V náručí ďábla (TV seriál)

Más sabe el diablo

• slovenský

V náručí diabla

Falling Angel

Telenovela / Drama / Romantický

USA / Kolumbie / Mexiko, 2009, 182x45 min

V náručí diabla je vlastne typická sprostá telenovela, kde je sprostá zápletka tipu: Esperansa spala s Martinom a mala s ním Angela, ktorý sa zamiloval do Manuely, ktorá chodí s Martinom, ktorý nevie, že je Angel jeho syn a myslí, že Angel pre neho pracuje... Za normálnych okolností odpad, ale táto telenovela má tak krásne prostredie, hercov, kostýmy, výpravu, akciu, napätie a hlavne sympatické páry, že tu sa nižšie hodnotenie ako 3 hviedzčiky naozaj dať nedá. S ďaľším počinom od Telemunda Pravá tvár vášne sa to sice nedá porovnávať, je to ale jej dôstojná náhrada(22.3.2011)

Jedna z nejlepších telenovel. Krásní herci, krásná hudba, napínavý děj u kterého se člověk ani chvilku nenudí. Co mě tu však štve, že lidé ji tu hodnotí odpad a přitom ji určitě neviděli, protože když je to přece odpad tak proč by se na to dívali a když se na to nedívají tak pak to zas nemohou posoudit?!(27.2.2011)

Ouu, tak ono nestačí že jsou tady novely skoro ohrožený druh, oni to musí ještě totálně zesměšnit tím dabingem! Nedivím se nikomu kdo se u toho baví, naštěstí tahle novela byla i na slovensku a tam tomu dali aspoň nějakou úroveň. Po dlouhé době jsem se dívala na novelu a musím říct že MSED je parádní novela, vlastně je to taková kriminovela. :) Zajímavé příběhy, skvělá hudba a obsazení. Jencarlos a Gaby jsou tady opravdu skvělý a dávají postavám Angela a Manuely tu pravou chemii! Moc se mi to líbilo, určitě bych jedině doporučila.(7.10.2011)

• Segrestor

V náruči ďábla jsem se ocitl já sám, když jsem omylem přepnul na Prima love. Sápal se na mne skrz obrazovku pomocí prapodivných postav, které rozhodně nechodily na kurzy herectví Ladislava Fialky. Hudba gradovala, zdálo se, že dojde k nějakému nečekanému zvratu. Oh, ano. Ve dveřích stanul nějaký idiot s vizáží strýčka Pompa. Jeho uhrančivý pohled sežehl prázdnou místnost a Pompo zase odkvačil. Hudba ve Wagnerovském stylu opět přešla do tklivých vod čtvera ročních období páně Vivaldiho. Zůstal záběr na prázdná futra. "Fuj, to byly nervy," pomyslel jsem si a nejistě přepnul na jiný kanál. Ano, čtete dobře, kanál. V náruči ďábla si mě prostě nezískalo. Neviděl jsem celý seriál, přesto si dovoluji říct, že se jedná o odpadní záležitost.(21.11.2011)

• Barney

Neuvěřitelné... 10 minut jsem se na to vydržel dívat, pořád jsem si myslel, že je to nějaká venezuelská telenovela (i podle naprosto šílené hudby to tak vypadalo) a pak se objevili na ulici a byly tam auta s nápisem NYPD... Abych nebyl nespravedlivý, dokoukal jsem jeden díl do konce. A musím říct, že větší sra.ka je snad jenom Tisíc a jedna noc. Zpátky s cenzurou, vysílání tohohle je zločin!(8.7.2011)

• - Pracovní název seriálu byl ¿Por que Diablos? - stejně se jmenoval kolumbijský originál z roku 1999. (fiLLthe3DD)

• - Spoiler: Poté, co Martin (Miguel Varoni) ve 152. epizodě popraví Marinu (Angeline Moncayo), je možné všimnout si, že i po její smrti se jí lehce zvedá při dýchání hrudník. (fiLLthe3DD)

• - Herec Roberto Mateos, který v seriálu ztvárnil postavu Leóna, měl za první manželku češku jménem Wanda z Brna. Společně mají syna Mirka.  (fiLLthe3DD)