Válka skladů (TV pořad)

Storage Wars

Reality-TV

USA, 2010, 272x20 min

Mám ten seriál rád. Narozdíl od Mistrů aukcí zde někdo odjíždí nas*anej s prázdnou, někteří, ještě víc nas*aní prodělali a sem tam někdo fakt happy, že se trefil. Baví mě na to koukat, a je i vidět, že ne vždy se zadaří. Najde se předmět "hmmm mohl by mít cenu tak 2 000 dolarů!" přijde k vetešníkovi a ten se mu vysměje a nabídne mu dolar. Jo to je pak prdel čumět na ty smutný xichty!(26.10.2017)

Typical american assholes. Věta, kterou německý recepční ohodnotil rodinku Griswoldů, sedí i na účinkující v této "reality show". Je tu pár tlusťochů, kteří si zvedají ego vzájemnými urážkami. Jeden zastydlý puberťák a MILFka, která mu dělá chůvu. Většinou pozitivně naladěný nigga, kterého by ve filmové verzi hrál Anthony Anderson. Mary, která obvykle koupí ten nejhorší crap, ale občas na něm vydělá. To se obvykle nedaří extravagantnímu staříkovi Barrymu, který přeplácí kóje, aby mu neuteklo nic, co by chtěl přidat do svých sbírek. Stejně jako u zastavárníků i tady je zajímavější zboží než samotní účinkující, ale protože Chumlee a spol. jsou o něco zábavnější, tak tady dávám o 1 * míň.(23.2.2021)

• Lukoboss

Vypadá to, jako kdyby banda lidí (jeblých amíků), kteří si hrajou na obchodníky, znalce, starožitníky, předváděla, jak nemá vypadat aukce. Prostě se přijede k nějakýmu (nikdo neví, kde se ty "opuštěný" sklady vzaly) skladu, rychle mrknou dovnitř a pak hází nějakýma sumama s tím, že doufají, že se tam najde něco cennýho. Je to vlastně takovej gambl v přímým přenosu. Kdyby nechali lidi hrát v kasínu a sázet, taky by někdo vyhrál a někdo ne. A vůbec nejhorší je, jak se všichni tváří, jako by jim patřil svět.(26.10.2015)

• Hannibal1913

Jaká to náhoda, že v každém kontejneru je ukryta jedna obrovsky cenná relikvie, o které náhodou ví dotyčný, který si kontejner koupil, kompletní informace. No a aby náhod nebylo málo - 10km odtud je překupník, který zrovinka tuto relikvii shání a chce ji koupit.¨ Bohužel jsem přesvědčen, že někteří diváci opravdu věří tomu, že celé to divadlo není nahrané.(24.12.2015)

Fajn na oddych a zabite času. Treba to stále brať ako šou, ktorá má scenár. Získané peniaze sú iba relatívne, nikto neskúma za koľko reálne tie veci predali alebo že ich vôbec predali, keďže by na to nebol ani čas. Na History Channel skutočne netradičná šou, ktorá patrí úplne niekam inam. Videl som všetky časti. Kovbojský nádych má svoje čaro. Brandi Passante je v celku fajn zlatá buchta, naživo vyzerá oveľa lepšie ako na všetkých fotkách, ktoré kolujú internetom.(9.4.2021)

• - Zběratel Barry je jediná postava, která si část vydražených předmětů nechává, ostatní se téměř vše snaží prodat. (dmk)

• - Tvorcovia Vojny skladov ponúkli Brandi Passante plastiku. Výdavky by vraj boli hradené. (Raccoon.city)

• - Brandi Passante sa stala obeťou "kyberšikany". V roku 2010 vznikla na internete webová stránka, kde mohli ohrdnutí partneri nahrávať erotické fotky svojich náprotivkov. Celú vec dala na súd a žiadala odškodné vo výške dva a pol milióna dolárov. Sudca jej priznal iba náhrady vo výške 750 dolárov. Zároveň vydal rozkaz o tom, že má byť kompromitujúci materiál okamžite odstránený. Dôvod bol že dotyčná žena bola totiž Brandi len veľmi podobná. (Raccoon.city)