Pro History Channel trochu netypická reality show. Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem “The Old Man” Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison. Dalé učinkují Rickův syn (a pravděbodobně budoucí boss) Corey “Big Hoss” Harrison a Coreyho kamarád Austin “Chumlee” Russell. Seriál zobrazuje vyjednávání s prodejci, popis a historii nejrůznějších předmětů od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. Diváka překvapí velké množství netypických věcí ze všech možných kategorií. Na pozadí do seriálu zasahují shody, neshody a konflikty mezi Richardem, Rickem, Coreym a Austinem. (Mikule)

Macamica

Zastavárna, která si hraje i seriózní odhad všeho možného - na druhou stranu právě to přizývání různých znalců mě na tom baví nejvíc, sice někdy plácají úplně o něčem jiném, než mají v ruce, aby zakryli, že si vlastně s tím daným předmětem až tak moc rady neví, ale ve většině případů se něco zajímavého dovím.. a krom toho mě baví i linka toho rodinného podniku a 3 generací, které mají na různé věci různé pohledy :-) Čas od času se ráda dívám a pak čekám, až třeba za rok natočí zas něco nového, protože jinak člověk ty díly umí skoro zpaměti. ()

kratajirka

Pořad pro všechny, kteří neumí smlouvat a nechají se přebít nízkou nabídkou. Takhle se totiž hraje aukce!!! Jeden plešoun, dva špekouni a jeden oldMan rozmydlí řečičkama každýho nafrněnýho amíka, kterej chce zbohatnout na kusu šrotu! Kdo umí mluvit, ten vyhrál! ()

demoni

Hrozny podvodnici. Jakmile chce nekdo hodne penez,tak mu bud daji polovinu penez a nebo to radeji ani nekoupi. Takhle bych umel vydelavat taky ()

Tomiss13

Jedna z mála věcí, na které se dá v televizi dívat. Člověk se nejen pobaví, ale něco se i dozví. Osazenstvo zastavárny je taky super, a některé hlášky mě dostávají. Tento pořad mě baví. Nejraději bych dal 5 hvězd, ale je třeba se držet nějakého obecného měřítka. Každopádně mezi škváry, co televizní stanice produkují, je tohle desetihvězdičkový skvost. ()

Milonak

Tak jsem viděl 2 díly (respektive 1 díl a cca 10 minut druhého) a musím říct, že je to strašlivý hnůj. Samozřejmě to je připravená reality show a nemá to se skutečným "bazarem" či "výkupem" - nebo co to je - absolutně nic společného. A výrazně mě překvapuje, že to ještě Nova či Prima nenatočily v české verzi. Jednu hvězdu dávám za to, že se člověk něco dozví. Do prdele - tohle vážně je prototyp dnešní zábavy????!!!! Odpovím si sám - ano, je. BOHUŽEL.... ()

Rangifer

Miluju zbraně a starý americký auta. Když tam někdo něco takového přinese, vždycky zpozorním. Člověk se i něčemu i přiučí. Líbí se mi nerudný Stařík a nemotorný Chumlee a jeho dobrý český dabing. Jen mi vadí, že je to předem nahrané. Povětšinou to bývá takhle. Zákazník vejde do zastavárny a praví: "Mám tady něco, co by vás mohlo zajímat." Z nějakého žoku vytáhne předmět, dejme tomu třeba použitý hajzlpapír Elvise Presleyho. Rick se na to podívá a řekne: "To je zajímavé, za tohle mi sběratelé a fanoušci Elvise utrhnou ruce, jak jste k tomu přišel?" "Máme to v rodině po generace, nutně potřebuji peníze a doma to už začíná zavánět" " A kolik byste za to chtěl?" "Chtěl bych 100 000 dolarů" " Heleďte nevím jestli to je fakt pravý použitý hajzlpapír Elvise Presleyho, nebo jestli to není třeba padělek, potřebuju mít jistotu, zavolám kamarádovi který se v tom vyzná." Nastane pauza, kde třeba Chumlee vyvádí blbosti a demoluje krám a hned jsme u původního kšeftu, tentokrát tam přijde odborník na danou věc, přivítá se s Rickem, podívá se na předmět a začne odborně vyprávět, o Elvisovi a jeho zažívacím ústrojí, pak se ho Rick zeptá: " Myslíš že je to pravý hajzlpapír Elvise Presleyho?" " Po tom jak to vypadá a smrdí bych řekl... že je to na 90% pravděpodobné." " Paráda, a jakou má asi cenu?" "Odhadl bych to na 50 až 60 000 dolarů." Rick se s odborníkem rozloučí a poděkuje mu, otočí se na zákazníka a řekne mu: "Takže jste slyšel názor odborníka, kolik chcete teď?" " Říkal že to má cenu tak 50 000, tak bych chtěl přesně tolik" " Víte já na tom musím i něco vydělat, a taky to potrvá dlouho než to prodám, víte neznám moc lidí kteří sbírají použité hajzlpapíry slavných osobností. Nabízím vám 100 dolarů" " To je málo, nechcete to zvednout na 10 000?" "Mohu vám dát maximálně 110 dolarů, to je moje poslední nabídka." (Krátká pomlka) Zákazník řekne: "Beru" "Chume, sepiš to!" Chumlee: "Sepiš si to sám tlustoprde!" Zákazník se pak vyjádří bokem na kameru: " Čekal jsem víc, ale co se dá dělat, za ty peníze si nechám změnit pohlaví." ()

Iku75

Nenechte se zmýlit, natáčení probíhá v kulisách, které jen vypadají jako originální obchod. Je tomu proto, aby se zabránilo natáčení náhodných kupujících, takže všechny osoby, které jsou viděny v pozadí jsou herci. Výjimkou jsou osoby, které prodávají určité předměty, ovšem jejich předměty jsou už předem ověřené a ohodnocené, osoba musí podepsat formulář, že souhlasí být natáčena a vše co pak vidí divák, už je jen podle předem připraveného scénáře. ()

mimars

IMHO jeden z nejlepších pořadů svého žánru. Líbí se mi, že k prodávaným předmětům se často dovíme poměrně dost informací, taky schvaluju, že je vyjednávání o ceně vyobrazené realisticky, tj. že je to dost nekompromisní a návštěvníci zastavárny často odejdou s méně penězi, než původně chtěli (btw reakce "2.000 dolarů je mnohem míň, než jsem chtěl, ale je to lepší než nic, takže jsem spokojený." je naprosto reálná a reaguje tak spousta lidí, kteří prostě chtějí peníze hned a nehodlají objíždět víc míst a zkoumat, jestli jim někdo nedá víc) ()

topol999

nejsem naivka, a proto vím, že je to částečně sehrané. Ale co dneska není?! Jednoduše řečeno: na tohle nedám dopustit, je to vtipné i poučné. A to je přesně pro mě! Nikdy bych nevěřil, že tahle reality show bude mít tak skvělý dabing. 90% ()

kralMiroslav

Hvězdy zastavárny je jeden z mojich obľúbených seriálov na History Channel. Je to v podstate reality show so štyrmi hlavnými aktérmi. Bohužiaľ dnes sú už lem traja, starý pán v júni 2018 zomrel. Pozerám to hlavne preto, že sa v jednotlivých dieloch objavujú rôzne zaujímavé predmety. Od merača sklonu železničnej trate, cez nepálsky guľomet, samurajské meče, poľské bábiky, zbierku platní Beatles až po gigantické lego stavebnice. A vždy sa k danému predmetu niečo dozviem. Rick je hotová chodiaca encyklopédia no ani on nevie všetko a preto majú poruke kopec expertov, ktorých si volajú, keď potrebujú poradiť. Medzi mojich obľúbencov patria Johny, Jesee a Rebecca. Najradšej mám Rebeccu, má krásny úsmev a vie toho veľa o starých knihách a dokumentoch. Jesee je odborník na strunové hudobné nástroje, volajú ho najčastejšie kvôli gitarám. Johnny je expert na staré hračky, v jednej epizóde zložil zo stavebníc obrovský raketoplán a asi dvojmetrovú lietadlovú loď, len aby zistili, či predávajúci má v stavebniciach všetky diely. To skladanie stavebnice bolo samozrejme zostrihané, to by asi zaplnilo niekoľko dielov. Dobrý komentár: Rangifer ()

Tonula

Zábavný pohled na jednání v zastavárně. Divák může podlehnout dojmu, že jsou vlastně všichni spokojeni, ale skutečnost může být trochu jiná. Podle toho, co si může člověk vyhledat na i-netu, je realita jiná a hodně se liší od seriálu. Flákač Čamlí je sympatickým zpestřením seriálu, ale zajímaví jsou i děda a syn Harrisonovi. Děda věčně zaspává za počítačem v kanclu nebo si tam hraje solitaire, Rick je zkušeným zastavárníkem, který skoro o všem něco ví a pokud neví, tak zná někoho, kdo poradí. Holt Las Vegas je velké město plné odborníků na kdeco. Kdyby to bylo jen dokumentárním zachycením nějakého děje, dal bych 5 hvězd, ale protože je to vlastně nahrané, stačí 4* ()

Ziral

Tento pořad včetně Války skladů, jsou vyložené amerikánské šunty, které jsou do poslední mrtě naaranžované a divák se má divit jaké úžasné věci se dají zpeněžit. Jen k oblbování a nic nepřinášející pořady. ()

martincba

Na rovinu... ja a mnoho iných to pozeráme iba kvôli predmetom a histórii v relácii. Inak je to prehliadka tučných, nesympatických trotlov. ()

Andrmen221 odpad!

Asi to tu schytám trochu hejtu, ale upřímně mě tohle vůbec neoslovilo. Je zajímavé vidět některé předměty historie, sběratelské apod. Samotné vyjednávání/smlouvání o cenu působí komicky. Opravdu nechápu tu samotnou atraktivitu samotného principu. V komentářích jsem četl něco o získání zajímavých informací, což je asi pravda, ale asi bych doporučoval nějaké dokumenty, články apod. Protože kolikrát nemůžete s jistotou říctm jestli jsou artefakty pravé. Zároveň jsem si na YT našel top pět předmětů a ani jeden nekoupil. Asi moc ve vatě nejsou a to jejich smlouvání je opravdu směšné... ()

mover

Zajímavý zábavný pořad, mnohem smysluplnější a věrohodnější než třeba "Válka skladů" anebo ty rádoby show ze soudních síní. Sympatický jsou i všechny postavy, hlavně Stařík. Člověk se zároveň doví něco z dějin, umění, občas se ukážou historický káry a další. ()

Kloboucek75

18 série a 14 díl zákazník přinesl deskovou hru bitva v Ardenách . Rick (příběh) Němci vrhli  250 tisíc vojáků a když už jsme mleli z posledního Patton všechny postavil do latě a porazili jsme je. Hmm pravda je jinde Němci když utočili v Ardenách Spojenci brali roha Němci zajali 80 tisíc spojenců . Kdyby Němcům nedošla nafta do tanků tak zničí spojenecký vojka jedním útokem . ()