poster

Válka skladů (TV pořad)

 • USA

  Storage Wars

Reality-TV

USA, 2010, 20 min

Kamera:

Bryan Sprow
 • SeanLSD
  **

  Že by ma nejako zvlášť bavilo sledovať zábavky nafúkaných amerických tučniakov, nemôžem povedať... ale zase nápad je to dobrý a isté napätie tomu nechýba, zvlášť pre takého milovníka haraburdia všetkého druhu ako som ja... Raz za čas ma VOJNA SKLADOV rozhodne neurazí - hoci radšej by som sa v tom nepredvídateľnom bordeli hrabal sám! K zamysleniu ma skôr núti množstvo "práce", ktorú títo zväčša nesympatickí zdochlinožrúti neprestajne majú, pretože si nemyslím, že veci, ktoré tam často nachádzajú, by niekto len tak opustil, a kontakty, ktoré im umožnia všetko zaraz správne oceniť a popredávať...(30.1.2014)

 • worlik
  ***

  Dvacetiminutová oddychovka. Je docela vtipný sledovat, jak je každej z aktérů "odborníkem" na všechno, všechno ví, všechno zná, všude byl a co mu neprošlo rukama, o tom přinejmenším aspoň četl nebo slyšel...na druhou stranu je občas vidět, že se tím dá asi docela dobře živit...další americká podivnost(24.2.2014)

 • Tom_Lachtan
  *

  Tohle si buď budete užívat, nebo nenávidět, oboje ze stejných důvodů - je to sonda do dost podivného světa, ze kterého se vytáhli ti největší exoti, magoři a podivuhodné existence, kteří pronášejí svá moudra o tom, jak obchodovat s obsahem skladů, kontejnerů a kdejakých jam, co kdo kdy opustil. A jako nááááhodou, tam vždycky někdo najde nějakej starej, sběratelskej kousek, na kterém není ani milimetr prachu. Jóó, jasně. Sledovatelné to ale je, když máte prst připravenej na tlačítku pro přetáčení, takhle je z dvaceti minut rázem snesitelných pět.(21.1.2017)

 • muti
  ****

  Former "Storage Wars" star Dave Hester is suing A&E and alleging that significant aspects of hit reality show are fake, Deadline reports. According to the lawsuit obtained by Deadline, Hester claims that "Storage Wars" producers plant expensive items -- such as a BMW, or a newspaper announcing Elvis' death -- in storage lockers that its stars are supposed to be blindly bidding on. "['Storage Wars'] regularly 'salts' the storage lockers that are the subject of the auctions portrayed on the Series with valuable or unusual items to add dramatic effect, even going so far as to stage entire storage units," the suit reads. UPDATE: Radar Online reports that there are a series of emails and receipts that can help prove Hester's claims, which were true especially during the first season of "Storage Wars," a source claims. "There are invoices, checks and other documentation where the production company actually compensated cast members for supplying items that were planted in the lockers and then 'discovered' on camera," the source told Radar. The source says during Season 1 of "Storage Wars," producers asked some cast members to provide interesting items that they'd plant in lockers. The production company paid them a rental fee for using their items, according to the source. Thus there are emails, receipts and reimbursement checks that were exchanged. Another insider told Radar, "There are so many people who know what was going on, so many people who were eyewitnesses to the show being rigged anditems planted that it's hard to understand how the network and production company will be able to stick to their denials about that." Hester claims that he was fired from the show for complaining about the shady practice, and is seeking $3.5 million in damages.(10.2.2016)

 • Big Bear
  ***

  Tak tohle mně baví. Když se odprostím od těch pár trapných keců, účastníků akcí kteří nás aukcí provází máme zde celkem napínavý seriál. Ten moment překvapení, kdy se odemkne, vydraží a poté vyklidí stará kóje či sklad aniž by někdo tušil co vlastně vydražil funguje stejně na kupce jako na diváka. Jen nechápu proč ti, kteří dají zboží respektive celou buňku do dražby si ji nejprve neprohlédnou. Jaký efekt má vydražit buňku jako celek za 900 doláčů, když uvnitř v jedené z beden je třeba sbírka mincí v hodnotě 10 000 doláčů ? Nechápu. Amerika je holt jiná země. Spořivý Čecháček by šel na to asi jinak. Možná tam toho mají tolik, že nemají čas se s tím jednotlivě prohrabovat a tak jim kvůli nájmu a místu vyjde levnější to střelit v aukci jako celek. Nevím. Jinak mám mezi účastníky aukcí svého oblíbence Barryho Weise. Bývalý hudebník je velmi originální, velmi vtipný a na každou aukci doráží v nějaké prapodivném dopravním prostředku. Jeho smrťácké rukavice jsou už dnes také velmi známou věcí! :-) Hodně napínavá SHOW! Dávám tři stříbrné cukřenky * * *(7.2.2013)

 • - Zběratel Barry je jediná postava, která si část vydražených předmětů nechává, ostatní se téměř vše snaží prodat. (dmk)

 • - Jmění dražitelů a aukcionářů se liší. Barry Weiss vlastní 9 milionů amerických dolarů, Dan Dotson 3,5 milionu, Dave Hester 3 miliony, Darrell Sheets 1,5 milionu, Jarrod Schulz 700 tisíc, Brandi Passante 700 tisíc a Nabilla Hannis 10 miliónů amerických dolarů. (San Miguel)

 • - Barry Weiss vlastní několik vozů, a to Ford Rachero z roku 1957, Jaguar xg, Ducati Diavel, upravený Harley Davidson a moto Guzzi. (rafix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace