Slepý, ale jen trochu (TV film)

• Francie

Aveugle mais pas trop

Komedie

Francie, 2009, 95 min

Režisérku tohoto filmu mám docela rád, točí obvykle v televizním měřítku nadprůměrné filmy. Tahle komedie byla zpočátku trochu naivně uchopená a hned na začátku se snažila režisérka dokázat divákům, že se jedná o komedii. V průběhu však začínal kvést příběh a potom se film oblékl do echt francouzského hořkého kabátu. Jsem rád, že Česká televize nakupuje tyhle filmy...(15.3.2013)

Úsmevná francúzka komédia. Byť slepým síce nie je žiadna sranda, ale keď sa stretnú dvaja slepí, môžu často nastať vtipné situácie. Ale omnoho horšie je, keď jeden je slepý a druhý nie.. "Odkedy sa ti vrátil zrak, je to s tebou neznesiteľné." :-D(15.11.2013)

Klasický scénář, chlápek se zamiluje, ona chvíli odolává, pak chlápek něco zatají, ona na to přijde , chvíli dělá drahoty a pak je happyend : )) A mezitím je to dobrá oddychová komedie, já francouzský humor miluju, takže ani tohle nepohaním. Celkem 60%(14.11.2013)