Jangnanseureon kiseu

• Jižní Korea 장난스런 키스 (více)

Epizody(16)

Oh Ha Ni je tupoučká dívka s hlavou věčně v oblacích. K její smůle se zamiluje do perfekcionisty, Baek Seung Ja, který samozřejmě její city ani zhola neopětuje. Ono to hlavně bude i rozdílem v jejich IQ, přece jen víc jak sto bodů je znatelný rozdíl… Ale co čert nechtěl, Oh Ha Niin dům díky zemětřesení spadne, a tak ona ani její otec nemají kde bydlet. V televizi otcův velmi dobrý starý přítel uvidí, jaké je postihlo neštěstí, a se svou ženou se jim rozhodnou pomoci – poskytnout jim příštřeší u nich doma. Jen čirou náhodou jsou to rodiče Baek Seung Ja. Dokáže se s ním Oh Ha Ni sblížit i přes rozdíly mezi nimi a přes Baek Seung Jaovu uzavřenost? (Zíza)

sara93

Tak tohle je pro mě nejvíc dokonalej seriál. Fakt jsem si ho totálně zamilovala ♥ . Kim Hyun Joong je tady úžasnej. Hlavní hrdinka strašně simpatická. Vedlejší postavy jsou taky suprový . Snad všechny díly jsou povedený až na konec, který mi naštěstí vynahradili speciální díly :). Nikdy by mě nenapadlo , že se tak moooc zamiluju do korejského seriálu. Zábava a romantika co je v tomhle seriálu mě prostě zabila! Baek Seung Ja bych asi taky všude pronásledovala stejně jako Oh Ha Ni. I po roce je to stále můj nejoblíbenější K-drama a hodně scének si pouštím furt dokola . Nejoblíbenější scéna : https://www.youtube.com/watch?v=MuKQRztoWFM ()

EsterH

Veľmi slabé.. Hyun-joong Kim mi nebol sympatický ani v Boys over flowers ani tu... proste taký studený ňufák.. v druhej časti už mal aspoň lepší účes... Dej - klasický príbeh bohatšieho chlapca, ktorý sa zaľúbi do chudobnejšej devy kto vie prečo vlastne, keď bola taká otravná... hlavne sa do nej zaľúbila sympatická mamina.. jediné, čo bolo originálne boli medvedíky na záver každého dielu, tie boli rozkošné.. ()