poster

Válka skladů (TV pořad)

 • USA

  Storage Wars

Reality-TV

USA, 2010, 20 min

Kamera:

Bryan Sprow
 • SeanLSD
  **

  Že by ma nejako zvlášť bavilo sledovať zábavky nafúkaných amerických tučniakov, nemôžem povedať... ale zase nápad je to dobrý a isté napätie tomu nechýba, zvlášť pre takého milovníka haraburdia všetkého druhu ako som ja... Raz za čas ma VOJNA SKLADOV rozhodne neurazí - hoci radšej by som sa v tom nepredvídateľnom bordeli hrabal sám! K zamysleniu ma skôr núti množstvo "práce", ktorú títo zväčša nesympatickí zdochlinožrúti neprestajne majú, pretože si nemyslím, že veci, ktoré tam často nachádzajú, by niekto len tak opustil, a kontakty, ktoré im umožnia všetko zaraz správne oceniť a popredávať...(30.1.2014)

 • worlik
  ***

  Dvacetiminutová oddychovka. Je docela vtipný sledovat, jak je každej z aktérů "odborníkem" na všechno, všechno ví, všechno zná, všude byl a co mu neprošlo rukama, o tom přinejmenším aspoň četl nebo slyšel...na druhou stranu je občas vidět, že se tím dá asi docela dobře živit...další americká podivnost(24.2.2014)

 • greigor
  *****

  Neznám lepší věc, na kterou se dá během zkouškovýho koukat. Je to akorát tak krátký, aby u toho člověk nezabil půl dne, akorát tak vtipný, že to je jen o trochu zábavnější než učení, a konečně, dostatečně to motivuje. Člověk totiž vidí, jak může dopadnout, pokud se vykašle na školu. Btw, nic nezvedne náladu líp, než týpek, kterej tvrdí, že prodá 200 starejch CD po 5 dolarech.(25.7.2016)

 • herr_carter

  Záležitost, která má možná originální zápletku a jednu dvě epizody asi člověk dokáže zkousnout, ale proč bych se měl každé úterý a čtvrtek koukat na to, že Jarda za 5 tisíc dolarů pořídil sklad, kde je použitá nafukovací panna (ovšem z druhé světové, takže hodnotu jistě má, pokud se trochu umeje), lednička bez kompresoru (ale zachovalá,takže by mohla posloužit třeba jako knihovna) a jako třešnička na dortu sjetý gumy na Mustanga, který jsou sice uplně k hovnu, ale poněvadž se blíží čarodějnice, společně s prázdným kontejnerem, z poloviny naplněným poloprázdnými barely s benzínem (co vydražil vedle Milan a údajně mu k ničemu nejsou), svojí klíčovou roli ještě sehrají....(15.1.2017)

 • fishki
  ***

  Je to sranda. Parta Američanov sa stretne pri garážiach, za ktoré sa už neplatí nájom. Odomkne sa zámok a chlapci môžu nazrieť dovnútra a zistiť, či sa im oplatí kúpiť obsah práve tejto garáže. Niekedy sa zadarí a za malý peniaz kúpia kvalitný tovar. Inokedy to je mačka vo vreci. Sú to také malé Vianoce. Aj pre mňa.(17.12.2010)

 • - Zběratel Barry je jediná postava, která si část vydražených předmětů nechává, ostatní se téměř vše snaží prodat. (dmk)

 • - Jmění dražitelů a aukcionářů se liší. Barry Weiss vlastní 9 milionů amerických dolarů, Dan Dotson 3,5 milionu, Dave Hester 3 miliony, Darrell Sheets 1,5 milionu, Jarrod Schulz 700 tisíc, Brandi Passante 700 tisíc a Nabilla Hannis 10 miliónů amerických dolarů. (San Miguel)

 • - Barry Weiss vlastní několik vozů, a to Ford Rachero z roku 1957, Jaguar xg, Ducati Diavel, upravený Harley Davidson a moto Guzzi. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace