poster

Castillos de cartón

 • anglický

  3some

Drama / Erotický

Španělsko, 2009, 94 min

Kamera:

Teo Delgado

Hudba:

Pascal Gaigne

Producenti:

Gerardo Herrero
(další profese)
 • Arsenal83
  odpad!

  Reálne porno tváriace sa na umeleckú erotiku a skrytou podporou homosexuálov. Skrytou len na chvíľu. Otrasné, morálny úpadok spoločnosti je už asi nezastaviteľný. Dobro je považované za zlo, zlo je považované za dobro.(17.5.2017)

 • kdosizrosy
  ***

  Potkají se na umělecké škole. Ona a o on se sobě zalíbí, ale on s ní jaksi nemůže sdílet lóže. Proto se k nim přidá jeho kamarád, a tak spolu všichni tři začnou chodit (a když už ne chodit, tak aspoň spát). Castillos de cartón je takový příběh, který se prostě může stát - ukazuje výhodu toho, když jste ve vztahu tři, ale zároveň jeho úskalí - vztahy ve třech fungují zkrátka jenom na chvíli, tak či tak nakonec vždycky zůstanou dva anebo vůbec nikdo. Tudíž film je právě o téhle chvíli, o chvíli, kdy jsou všichni tři spolu. A pak to, bez nějakého hlubšího poselství, skončí.(29.4.2013)

 • dopitak
  ****

  Kvalitní hudba, kamera. Pomalé, trpělivé tempo. Hodně nahatých záběrů, nejenom na pohlednou Adrianu Ugarte, ale sem tam i na muže. Sestřih erotických scén se dá najít všude na netu. Adriana akorát do ruky. Nijaký konec.(24.4.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace