadelní casting převedený tentokrát na televizní obrazovku a myslím si, že je to naprosto skvěle zvládnuto. ()

Pattrick

Mnohem lepší pěvci, než v SuperStar, sice zpracování je otřesné, ale kvalita pěvecká je tam mnohem lepší, tudíž pro mne i zábavnější ()