V náručí ďábla (TV seriál)

Más sabe el diablo

• slovenský

V náručí diabla

Falling Angel

Telenovela / Drama / Romantický

USA / Kolumbie / Mexiko, 2009, 182x45 min

Zápletka této telenovely je sice poněkud „jednodušší," ale vše vynahrazuje skvělé prostředí, herecké výkony a postavy, přičemž některé z nich i uvažují poměrně racionálně a především tak, jak to v reálném životě bývá (Susy!!!). Za nejlepší charakter však jednoznačně považuji striptérku a prostitutku Marinu, jejíž smrt mě těžce zasáhla u srdce... Povedené, ale znám i lepší! Pravdou však je, že tady jsou i čas od času i nějaké ty akční scény a místy se to tváří i jako klasická kriminálka (jen těch vražd není tolik). Pořád lepší než sra*ky typu Marina, Cuidado con el angel, Cuando seas mía atd. které jsou totálně o ničem a bouchačku tam někdo vezme do ruky jen zřídka kdy... 65% a dobré čtyři, ale těch pět prostě dát musím.(28.7.2016)

Jencarlos Canela alias Angel je prostě nejlepší,moje nejoblíbenější telenovela spolu s telenovelou Pravá tvář vášně prostě super <3 PS.Kdybych si mohla někoho z této telenovely zahrát,určitě by to byl Acero,to díky němu jsem se naučila na všechny nadávat idiot,kretén apod. a opravdu mně to baví :-D(18.11.2016)

Jedna z nejlepších telenovel. Krásní herci, krásná hudba, napínavý děj u kterého se člověk ani chvilku nenudí. Co mě tu však štve, že lidé ji tu hodnotí odpad a přitom ji určitě neviděli, protože když je to přece odpad tak proč by se na to dívali a když se na to nedívají tak pak to zas nemohou posoudit?!(27.2.2011)

• Barney

Neuvěřitelné... 10 minut jsem se na to vydržel dívat, pořád jsem si myslel, že je to nějaká venezuelská telenovela (i podle naprosto šílené hudby to tak vypadalo) a pak se objevili na ulici a byly tam auta s nápisem NYPD... Abych nebyl nespravedlivý, dokoukal jsem jeden díl do konce. A musím říct, že větší sra.ka je snad jenom Tisíc a jedna noc. Zpátky s cenzurou, vysílání tohohle je zločin!(8.7.2011)

• Segrestor

V náruči ďábla jsem se ocitl já sám, když jsem omylem přepnul na Prima love. Sápal se na mne skrz obrazovku pomocí prapodivných postav, které rozhodně nechodily na kurzy herectví Ladislava Fialky. Hudba gradovala, zdálo se, že dojde k nějakému nečekanému zvratu. Oh, ano. Ve dveřích stanul nějaký idiot s vizáží strýčka Pompa. Jeho uhrančivý pohled sežehl prázdnou místnost a Pompo zase odkvačil. Hudba ve Wagnerovském stylu opět přešla do tklivých vod čtvera ročních období páně Vivaldiho. Zůstal záběr na prázdná futra. "Fuj, to byly nervy," pomyslel jsem si a nejistě přepnul na jiný kanál. Ano, čtete dobře, kanál. V náruči ďábla si mě prostě nezískalo. Neviděl jsem celý seriál, přesto si dovoluji říct, že se jedná o odpadní záležitost.(21.11.2011)

• - Herec Roberto Mateos, který v seriálu ztvárnil postavu Leóna, měl za první manželku češku jménem Wanda z Brna. Společně mají syna Mirka.  (fiLLthe3DD)

• - Natáčení probíhalo od 25. května 2009 do 12. února 2010. (fiLLthe3DD)

• - Oblečení,které má Manuela (Gaby Espino) u obhajoby Angela (Jencarlos Canela) v první epizodě, je to samé, které herečka měla jako Mariana v prvním díle telenovely Pravá tvář vášně (od. r. 2008). (fiLLthe3DD)