Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V manželství Jeffa a Sally to začíná skřípat. Po sedmi letech společného života si začínají uvědomovat, jak málo toho mají společného. Jeff Warren (Robert Cummings) je úspěšný autor historických knih, nenávidí koně a marně usiluje o přízeň své ženy. To Sally (Barbara Stanwyck) má zálibu jedině v koních, kterou sdílí společně se svým přítelem z dětství Lancem Galem (Patric Knowles). Když Jeff potká svou obdivovatelku Mary Lou Medfordovou (Diana Lynn), události dostanou rychlý spád. (ilclassico)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

O vyloženě bláznivou komedii se sice nejedná, avšak vtípků a lehkých groteskních etud je přítomno více než dost. Ano, jedná se spíše o jednoduchý odpočinkový úsměvný film, který ale v rámci filmových klasik může příjemně potěšit i dnes. Veškeré dění je podpořeno naprosto ukázkovou kamerou, vlivem čehož i černobílý obraz nádherně vyniká. I v obyčejnosti je krása, která ani po tolika letech nestárne. ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Tradičná, ľahko predvídateľná romantická komédia, no Barbara Stanwyck a čaro filmov tej doby na mňa tak zapôsobilo, že som sa veľmi príjemne bavil. A malo to aj niekoľko úžasných momentov, za ktoré si tie **** zaslúži. ()

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Skutečně průměr, nic výrazně kvalitou nevyčuhuje. Klasická zápletka o manželském páru co potřebuje dodat šťávu, navíc pár nedorozumění, jak už to bývá. Ze začátku přitom působí vysloveně v pohodě, příjemná civilní Barbara Stanwyck má k sobě sympaťáka Roberta Cummingse. Až v průběhu se zápletka okoření několika zmatky a oč je manžel náhle troubovitější, o to je manželka pomstychtivější. Zahrané slušně, i celkem humorně, malou dcerku hraje v jedné z prvních rolí Natalie Wood. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama