Indian

Publicistický
Česko, 2008, 25 min

Účinkují:

Daniel Vávra

Pořad Indian je opravdu pro každého. Neklade si za cíl vyvyšovat pouze nejnovější hry, ale ukazuje či detailně rozpracovává i hry starší. Setkáte se tu s recenzemi, reportážemi, retrohrami, zajímavými novinkami a samozřejmě i se živými vstupy moderátorů. Indian se dělí na celkem čtyři žánrové pořady. Indian jako takový, vás provede trhem her a novinek z oboru PC. Indian Freeware ukazuje plné hry zdarma. Indian Console zase pravidelně přináší konzolové novinky pro XBOX360, Nintendo Wii a PlayStation 3. A poslední Indian Showtime, zatím nejvíce sledovaná relace pořadu Indian - zábavná talkshow o herní scéně. (oficiální text distributora)

Hookah

Co Indian přešel na TV Pohoda je mi z nich na zvracení jsou strašně trapný. Za minulé výborné díly 3 hvězdičky ()

hynn3k

Od dětí pro děti. Když chci serióznější informace o hrách, tak zamířím jinam. Ale ze zvědavosti většinou každý díl rychle projedu. ()

Murysek

Dokonce jsem Indian podpořil i na Startovači, ale bohužel se ukázalo, že to bylo spíše na škodu, po nákupu lepší techniky a updatu studia, začali odcházet redaktoři, pomalu upadat kvalita a v tuto chvíli je pro mě pořad jako takový mrtvý. Sleduji už jen 90VTEŘIN. ()

t.b.kat

Celkem solidní pořad o hrách, pravda moderátoři jsou drobek zvláštní, někdy se hledají a při výkladu ztrácí, ale jako i u ostatních pořadů tohoto typu je škoda, že pořad nemá delší stopáž. Uvítal bych např. okénko věnované historii českých her a paření všeobecně. ()

TheNext

V minulosti som tento program sledoval stále a tešil som sa na ďalšiu časť, to ešte bol Indian nezávislý a bol vysielaný "live" , aj štáb bol tak trochu .. práve mi vypadlo to správne slovo .. mm. .. komplexnejší, presne tak, no teraz? minutáž je krátka, veľa dobrých hier odignorovali lebo nedalo by sa všetko stihnúť zrecenzovať v tak krátkom programe, proste už im chýba ta aktuálnosť s akou boli v minulosti výnimočný a recenzie? to čo robili ešte starý harcovníci ala Fiola, Gelu, Killer, Bedík , proste tí čo tam sú dlhú dobu, tak tie sú fajn, ale ak robí recenziu 13 - 15 ročný chlapec, ktorý nevie byť objektivný a to by ako recenzent mal byť, a snaží sa nás všetkých presvedčiť o správnosti svojho pubertálneho názoru, ďakujem neprosím, najmä teraz keď Indian je už komerčnou záležitosťou mali by jeho tým tvoriť skúsenejší recenzenti a nie deti, 3* jedná za Fiolu, jedná za Gelua a jedná za celú tu snahu a to ,že vydržali tak dlho. ()

TesterX

Slabsi pribuzny konkurenta Re-play. Nesympaticka dvojka geeku, horsi koment, ale jinak technicky na stejne urovni. Da sa. ()

PanPyzamo

Indian tomu v Česku v herní branži prostě vládne. Naprosto luxusní redakce báječných lidí, kteří mají hlas na recenze, jako dělaný. Především Terka Krečová ❤. Když už jsme u těch recenzí, tak ty jsou celkem kontroverzní, protože nejeden člověk si zde řekne, že je Indian podplacený. Osobně na tohle nevěřím a myslím si, že Indian dává hodnocení tak, jak to cítí a není ničím ovlivněn. Je sice fakt, že nejednou mi přišlo nějaké hodnocení příliš vysoké a to hlavně u Cyberpunku, který při vydání prostě nebyl 10/10, ale tak co už. K tomu všemu Indian mám rád proto, protože se bezvadně chová ke svým fanouškům a má luxusní zpětnou vazbu. Například já už jsem měl několikrát možnost si pokecat s Terkou, Fiolou, či Geluem a to díky parádnímu Discordu, který Indian nabízí. Za zmínku stojí i 90VTEŘIN, kde za 3 minuty dostanete spoustu informací. Taková hrst informací za pouhých jak už název říká 90 vteřin se hodí, ne? Kromě toho též chválím luxusní NerdFix, který nás též zásobuje kvalitními novinkami. Ještě bych i rád zmínil recenze na herní příslušenství. Ať už sluchátka, klávesnice, myš a podobně. Všechny tyto recenze jsou nádherně zpracované a alespoň pro mě zábavné sledovat. Sleduju Indiana už roky a tady v Česku tomu. 9,5/10 ()

Noria

Nejlepší nynější pořad o hrách který ničím neodrazuje.Předvádějí zajímavé herní tituly dělají srandu :) nemůžu jim nic vytknout. ()

Holly_Molly

Nejlepší herní internetovej pořad na český scéně plnej humoru, informací a šíleně sympatický bandy skvělejch lidí, bez kterých by to rozhodně nefungovalo. Kdyby se někdo měl brát za duchovního nástupce kultovní Game Page, Indian je jednoznačná volba! <3 "Hi Youtube" ()

Ostricker

No pořad o hrách.. Amatérsky podaný, docela slušný kulisy.. Typka na můj vkus moc ukazuje výstřih a místo aby to moderovali tak se snažej to zahrát.. což neni uplně ono.. No a nejhorší jsou ty informace.. ta kvalita je opravdu nízká.. za vše říkající "Wii U je specifické rozšíření konzole Wii".. No ale ono NENÍ.. čemu dalšímu můžu pak dál věřit teda ? ()

saidlik

Asi nejslabší pořad o hrách v ČR a jediný internetový, což díky chabé konkurenci nevzbuzuje příliš důvěry... ()

RivenzGS

Super pořad, super moderátoři. Už se těším, až budou v té televizi :-) Není to sice moc známý pořad, ale rozhodně stojí za to se na to podívat. Zábavné a hlavně se snaží zaujmout zdejší generaci teenagerů, což se jim daří. ()

CreepyDoe

Pořad sleduji takřka od jeho vzniku a má svoji fanouškovskou základnu, do které hrdě patřím. Myslím že je to nejlepší pořad o dění v herním světě teď. Proto 5 hvězd. ()

qwertzkiwi

Už to není co to bývalo, od té doby co je indian na TV Relax se mi zdá, že se celkově zhoršila kvalita pořadu. Možná bych šel ještě níž s hodnocením nebýt Takechiho recenzí.. ()

Kami

Zábavný herní pořad, plný důležitých informací. U Indiana vidím jako kladnou věc práci s komunitou a podávání vlastních zkušeností divákům. Kvalita redaktorů je podle mého na vysoké úrovni a recenze, tak vždy přinášejí objektivní pohled na danou hru. Navíc je celý pořad vytvářen s důvtipem a snahou o neustálé zlepšování. Škoda jen, že Indiana nemůžou diváci sledovat na běžně přístupné televizní stanici, avšak YouTube je přeci jen přístupný všem. Pokud budou borci z Indiana pokračovat v tomto tempu, bude se jejich divácká komunita stále zvětšovat. ()