poster

V náručí ďábla (TV seriál)

 • USA

  Más sabe el diablo

 • slovenský

  V náručí diabla

 • anglický

  Falling Angel

Telenovela / Drama / Romantický

USA / Kolumbie / Mexiko, 2009, 182x45 min

 • fiLLthe3DD
  *****

  Zápletka této telenovely je sice poněkud „jednodušší," ale vše vynahrazuje skvělé prostředí, herecké výkony a postavy, přičemž některé z nich i uvažují poměrně racionálně a především tak, jak to v reálném životě bývá (Susy!!!). Za nejlepší charakter však jednoznačně považuji striptérku a prostitutku Marinu, jejíž smrt mě těžce zasáhla u srdce... Povedené, ale znám i lepší! Pravdou však je, že tady jsou i čas od času i nějaké ty akční scény a místy se to tváří i jako klasická kriminálka (jen těch vražd není tolik). Pořád lepší než sra*ky typu Marina, Cuidado con el angel, Cuando seas mía atd. které jsou totálně o ničem a bouchačku tam někdo vezme do ruky jen zřídka kdy... 65% a dobré čtyři, ale těch pět prostě dát musím.(28.7.2016)

 • PandyRosalez
  *****

  Ouu, tak ono nestačí že jsou tady novely skoro ohrožený druh, oni to musí ještě totálně zesměšnit tím dabingem! Nedivím se nikomu kdo se u toho baví, naštěstí tahle novela byla i na slovensku a tam tomu dali aspoň nějakou úroveň. Po dlouhé době jsem se dívala na novelu a musím říct že MSED je parádní novela, vlastně je to taková kriminovela. :) Zajímavé příběhy, skvělá hudba a obsazení. Jencarlos a Gaby jsou tady opravdu skvělý a dávají postavám Angela a Manuely tu pravou chemii! Moc se mi to líbilo, určitě bych jedině doporučila.(7.10.2011)

 • Segrestor
  odpad!

  V náruči ďábla jsem se ocitl já sám, když jsem omylem přepnul na Prima love. Sápal se na mne skrz obrazovku pomocí prapodivných postav, které rozhodně nechodily na kurzy herectví Ladislava Fialky. Hudba gradovala, zdálo se, že dojde k nějakému nečekanému zvratu. Oh, ano. Ve dveřích stanul nějaký idiot s vizáží strýčka Pompa. Jeho uhrančivý pohled sežehl prázdnou místnost a Pompo zase odkvačil. Hudba ve Wagnerovském stylu opět přešla do tklivých vod čtvera ročních období páně Vivaldiho. Zůstal záběr na prázdná futra. "Fuj, to byly nervy," pomyslel jsem si a nejistě přepnul na jiný kanál. Ano, čtete dobře, kanál. V náruči ďábla si mě prostě nezískalo. Neviděl jsem celý seriál, přesto si dovoluji říct, že se jedná o odpadní záležitost.(21.11.2011)

 • matthew.17
  ***

  V náručí diabla je vlastne typická sprostá telenovela, kde je sprostá zápletka tipu: Esperansa spala s Martinom a mala s ním Angela, ktorý sa zamiloval do Manuely, ktorá chodí s Martinom, ktorý nevie, že je Angel jeho syn a myslí, že Angel pre neho pracuje... Za normálnych okolností odpad, ale táto telenovela má tak krásne prostredie, hercov, kostýmy, výpravu, akciu, napätie a hlavne sympatické páry, že tu sa nižšie hodnotenie ako 3 hviedzčiky naozaj dať nedá. S ďaľším počinom od Telemunda Pravá tvár vášne sa to sice nedá porovnávať, je to ale jej dôstojná náhrada(22.3.2011)

 • Aneta5
  *****

  Jencarlos Canela alias Angel je prostě nejlepší,moje nejoblíbenější telenovela spolu s telenovelou Pravá tvář vášně prostě super <3 PS.Kdybych si mohla někoho z této telenovely zahrát,určitě by to byl Acero,to díky němu jsem se naučila na všechny nadávat idiot,kretén apod. a opravdu mně to baví :-D(18.11.2016)

 • - V seriálu se poměrně často vyskytují takzvané skryté reklamy, a to například na mobilníjp operátora Manuely (Gaby Espino)  T-Mobile nebo na restasuraci McDonalds. (fiLLthe3DD)

 • - Telenovela má celkem tři úvodní znělky. Dvakrát se stejnou písní a třetí s jinou. Obě dvě skladby nazpíval představitel hlavní role Jencarlos Canela. (fiLLthe3DD)

 • - Pracovní název seriálu byl ¿Por que Diablos? - stejně se jmenoval kolumbijský originál z roku 1999. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace