Lucy získá práci pečovatelky ve starém zpustlém domě u paní Jessel, která je v kómatu. Poté, co se doslechne, že by dům mohl ukrývat poklad, rozhodne se jej s kamarády prozkoumat v naději, že poklad naleznou. Tím se však započne série nevysvětlitelných událostí, které Lucy navždy změní. (Caminzind)

Astaroth12

Čakal som hocičo ale čo mi naservírovali Francúzi resp.A.Bustillo a J.Maury takú psychotinu by som čakal od Španielov ale že to prišlo od Galského Kohúta som nečakal.Aj keď títo dvaja stvorili totálne bláznivo nechutný Inside,tak som zvedavý s čím prídu nabudúce.A teraz niečo k filmu.Začiatok mal pomalé tempo a skoro nič sa tam nedialo až potom keď prišli do toho domu to začalo mat atmosféru s celkom slušným adrenalínom.Prostredie starého domu s nie moc prívetivými obyvateľmi,k tomu sa priráta čarodejnica a zombie primabalerína a už teraz je jasné,že je toho tam až priveľa.Ten koniec keď tu starú zmasakrovali bol dobrý.Je tam gore,strašidelnosť s prímesov fantasy-keď spojite tie tri veci musí byt z toho skvelí film,len to nie je až taká pravda lebo film padá na prekombinovanosti,totálne sprostým dejom-myslím tím tu historku o poklade a skoro žiadnymi vysvetleniami,prečo sa to všetko deje.Keď som pozeral tento film prebleskli mi hlavou dva filmy a to Brothers Grimm a Hansel & Gretel: Witch Hunters a to asi pre súvislosť a podobnosť s Čarodejnicami.Som na rozcestí medzi tromi až štyrmi hviezdami,ale že poslednej dobe som videl veľa hororových kok....n,a tento zas tak zlí nebol,prikláňam sa k tomu vyššiemu hodnoteniu. ()

verbal

Pokud se vám z dcerušky nepodaří vycepovat primabalerínu již v útlém věku, je lepší si ji nabalzamovat a zkusit to později. Tak za šedesát let. Já vím, plijé na ztrouchnivělé noze už sice nevypadá tak efektně, ale kdo by to řešil, když jedinými diváky toho zombie Labutího jezera jsou hrabiví pubescenti, které ta roztomilá tanečnice hrozně žere. Navíc růžové baletní šatičky zcákané čerstvou krví ležérně odvracejí pozornost od jejího shnilého obličeje, a tak je schopna uchvátit publikum dřív než zjistí, že má prokouslou krkavici. Když tu Černou labuť zrovna nenatočí zhulený egomaniak a esoterický nudil, dá se na to i vcelku dívat! ()

pornogrind

Tak tohle jsem nečekal.Mám z tohoto díla rozporuplné pocity.Něco mezi 3 a 4 hvězdama.To se snad ani nedá srovnávat s prvotinou dua Alexandre Bustillo a Julien Maury.Každopádně jako jedno velké plus hodnotím vývoj děje.Když už jsem si myslel jako co asi bude následovat tak bum a vše ůplně jinak.Totálně nepředvídatelný děj.Zatím za 4 hvězdy.Uvidíme časem až se mi v palici uspořádají myšlenky.Každopádně za shlédnutí to 100%stojí? ()

sullafelix

... v ramci svojho zanru urcite nadpriemer .. umelecky snad zvladnute ... logika spravania sa Lucie /Chloe Coulloud/ ma rusila natolko ,ze davam 3*** z milosti !!!! ../nepokojna je vtedy ked sa este nic nedeje ...ked jej ide o zivot ,,riesi krizove situacie bez akehokolvek znepokojenia s prehladom ,,, logicke vnimanie reality cloveka ohrozeneho na zivote a s tym aj jeho suvisiace prejavy smerujuce k zachrane zivota ,,tento fenomen je Achillovou pätou tohto reziserskeho dua ,,,co bolo badat aj v projekte INSIDE .... ()

ricci.s

Okej, takže asi takto. Laugier so svojím Tall Manom bude mať obrovský problém, aby toto prekonal, pretože táto dvojica režisérov sa mi práve zaručene postarala o nespavosť minimálne najbližších 24 hodín. Prvá polovica o ničom, lenže čo sa dialo odvtedy, čo tí traja nešťastníci vstúpili do toho pekelného domu... No. Akoby chceli diváka najprv trochu ponaťahovať, aby naňho vzápätí vychrlili s tým najlepším, čo vo svojom repertoári majú. Nechcem veľa prezrádzať, v každom prípade ma najviac upútalo šikovné mixovanie hororových subžánrov, takže je tu problém tipovať, čo z toho napokon vylezie. Toto proste nie je horor typu Woman in Black, Insidious, voskové ksichty, bubáci, žiadna klasická otrepaná duchárina. Perfektné masky, tradične parádne gore (od Francúzov nič nezvyčajné), atmosféra, ľakačky, trochu prekombinovaný fantazijný námet a skvelá hudba. Nemŕtva baletka u mňa tento rok zatiaľ jednoznačne vedie na celej čiare! ()

• Interiéry se natáčely od 20. září do 22. října 2010 v Paříži a poté exteriéry až do 12. listopadu v Bretani (zejména v Quimperu, Locronanu a Rosmeuru). (bianci)