Ethan Brand (Alessandro Nivola) je upadající rocková hvězda. Jednoho dne se dozvídá, že má dceru se svou bývalou fanynkou. Jak si poradí s výchovou své nově nalezené třináctileté dcery? (Zeebonk)

Trailer

Terva

Ethan Brand a jeho comeback. Jenže aby to nebylo tak jednoduché vrací se mu i jeho bývalá láska, která má třinácti letou dceru. No a jak to tak někdy chodí je to i Ethanova dcera. Situace se dokonce vyhrotí tak, že ji musí hlídat. Zajimavé, pěkné a komediálně laděné osudy jednoho rockera. Režisér vychází z vlastních životních zkušeností. ()

hellstruck

Alespoň nějaké kladné stránky má nachlazení-můžu každý den sjíždět filmový maraton. A tak jsem se konečně dostala i k Janie Jones, filmu, na který jsem se už nějakou dobu těšila. Není to klasické hudební drama, jak se může zdát, spíše vztahová záležitost dcera-otec. Muzika tam funguje jen jako jejich společný jmenovatel, díky kterému najdou řeč. Hudebních momentů je tam opravdu jako šafránu, což ani není na škodu, vzhledem k tomu, že hráli samé cajdáky. Nivola se dá snést a Abigail je tu ještě hezká sympatická holka, ne plastová figurína jako v nynější době. Škoda pomalejšího tempa, které občas přináší hluchá a nudná místa. Jinak se mi to líbilo. ()

Martin741

Najlepsie filmy su tie, ktore tvoria tzv. obycajny pribeh. Oj je skracovana hudobna hviezda a nevie co, kto kedy a s kym. Dozvedel sa ale, ze ma dceru a .. film sa moze zacat. Reziser David M. Rosenthal /Single shot 2013, Perfect Guy 2015/ natocil film plny posmutnelej nalady, vybornych pesniciek, ale celkoveho pozitivneho vyznenia. 89 % ()

ABLABLABLA

Ne moc výrazný kousek, jak jde poznat podle počtu hodnocení (jen 78?) Ale za to jeden z těch kvalitních a slušných. Abigail Breslin mám ráda a díky ní, se film pozvedl o úroveň výše. S režisérem ani hlavním mužským hercem jsem se ještě nikde nesetkala, což je možná dobře. Aspoň pro mě byli oba velkým překvapením. Co se týče příběhu, v podstatě se tam nic zvláštního neděje, ale ta cesta, kterou je vyprávěn a jak, ho dělá zajímavým. Jediné co mě mrzí, že té té společné hudby otce a dcery není víc, nebo jen samotné hudby Janie...je to hodně centralizováno hlavně na Ethana, i přestože se film jmenuje podle dcery. ()

Malarkey

Hezký a vlastně dost obyčejný příběh ze života, který se může stát jakékoliv rockové hvězdě. A důležité je vnímat to, jak se taková hvězda pak zachová, když nastane takový problém. A asi málokdo se zachová tak, jako starej Jones, když zjistí, že na světě už je přes 15 let jeho dcera, o které do té doby neměl ani ánung. Celkově, i když je ve filmu plno smutných momentů, je tenhle film vlastně dost pozitivní. Místy i melancholický. No a hudba samotná? To je panejo třešnička, že i ta největší třešeň na jaře osetém stromě by byla oproti téhle prd. ()

• Režisér David M. Rosenthal v tomto snímku vychází z vlastních životních zkušeností. [Zdroj : dvd.mag] (Terva)
  • Abigail Breslin (Janie Jones) se kvůli své roli musela naučit řídit. [Zdroj: IMDb] (hellstruck)