kokofek

Já moc romantiku nemusím a závěr filmu ve stylu já už tě týden miluju, už vůbec ne.Typicky americký styl.Tak trochu Hříšný tanec 2 nebo 3 teď nevím!Robert de Niro hrával v lepších filmech!. ()

Kada80

Jakožto zadaný muž musím i na nějakou tu romantiku,tak jsem vyrazil s drahou polovičkou na terapii láskou,ale tohle nemá s romantikou nic společného.Sledovat dva uřvany magory,teda nejenom dva,oni jsou tam magoři všichni,to jsem si raděj mohl zajet sednout do naší poslanecké sněmovny.Tenhle film se mohl jmenovat terapie magorama,terapie americkym fotbalem,terapie běháním anebo terapie tancem,ale určitě ne láskou. A to taneční vystoupení,to měl být pokus o hříšný tanec nebo co sakra? 35% ()

kikin01

Naprosto skvělý. Jednohubka, která mi chutnala opravdu slastně, zasmál jsem se narušeným bláznům, kteří jako téma k večeři probírají jaké prášky kdy braly. Né teď vážně! Bylo to fakt hezký, ne nadarmo jsem se na to těšil a Bradley Cooper byl prostě úžasněj! WTF:) ()

rigby

Začátek je velmi špatný, měl jsem chuť to vzdát, ale pak se to rozjelo a už se na to dalo dívat. Bohužel z mého pohledu to ani na chvíli nevybočilo z dřevěné ohrádky průměrnosti, tudíž vůbec nechápu to oscarové nadšení kolem tohoto velmi obyčejného, laciného a průměrného filmu, který se jen tváří jako něco hlubšího. Dvě hodiny bez většího vzrušení, velmi průměrné herecké výkony, zkrátka nic, co by nadchlo. ()

da_silva

Veskrze naprosto průměrný romantický film o divnejch lidech. Jenže, rádoby indie-looking filmy o divnejch lidech jsou už nějakou dobu v kurzu a tenhle natočil David O. Russell, tak se přece musí jednat o film roku ne? Nezáživný (a banální) příběh nevadí, opředeme film kecy o fenomenálních hereckých výkonech a oscarové jistotě a sláva, je tu další hype. Dramatické proslovy dojemné nejsou i přesto, že většina rolí je zahraná slušně (hlavní postava Coopera i oba rodiče). Co je ale velkej průser je Jennifer Lawrence, který věříte jenom to, že je děvka, ale všechny ostatní emocionální výlevy její postavy působí trapně. To, že za roli dostala Oscara, je další (asi stej) důkaz o tom, co si těchto vypulírovaných cenách myslet, ale jako promo na Hunger Games 2 to určitě bude skvělý. Nejlepší z celýho filmu je Chris Tucker, zbytek je rutinní nuda, která nemít tak dobrej marketing, tak nikoho zajímat nebude. 50% ()

Bruce_cz

Společně s Life of Pi nejlepší z nominovaných na Oscara. Mezi těmito filmy bych vybíral vítěze. Sice by to Pí asi vyhrál, tak tento film je velice působivý a kraluje hereckým obsazením! ()

punco

Konečne znova raz dobrá dramatická romanca, ktorej nechýba značná dávka humoru, ktorý pozdvihuje to vyššej triedy hlavne perfektné herectvo všetkých zúčastnených. Predlohu som síce nepoznal, ale scenár tiež hodnotím kladne aj keď vo filmoch tohto typu človek,predvída veci ďaleko dopredu. 4**** ()

janulin123

Když se pustíte Terapii láskou, už v prvních deseti minutách musíte pochopit, že se jedná o něco výjimečné. Dobrá, možná dvaceti, protože to nastoupí i bezkonkurenční Jennifer Lawrence. Bradleyho se přiznám, moc nemusím, ale klobouk dolu před tím, co tady předvedl. O Jennifer jsem nezapochybovala ani na chvíli, ona je skutečně geniální, je to přímo herecká balada. A čím je vlastně film s kýčovitým názvem "Terapie lásko" tak výjimečný? Je to nepředvídatelné, můžete hádat celý film, co že se vlastně stane, jak se to celé vyvine, ale neuhodnete. Je to film, který vás vytrhne z přítomnosti a v neposlední řadě lidi mají rádi magory, idioty, blázny, cvoky...protože každý se občas v hloubi duše chce, nebo již zachoval jako uprchlík z ústavu. Pět hvězdiček a dávám do top deseti. Určitě stojí za to vidět. ----s odstupem času musím říct, že víc než můžu i Bradleyho Coopera, jen už není kam jít výš s hodnocením. ()

tucnakova

nóóó, to jsme zase překvapený ... ! originalita v americkém podání skutečně nezná hranic ! příště se dám jistě opět nalákat na "DOCELA JINOU SVĚŽÍ BÁJEČNOU NEVŠEDNÍ" romanci ... ! a ten tanec ( to jsem se kdysi posmívala hříšnému - teď se kaju ) ... uf do obou kolen ! ( dala bych i míň - ale první třetinu, nebo s přimhouřeným okem i polovinu, jsem otrávená nebyla - a dostat to místo nominací zlatou malinu a tady třeba čtyřicet procent, i bych se toho snad zastala ) ()

Davemix

Velmi přijemnej film na nedělní odpoledne. Na lásku nebeskou to nemá, ale Cooper, Lawrence i De Niro hrajou fantasticky... po dlouhý době film, který náš žebříček hodnot může posunout zase o kousek dál... 80% ()

Hookins86

Sakra já mám tyhle romanťárny prostě rád. Bylo to trošku okatý, ale bylo mi jasný, že spolu nakonec skončí, nebo jsem si to aspoň celej film přál. Přišel trošku zvrat, když se na tý taneční soutěži objevila Patovo manželka, ale řekl jsem si - koukej jí poslat do prdele a utíkej za ní a stalo se! Jo je to pěknej film... ()

nat.

hodnotenie čsfd je pre mňa šok . Tento film som ani nedopozerala , preklikla som si koniec a to jedine preto,že keď som zabila čas pozeraním ho, nech aspoň viem ako sa skončí. Americké žvásty, siahodlhé rozhovory o ničom a ten ich tanček na záver. No comment. Ak je toto dobrý film, tak ja už fakt neviem. ()

wick

Neskutečně nudné a neromantické a nelegrační. Doma jsme měli problém se dodívat do konce, a to manželka miluje podobný druh filmů. De Niro by měl asi jít už do hereckého důchodu. ()

Ernedar

Jeden z nejlepších romantických filmů za poslední dobu. Výborné obsazení, výborně zahrané. Navíc si nepamatuji, že by někdo romanci o dvou bláznech opravdu natočil. Myslím, že oskar je zde právem. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží