Livide

Laurent Barès

Baxter

Kostýmy:

Martine Rapin

Tak ja som spokojný. Bustillo a Maury dokázali, žo budovať atmosféru vedia i v menej akčnom filme ako bol Inside a tá atmosféra sa mi teda poriadne ľúbila. Trojica kamarátov sa rozhodne okradnúť nechutne bohatú bezvládnu starenku o jej poklad, pričom zisťuje, že tá starenka nie je až taká bezvládna a poklad nie je zrovna v zlatých tehličkách. Prostredie, atmosféra, krvavé scény a hlavná hrdinka ako i starenka a baletka všetko parádne. Len tak ďalej páni, len smelo točte strašidelné príbehy.(29.7.2012)

Rozjezd byl šíleně pomalý a pak to na můj vkus až příliš rychle skončilo. Ocenila bych spíše, kdyby byla ta strašidelná část delší než začátek, kdy se neděje vůbec nic. I když ani ta strašidelná část nebyla bůh-ví-co. V podstatě se dá říct, že jsem se moc nebála, a to se přiznávám, že jsem šílený strašpytel. Na druhou stranu je tam hodně lekaček, takže jsem měla málem zaděláno na kvalitní infarkt. Příběh je docela originální a zajímavý, především v souvislosti s tím, co se dělo v minulosti. Některé scény s baletkou byly navíc opravdu krásné, dobře se na ně dívalo. Přiznám se, že ke konci jsem byla mírně zmatená, ale možná za to mohla moje nepozornost. Každopádně jsem ráda, že nejsem baletka, protože po tomto filmu bych se s největší pravděpodobností začala bát své učitelky tance.(25.1.2015)

• V_erus_h

Panebože, to byla srajda.. 60%, vážně?? Nechápu.. Už po první půl hodině jsem všem herců přála smrt, nejlíp hned, aby to skončilo a já mohla jít koukat na něco lepšího, třeba do pračky.. Ne fakt, fakt to bylo strašný.. Ujetej příběh, hlavní hrdinové s IQ velmi velkého houpacího koně (povídá se, že je tam poklad - hej, tak to je na 1000% pravda a hned tam musíme jít a náš život už od teď budou jen samí pečení jednorožci).. Rozčilovalo mě to od začátku do konce, za kterej tu jednu dám, páč to bylo celkem originální, ale víc ze mě tahle pitomost nedostane..(21.11.2015)

Vzhľadom na hodnotenie som čakal niečo lepšie. Úvod je ťažká nuda, kde jediným rozptýlením bola pekná kamera a pohľad na sympatickú herečku (Chloé Coulloud). Našťastie od momentu keď sa výrastkovia vlámali do domu sa to konečne trocha rozbehlo, hororové prvky ma celkom milo prekvapili, hlavne čo sa týka hororovej atmosféry a napätia, no gore zábery mohli byť predsa len lepšie a mohlo ich byť viac. Záver žiaľ so sebou priniesol sklamanie a akúsi pachuť rozčarovania, predsa len som čakal niečo premyslenejšie a hororovo prepracovanejšie. Vychádza mi z toho teda, že stred bol jednoznačne najlepší. Škoda, že z priemeru vytŕčal iba ten. 60/100(28.9.2017)

• Havaj8

Tak ohromnej potenciál to mělo, ale jsem nehorázně zklamanej. Atmosfericky na tom taky mohli jenom vydělat...ohromnej dům v noci a jenom stará ženská v komatu . Pod tím se dá představit ledaco. Dejme tomu, že bych bral i nějakou vyvražďovačku, ale nakonec z toho vylezlo něco nepopsatelnýho. Pro mě jeden z nejrozporuplnějších filmů a adept na nejlíp rozjetej film s podělaným koncem...(15.1.2014)