K čertu s ošklivci

Que se mueran los feos

To Hell with the Ugly

Komedie

Španělsko, 2010, 104 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $8,094,431(16.7.2010)

• kinghome

To byla zase chujovina. Tohle mě vážně nebavilo asi jsem nepochopil tenhle druh vtipu. Prostě mi to přišlo příšerně trapný a herecký výkony stáli za hovno. Španělé by měli zůstat u hororů a komedie nechat na jiných zemích.(7.3.2013)

sedíte u televize a bezmyšlenkovitě cvakáte dálkovým ovládáním ve snaze najít něco, co by vám výrazně nesnížilo iq... a pak narazíte na tenhle zvláštní film o zvláštních a nepříliš hezkých lidech - a zjistíte, že se rvete o výše zmíněné ovládání se zbytkem rodiny, protože vy ten film chcete xakru dokoukat!!! chcete vědět, jak to dopadne!!! a hlavně chcete, aby to celé dobře dopadlo a aby si ošklivý antihrdina vzal nepohlednou hrdinku a aby spolu žili šťastně až do smrti!!! - a na konci sedíte u televize s připitomělým úsměvem (aniž by ale vaše iq utrpělo výraznou újmu) a máte pocit, že na světe je občas i docela hezky a milo :o)...(26.2.2013)

Na jednu stranu tuctová a ničím neobvyklá komedie, která ale na druhou stranu má scény, kde vysloveně překvapí a já na film čumím s otevřenou držkou a představuju si mýho španělskýho hrdinu Bouřliváka. Bouřlivák je mimochodem první a jediná postava, která mi s hlavní postavou přišla podobná. Bouřlivák ale nemá problémy říct svůj názor a udělat, co se mu zlíbí. Tady ten film je trošku na půli cesty. Holt to prostě není vyžraný smradlavý a zpocený prase, jako Torrente a proto jenom tři hvězdy.(21.1.2013)

Balanc na hraně. Balanc mezi komedií i dramatem. Prolínaly se tu humorné i vážné situace. Když už jsem chtěl příběh brát vážně, nastoupily zase taškařice.(1.3.2013)