Modern Warfare: Frozen Crossing

Krátkometrážní
2010, 7 min

Režie:

Niko Pueringer

Parta fanoušků Call of Duty natočila na vlastní náklady film jako poctu své oblíbené herní sérii. V krátkém hraném filmečku se můžete vydat na záchrannou misi s dvojicí vojáků, která se však trochu zkomplikuje.
Zajímavé na tom je, že ačkoliv v Hollywoodu rozpočty filmů rostou, dokáže v dnešní době natočit srovnatelnou (a často i lepší) podívanou tým obyčejných lidí. Stačí k tomu digitální kamera, trocha talentu, tři dny a 209 dolarů a 42 centů. (kikulin)

bangee

Jsem nadšen... Amatérský film na kterém je to vidět ale vůbec to nevadí... za 4000 korun? Masaker... Dejte klukům desetkrát víc a budou konkurovat 50-ti milionovým filmům... ()

Luk Skywalker

Velice dobře zpracovaný počin odkazující k blockbusterové střílečce. Na to, že to stálo jen pár dolarů je to velice dobře zpracované. ()

cogi

na to, že je studentský film, mírně přidávám .. hudba, akce a kamera úžasná .. a to nejsem fanoušek počítačových her ()

james11

Za málo peněž hodně muziky. Dost zajímavej nápad, kterýmu nemůžu jako hráč Cod 4 nic vytknout. Asi takovouhle bych čekal tu atmosféru, kdybych byl ten voják v misi :-) ()

Arassuil

Výborný filmeček. Sedm minut pobíhání jen tak po lese se dá ještě pochopit u bad "average muppets" guys, ale u TF141? To je ale to jediný, co kazí dojem z filmu. A taky to jediný na čem film stavěl. Jste zmatení? Hmm... já taky. ()

Zahanator

V rámci amatérských možností lepší, než kdejaký "velký" akčňák. A navíc i tomu Modern Warfaru je to stylem dost věrné. ()

burg

Neuvěřitelné, co se dá doslova za pár šušní natočit. Možná ne až tak dokonalé, jako některé akční filmy profesionálních společností, ale napětím a akcí našlapané až po poslední filmové políčko. A protože mám kraťasy moc rád, bez mrknutí oka upustím 5* ()

Karlsberger

Na to že natáčení vyšlo jen na 209 dolarů, je to velice slušný minifilm. Co mě nejíce překvapilo byly akční scény, které byly velice dobře provedeny. Na konci už jen malé lákadlo na druhou část. ()