poster

Jangnanseureon kiseu (TV seriál)

 • Jižní Korea

  장난스런 키스

 • Velká Británie

  Playful Kiss

 • Velká Británie

  Naughty Kiss

 • Velká Británie

  Mischievous Kiss

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2010, 16x? min

 • umisk
  ****

  Zezačátku, po prvních asi 20 minutách, jsem si říkala, že se rozhodně budu nudit a nevydržím víc než hodinu. Vydržela jsem nakonec všech 16 a výborně jsem se bavila. Kdybych nemohla srovnávat s anime, neměla bych snad co vytknout. Takhle si ale hořce uvědomuji, že v anime zvládli všechno a dokonce ještě jednou tolik za pouchých cca 12 hodin, navíc zábavnější formou. Co víc, u téhle verze přece jen moje nervy namále chvílemi měly, Kotoko byla aspoň o maličko použitelnější!(3.9.2013)

 • Denila
  ****

  První polovina byla mnohem lepší než ta druhá. Celkově část odehrávající se na střední škole byla zábavnější a lákavější než ta na vysoké škole. Bylo to zábavně praštěné, prostě pubertální. Co mě hlavně u finálních dílů štvalo byla odměřenost hlavní dvojice, ledový chlapec zůstal ledovým a de facto nic se nezměnilo. Kdyby to trošku okořenili bylo by to sladší, poutavější, uvěřitelnější. Nutno však podotknout, že se musí brát v potaz povaha Baek Seung Ja. Oh Ha Ni byla hodně naivní, což byla další stránka která začala otravovat sledování... hold člověk někdy nepobral její myšlenkové pochody a to jak si přebírala po svém chování Baek Seung Ja, nad tím jsem mnohdy kroutila hlavou. Moc se mi líbila role herce Tae-seong Lee.(30.9.2016)

 • Zíza
  ****

  Tak a je to. Viděno. Nejprve jsem viděla taiwanskou verzi (jejíž některé momenty jsou mnohem více epic :-D), pak jsem začala koukat na tuhle verzi, ale protože jsem člověk nedočkavý, tak jsem zhruba kolem 7. 8. epizody zkoukla anime, kterého se docela věrně tahle verze drží (ale i v anime byly některé momenty mnohem více epic, třeba jejich večeře na Štědrý večer, kdyby tam byla krev...). Je to pořád stejný příběh a já se za hlavní hrdinku musela stydět i tady. Ale i přesto jsem se bavila. Říkala si "jéééé". !Pozor, kdo nezná příběh, příjde spoiler! A musím se přiznat, že tohle byla jediná verze, kde mě jejich svatba dohnala k slzám. Nechápu to, asi slabá chvilka... !Konec s přiznáním :-D! Prostě mi to tak nějak příjde fajn, tenhle příběh o tom, jak hlupačka k přenosnému IQ přišla. Holkám určitě doporučuji, klukům už s větší obezřetností. Je to pro hormonální zbouřeninky, ostatním to zřejmě moc nedá. A já, jako Bouře hormonů, si tu šou docela užila. Takové nějaké 4* Přeloženo.(22.10.2010)

 • Martyska
  *****

  Kórejci vedia, ako zahrať na citové struny diváka. Zo začiatku som sa nemohla od seriálu odtrhnúť, v strede som si hovorila, že väčšiu hlúposť som nevidela a ku koncu som sa sladko usmievala. Neviem sa rozhodnúť, či mám Kima Hyun Joonga radšej v BOF alebo tu. Keďže tu mal viac priestoru, mohol sa lepšie prejaviť a charakter, ktorý stvárnil bol máličko podobný tomu, ktorý aj v predchádzajúcom seriáli. Nehľadiac na rozcuchané vlasy s ofinou a elitný štýl obliekania, asi sa mi predsa len páčil viac tu. Postavy boli vykreslené krásne, aj keď niekedy som mala pocit, že hlavnú hrdinku vyhodím za jej chovanie von z okna. Hovorila som si, či môže existovať niekto s tak nízkou sebaúctou, ale oni už vedia, ako dať toto do poriadku. Prostý seriál, ktorý je zároveň taký milý, že vás dojme.(30.3.2016)

 • Nijura
  ****

  Dlouho jsme se nesetkala se seriálem či filmem, ve kterém by mi byla tak nesymptaická hlavní představitelka. Pravděpodobně to byla její role hloupoučké Ha Ni. V tomto seriálu jsem plně souhlasila s Seung Ja-em, že nsenáším hloupé lidi a navíc ještě bez špetky hrdosti, naivní a snílky a to vše se náchází v Oh Ha Ni, celou dobu jsem čekala, že se třeba změní, ale nic. Seriál se mi asi nejvíce líbil v posledních 3 epizodách, jinak takovej průměr. Zatím nejhorší korejská dorama.(5.1.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace