Nejzábavnější seriál o hledání pokladů na kanále HISTORY® je zpět a kupci jsou připraveni na další napínavou akci. Jedná se o zvláštní druh hledání pokladů, kde – pokud máte štěstí – vám obsah opuštěného skladu může vydělat majlant. Kupci jsou různí, od dvacátníků hledajících zábavu a vzrušení po manželské páry, jimž jde o rychlý a tučný výdělek, a všichni jsou připraveni udělat z toho pořádné drama. Cokoli je možné, když kupci zvažují, zda ten který sklad stojí za koupi... a jak vysoko jsou připravení jít. (oficiální text distributora)

dmk

Pěkná kombinace něčeho co připomíná soutěž a pořadu o starých drahých věcech. Podle mne to překonává cokoliv v této kategorii včetně Hvězd Zastavárny, jkteré jsem to shlédnutí tohoto považoval za nejlepší. ()

Monellito

Co to melete za sra*ky? :-D Někdo přestane platit nájem za kóji a tak přichází tihle lidi a samozřejmě za účelem maximálního zisku a minimálních nákladů, jako každý na trhu práce. Baví mě to moc, za pár stovek klidně desítky tisíc a nebo naopak, ale to je ta "hra" ;-) ()

DavidDizzer

Dávat něčemu takovému 5 hvězdiček, fakt ne. Záhadně opuštěné sklady, kde se vzaly tu se vzaly jen tak opuštěné bez majitelů. Ne, je to hezky připravené a načančané jako prase. Jinak při nudných dnech, když pominu ,,hraný dokument" se na to dá jen tak podívat a zjistit, co vše za věci používané k životu mohou existovat... ()

nudlis

Jarrod je týpek a má výbornej vztah se svojí ženou-neženou. Ostatní jsou vesměs taky fajn (třeba Barry nebo dražitel Dan a jeho žena Laura). Ale najdou se i kokoti na zabití, typicky Hester. Celkově je to občas zajímavý, občas ne, hlavně kvůli tomu co v kójích najdou. ()

oskiii

Na rozdíl od Pawn Stars, se tenhle pořad strašně rychle zají. Otevře se sklad, pak se minutu přehazují, následuje vyklizení. Nic tam není, pořád nic…najednou záběr na vykulené oči, dramatický podkres..reklama. Borec ohodnotí, následuje konečný součet, respektive jeho odhad. Jednou, dvakrát fajn, ale sledovat v podstatě pořád dokola to samé, dost rychle omrzí. Včetně těch strojených konfliktů. ()

San Miguel

Docela zajímavý pokoukání. Jak se parta američanů rve o garáže narvané věcmi. Nejlepší a nejsympatičtější je tady Barry a taky Jarrod s Brandy. ()

Anubiska

Ač pořád dokola to samé,stejně vždy pobaví. Vtipálek Barry,vidlák Darrel,příšerné manželské duo René+tupá silikonová barbína. Sleduji často a ráda :-) ()

Macamica

Bavilo mě sledovat tyto série skladových válek, jako charakter mě asi nejvíc zaujal Barry, ale pořád dokola se to všechno opakuje.... ()

Lukinsons- odpad!

Banda tupců si koupí nějaký sklad a pak najednou najdou něco strašně cenného...nízkorozpočtová reality show, která má vždycky stejnej scénář. ()

kratajirka odpad!

Je to realityShow brak. Pár faking fejking obchodníčků se honí za starožitými poklady. A přihazují a přihazují a přihazují. Prostě návod jak si vydělat pár babek za prodej židlí. Tohle chceš vidět! Takhle chceš vydělávat! ()

motejl01 odpad!

Koupit kumbál,který se půl roku neotevřel, vytáhnout z něj zatuchlou ledničku a zařvat...200 $...aniž vim že funguje. Nemám prachy na pronájem koje,ale necham v ní kytaru za 30.000 $ a nebo plátna za 120.000 $... Nebyl by jednorožec? ()

Tonula

VÁLKA SKLADŮ by se možná měl jmenovat válka majitelů bazarů. V každém díle jsme svědky souboje o obsah skladových prostor, o kterém nikdo neví, zda je výhrou v loterii nebo naprostým propadáke. Viděl jsem několik dílů a nemohu říct, že bych si našel jednoho z kupujících, který by mi byl sympatický. Prvek tajemství, kterým je seriál prodchnutý, ale dává každému dílu příchuť něčeho nepoznaného, takže i když se princip opakuje stále dokola, každý díl je v něčem nový. Kóje nabitá až po strop krabicemi může být klidně skladem papíru, stejně jako téměř prázdná kóje může pod hadrou v koutě schovávat starožitnou zbraň v hodnotě desítek tisíc dolarů.3* ()

topol999

Nejlepší ze série Válek skladů. Na rozdíl od křupanů z Texasu jsou tohle alespoň trochu normální lidi (ale Američani jsou všichni IQ 20, takže asi tak). Nejraději mám Mary, Brandy s Jarrodem a Barryho a novou dražitelku Emily. ()

Bambulin

Zpočátku ucházející. Postupem času to ztratilo na zajímavosti. Moc přehrávání a úmyslných rozbrojů. Moc machrování. Nejlepší byl Dave. Největší vidlák Darrel. Jarod ušel, Brandi ne. Z těch "vocasů" který zkoušeli místo Davea jsem byl alergický na Balela. Ještě, že si to hodil v garáži. Ten černej zápasník Ivy po něm docela ušel. Samostatné hodnotím dražitele. Miss antipatie Laura a od pohledu sráč Dan Dotson. Když jsem viděl, jak na sebe ukazuje prstem, těsně před rvačkou s Dejvem, tak bych mu ji taky natáhl. A tý náně bych jednu vrazil, ženská neženská. Mlátila do něj jak děvka při elpíčku (LP-loupežné přepadení) a Dave ji jen "lehce popostrčil". ()