V Las Vegas sa vyskytli únosy zdanlivo náhodných obetí, ktoré má na svedomí ozbrojenec v gumenej maske.
Celkovo deväť rukojemníkov sa ocitne v jednej miestnosti, každý pripútaný k tyči. Únosca im oznámil, že sú tu z dôvodu, ktorý musia zistiť, inak každých desať minút jedného z nich zabije. Ak to zistia prepustí ich.
Komunikácia je kľúčom k ich prežitiu. Musia odhaliť svoje tajomstvá z minulosti, ktoré skrývali pred svetom. Podarí sa zistiť, čo majú spoločné títo úplne rozliční ľudia? Alebo za desať minút pribudne ďalšia obeť? (HAssAN)

Dr.Cilka

Lacna kopia Saw. Film som pozeral po opici, takze asi preto ma celkom bavil.. Dobre mi posluzil ako nenarocna casova vypln, no v podstate vsetko ostatne bolo zle. Predovsetkym co sa hrania a dialogov tyka. Tie boli kdesi na urovni detskeho divadla. A zaver? ... O tom tu uz je napisane dost.. ()

Romeroo

Mě je úplně jedno jestli film kopíruje námět z jiného atd...stejně jako to udělal Nine Dead, ale musí mít svojí kvalitu!!! A to Nine Dead prostě a jednoduše neměl, celých 90 min jsem byl svědkem nesmyslných keců o nějakém přiblblém ( naprosto primitivním ) příběhu...no a pak přišel konec, který mě totálně odrovnoval, nic horšího snad vymyslet na závěr nešlo.....přesto si troufám tvrdit, že podobný námět jako měl Saw se nechá využít daleko a daleko lépe než využil Nine Dead...22% ()

Facerr

Uznávám, že i ve sklepě se dá natočit dobrej film, nakonec i takový Buried je super biják a to i přestože se děj odehrává jen v rakvi. Jenže v tomhle případě se žádná pecka nekoná. Námět už je nejenom trochu okoukanej, ale i podstatně hůř provedenej, než tomu bylo u předchůdců. Osobně jsem vydržel až do titulků jen protože jsem se chtěl dozvědět pointu celý týhle statický slaboty. Pointa sice docela ušla, ale nadstavba, která měla v závěru šokovat se postarala o totální nas..ní. Takže jestli se do tohohle filmu pustíte, doporučuju vypnout klíďo tak minutu před koncem, kterej vypadal, jako by se mi zasek gomplayer před aspoň částečně smysluplným vyústěním. ()

Mawete

9 lidí zamčeno v jedné cele musí přijít na to, proč zde jsou zamčeni. Každých deset minut je chodí kontrolovat "hlavní záporňák" a pokud mu vězni nevysvětlí proč tu jsou vždy jednoho zabije. Postupně vylézá na povrch různá špína, kdy každého napadají věci které ve svém minulém životě udělal. No nebudu tu nudit podrobnějším obsahem filmu. Nemůžu říct, že by mě film nějak nadchl. Vše se odehrává v jedné místnosti a děj se dá lehce předvídat dopředu. Možná byl konec myšlen jako nějaký zvrat. No nedá mi to a musím si rýpnout. Konec jsem předpovídal asi po prvních deseti minutách. Mé doporučení: Jednou se podívat, pak to zahodit a nikdy více... ()

LadyAjva

OPRAVDU???? Asi od 15 minuty jsem si přála, aby tu blbou krávu odstřelil, nejlépe jako první, a ono to nakonec dopadne takhle?! Perfektní začátek i střed, ale tak dementní konec jsem dlouho neviděla. Chtěla jsem dát 5*, díky konci mám chuť spíše na odpad. Takže za mě 3*.A mimochodem, M.J. Hart se stala mou nejvíc neoblíbenou herečkou! ()

Richie4422

No ale fuj. Drbnuté dialógy, šibnuté správanie postáv, lacný a nelogický motív vraha, odporný koniec popierajúci logiku. "Oh, nesmú sa vonku dozvedieť o mojich činoch, inak mi zoberú právnickú licenciu.. všetkých zabijem a dám sa na útek pred políciou, to mi umožní vykonávať prax"... dve hviezdy za pedofila, mafiána, zlomenú ruku a Sabrinu. ()

Pokri

Po slabučkom a nechcene smiešnom úvode sa rozohrala hra v štýle Saw, ktorá síce neprišla s ničím invenčným, ale nútila ma dopozerať to do konca. Samotná pointa neprekvapila, ale ani nesklamala. Bohužiaľ, vo filme Nine Dead sa zišla nesympatická skupina hercov a bolo mi úplne jedno, ktorý kedy zomrie a ak by išli všetci naraz, nič by sa nestalo. ()

awerto

Neubranil som sa uz pri uvodnych minutach, ze tvorcovia pouzili par trikov zo SAW. Vsetko sa odohrava v jednej miestnosti (resp. budove). Vrah chce, aby 9 unesenych a pripravenych na popravu zistili dovod preco su tu. Nebol to sice uplny odpad, ale viac ako jedno pozretie staci - pre niektorych aj to bude zrejme moc. Koniec smiesny, nie vtipny a uz vobec nie dobry. Moje hodnotenie hovori za vsetko. ()

BMAXX

Z hodinu a půl dlouhého filmu by se dal udělat krátkometrážní podívaná, která by se dala nacpat do těch prvních deseti minut, než by přišel "bad guy" a sejmul prvního "tanečníka u tyče" :-))) Za to, že jsem se vydržel dívat až do konce dávám 2*. Jo a ten tlouštík se 2-ma podbradky byl fakt Baldwin??? :-D ()

Chobotano

Přítomné věčně nespokojené "hororové inťoše", kteří po zkouknutí několika set tisíc hororů nadrženě pořád čekají na něco převratného a když to nedostanou, prudí a brblají, to evidentně neuspokojilo, ale pro mě dobrý! Jednoduchý, zajímavý, s tahem na bránu, přesně jak to mám rád. ()

Freakyy

U tohoto nehodnotím provedení, kameru, herce, nebo podobný kraviny, ale myšlenku, která byla zmíněná aji v Saw... tam bylo zaplacení za svoje skutky řízený Johnem, tady otcem jehož syn měl pěknou smůlu. Dá se to teda prakticky srovnat se saw, tady ale za to co ti lidi udělali platili menší cenu... nechápu proč by to mělo být špatný jen kvůli tomu že něco podobnýho bylo v saw, tenhle scénář není ještě okoukanej, naopak přímo vybízí k tomu aby se nad sebou nějací lidi zamysleli... je vidět že někteří jako třeba "verbal" to vůbec nepochopili... ()