Yeonae kyeolhon (TV seriál)

• Jižní Korea

연애결혼

Love and Marriage

Matchmaker's Lover

Love & Marriage

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2008, 16x? min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Je to docela změna od všech těch dorama, která jsem v poslední době viděla, protože se odehrávala ve školním prostředí a vůbec byla taková víc „dětská“, pokud mohu použít toto slovo. Tady máme pár, dva pracující procházející trablemi s láskou, které nakonec překonají hlavně díky vzájemné podpoře. Nebylo by to korejské dorama, kdyby se to nekomplikovalo nedorozuměními (ale ty se pár snaží co nejvíce redukovat a vcelku se daří) a špatnou souhrou náhod. Ale dokáže být také romantické, veselé, s dobrou náladou a slzičkami. Dohromady to prostě dává docela průměrné dílko, které nevadí zhlédnout, i když toho moc nového nepřinese. Člověk si z toho může odnést dobrý pocit a to se přeci počítá :-) Navíc konec je tak krásně romantický, nic přeslazeného, ale naprosto romantického, takže mě to svou prostou dojalo. Slabší 4*. Říkám: „Podívejte se a zjistěte, jestli vám to sedne.“(3.10.2010)