Home Sweet Home

Trailer

VOD (1)

Mladý manželský pár prichádza do svojho príbytku, netušiac, že prvým krokom dnu vstupuje do teritória sériového mäsového vraha, ktorý nepozná zľutovanie. Očakávaný romantický večer sa tak mení na boj o život. (*CARNIFEX*)

Trailer

lillien

Za výborný, neočekávaný závěr a slušné domácí řezáníčko bych už skoro sršela 4 hvězdami, ale vzhledem k trochu odfláknuté psychologii, kdy divákovi není vůbec prozrazen motiv vraha a celý film stojí jen na nahánění milfky po domě a odklizení jejího manžela (které se mi ovšem hodně líbilo!), musím trochu ubrat. Nechci být hnidopich, proto tento detail nepovažuji za důvod k horšímu hodnocení, ale dovoluji si podotknout, že s rychlostí jakou se vrah pohyboval při stíhání oběti po domě by mu ve skutečnosti musel uniknout i vozíčkář, no každopádně solidní a uspokojivá zábava s psychopatem se konala a po několika týdnech laxních bezpečnostních opatření jsem se začala opět doma zamykat. ()

S.Quentin QUALE

Minimalistický pohled na to, jak se vrátíte domů, a tam vás čeká vrahoun v plné polní. Celý film se odehrává v jednom domě mladého manželského páru, ve kterém si na ně pod dohledem velmi pomalé, statické, ale příjemné kamery počíhá precizní, pravděpodobně fanatický a velmi zkušený maniak s cílem je oddělat. Film je zvláštní v tom, že nejsou odhaleny motivy záporáka, ani nedostanete příliš šancí poznat obětní dvojici, takže to celé působí dost vytrženě z kontextu. Chápu, že pro spoustu lidí to bude díky tomuto odsouzeníhodné, ale na druhou stranu je snímek natočený na poměry dost precizně a neobvykle, navíc s kvalitním gore a přijatelnou stopáží, takže já nemám moc důvodů nadávat. Jako novinka se určitě dá doporučit. 75% ()

AlistairMir

Představte si, že dáte prcka na hlídání babičce a po kulturním zážitku se těšíte že Vám manželka udělá super večer v sexy oblečku. To zní fajn že jo? Jenže zrovna k Vám do baráku musel ten samej večer přijít vrahoun, který má úplně jiné plány a dle jeho názoru jsou důležitější než ty Vaše takže Vám všechno pěkně podělá a jelikož byl doma o dost dřív než vy, tak se stihnul i náležitě připravit. Tolik k příběhu. Film se vleče a i vrah se drží zásady, že co se vleče neuteče, ale má to celkem slušnou atmosféru a vrahoun obecný má pěknou masku takže mu to loudání se po baráku odpustím. Jinak co je vrah zač mi došlo docela rychle takže šokující závěr se nekonal ale třeba to někoho překvapí. Titul DEMENT FILMU získává bezkonkurenčně hlavní hrdinka, která dělá co může, aby jí vrah oddělal. Jenže podaří se mu to, když se sám táhne jak smůla a do jejího mordu se mu nechce? Mrkněte a uvidíte... ()

stuntmanMIKE

Krasny priklad toho ako sa da aj za male peniaze urobit skvely thriller. Staci jeden dom, traja herci, nejaky ten gore a napad. Ocenit by som chcel aj kameru... hlavne uvodna cast ked vlastne zabijakovi nieje vidiet do tvare... vyborne vykreslene a technicky zmaknute. Skvela scena sialenstva s basketbalovym kosom. A zaver som skutocne necakal. Keby sa po hodine nezacala pani domaca chovat iracionalne stylom, ze najprv pojdem po schodoch hore za vrahom a az potom si odomknem kohutik na pistoli... popripade pocula som zamok dveri a teda odbarikadujem sa z izby a idem sa pozret ci skutocne vrah odisiel, tak perem plny pocet. Takto v ramci tohto subzanru nizkorozpoctoveho "houminvejžn" ide skutocne o podareny kusok. 80% ()

verbal

"Všude dobře, doma úchyl" (Takhle se počešťují názvy, ty vypatlaný distributore, co Chceš pěstí, debile!) je jasným důkazem toho, že pokud scénárista absolvoval víc než sedm tříd základní školy a režisér není down s véhaeskou, dá se o třech hercích spáchat inventivní a strhující kousek nápadité domácí řezničiny, který donutí nejednoho začínajícího sériového vraha hrát si při jeho sledování podvědomě s přirozením! ()