poster

Slepý, ale jen trochu (TV film)

 • Francie

  Aveugle mais pas trop

Komedie

Francie, 2009, 95 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • mo cuishle
  ***

  Klasický scénář, chlápek se zamiluje, ona chvíli odolává, pak chlápek něco zatají, ona na to přijde , chvíli dělá drahoty a pak je happyend : )) A mezitím je to dobrá oddychová komedie, já francouzský humor miluju, takže ani tohle nepohaním. Celkem 60%(14.11.2013)

 • patrikus
  ***

  Režisérku tohoto filmu mám docela rád, točí obvykle v televizním měřítku nadprůměrné filmy. Tahle komedie byla zpočátku trochu naivně uchopená a hned na začátku se snažila režisérka dokázat divákům, že se jedná o komedii. V průběhu však začínal kvést příběh a potom se film oblékl do echt francouzského hořkého kabátu. Jsem rád, že Česká televize nakupuje tyhle filmy...(15.3.2013)

 • mirika39
  ****

  Úsmevná francúzka komédia. Byť slepým síce nie je žiadna sranda, ale keď sa stretnú dvaja slepí, môžu často nastať vtipné situácie. Ale omnoho horšie je, keď jeden je slepý a druhý nie.. "Odkedy sa ti vrátil zrak, je to s tebou neznesiteľné." :-D(15.11.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace