lacerta

Nebylo to tak špatné, ale hned s titulkama jsem zapomněla, o čem to bylo. Že by to bylo originální a komedie? To mi moc nepřišlo, smát jsem se nesmála a nijak lepší než jiné filmy tohohle typu to pro mě taky nebylo. Spíš bych řekla, že mě to až nudilo a vůbec to bylo spíš lehce otravné, zvlášť nechápu, za co byla oceněná J. Lawrence - jestli tohle byl nejlepší ženský herecký výkon loňského roku, tak to musela být hodně špatná sezóna. V podstatě stará píseň amerických romantických komedií - hoch má dívku, dívka mu dá kopačky, hoch se ji snaží získat zpět, pomáhá mu s tím jiná dívka, na konci má u první dívky šanci a on si najednou uvědomí, že chce tu dívku, co mu pomáhala - na tom byl postavený už první díl Prciček. Ale jo, pár nových okamžiků tam bylo - hoch už není hoch, ale labilní třicátník a jeho dívka už není spolužačka ze střední, ale labilní nymfomanka. ()

kacer4

Po skončení bitky na zápase sa to už dalo len ťažko pozerať. Dohadovanie blbých stávok, tanečná súťaž a riešenie predvídateľných vzťahov nieje moc pre mňa. No do vtedy to bol výrobný film, v ktorom vynikal hlavne Bradley Cooper a De Niro. Jennifer bola v pohode ale je mi nejak nesympatická. ()

kessi

Mě se to teda nelíbilo vůbec. Absolutně mě to nebavilo a romantické ani vtipné mi to taky nepřišlo. Vůbec nedoporučuju! ()

Scaevola

(pro někoho možná spoiler) Podmanivé, kouzelné a místy trapné... a bohužel k závěru děsivě desilusivní - nemyslím skončením příběhu, protože ten je typicky romantický, ale vědomím, že ve skutečnosti takhle příběhy nekončí. ()

Mery235

..ehm... fakt netusim, co na tom ostatni vidia.. znova sa mi potvrdilo, ze sa neoplati tesit sa na nieco, lebo to potom nestoji za nic... vazne... Jennifer vydala zo seba trosicku viac emocii, ako si ju pamatam z Hunger games.. a Bradley.. uprimne, ten uz bol aj v lepsej forme... scenar bol taky priemerny, herci tiez...a to je uz fakt nieco, ked mi z celeho filmu utkveli v pamati len vsetky sceny, kde kricali alebo kde sa bili... + tanecne sceny su vynimka, to bolo celkom prijemne :) ... ale... ALE ... kebyze nie je zaverecneho monologu a zaverecnej sceny, ktora je tak neuveritelne krasna a romanticka, asi by som tomu s chutou dala maximalne 2*... no s tazkym srdieckom davam 3*, len pre ten koniec... ()

CabelkaB

Dva lidé s vlastním příběhem. Ze začátku jsem trochu zmatená, ale postupně jsem se do příběhu opravdu zamilovala. Úžasný romantický film se zvláštním příběhem a komickým tancem na konci. Sice už od začátku víte jak to vše nakonec dopadne, ale nenudila jsem se a tuhle tu romanci jsem shlédla s nadšením. ()

Nicole32

Herci dobrí a aj ich herecké výkony. Jennifer fajn ale na Oscara??? Určite nie! Celkovo nechápem celé to veľké haló okolo tohto filmu. Komédia to nie je, zasmiala som sa 2x (raz len pousmiala). Romantika tiež vlastne chýba a dramatická časť je nudná a nedostatočne dramatická. Všetci v tomto filme sú proste blázni, to však na kvalitný film nestačí. Úprimne ľutujem tie dve hodiny, ktoré som s týmto filmom strávila. ()

Evbad

Pohádka pro dospělé s podtextem, že i když si ve srabu, tak stejně dostaneš šanci se z něj vyhrabat. Za pomoci krásné a sexy roštěnky. Jak říkám, pohádka. A Rober De Niro je úžasný jako vždy. ()

jigsaw44

Až na tie nelogické súvislosti medzi ich vztahom, teda časom, ktorý spolu trávili a výsledkymi fotbalového týmu, to nebolo až tak špatné, skor klasické. A presne táto súvislost zosunula tento film na úroven mesmyselnú. A že to mala byt najoriginálnejšia romantická komedia, tak s tým nesúhlasím. Originálne to bolo len tým, že podobné charaktery postáv sa nestretli ešte v žiadnom filme, avšak originálne ešte neznamená, že to bolo dobré, romatické trochu a komediálne vobec. ()

xylobrno

Líbí se mi, jak to není přikrášlený. Líbí se mi ta šílená holka, líbí se mi, že to dává naději, že je naděje. ()

Lussia

8 nominacii.. SMIESNE!! jedine tak cez lobbing, lebo inak si to neviem predstavit.. velmi slaby dej filmu, nic som si neodniesla a to som tolko ocakavala, na zaklade 8 oscarovych nominacii a jednej premenej (o ktorej by sa tiez dalo dost pochybovat) ale budis, slecna Lawrencova tu nie je na zahodenie aj ked herecky koncert predviedla skor v Hrach o zivot ako v tejto trapnej komedii (ktoru by som ja osobne komediou nenazyvala).. co dodat.. povazujem to za stratene 2 hodiny a trapny lobbing v LA.. ()

JFlower

Oskarový film? Vážně? - třetí hvězdička je za cca poslední půlhodinu. Ale že jsem se načekala. Konec po dlouhých dvou hodinách. Možná by hodnocení pomohlo, kdyby to alespoň nebyl happy end.. ()

KhalifaW

Jennifer je zde naprosto dechberoucí to samé platí o Bradleym, bohužel tu je Jackie Weaver, která vypadá, jako kdyby jí před každou scénou někdo kopl do zadku. A fotbal... no, ten si také mohli odpustit. ()

Saxos

Hodnoceni odvozující se z počtu nominací na filmovém ceny. Cvógr propuštěný z blbárny a hned první den prohodí knížku zavřeným oknem, vede ve čtyři ráno oduševnělý rozhovor s rodiči, ráno demoluje čekárnu u doktora, prostě úplně normální člověk. Tatínek cvok, maminka cvok, Lawrence v depresi, všichni kolem cvoci. A tak to pokračuje. Amíci. Dvě hodiny o ničem. ()

Tomko87

Trocha (viac) iný romantický film, s riadne prehrabnutými postavami. Vďaka vhodne zvolenými postavami som sa na filme bavil. Dobre funguje chémia medzi Cooperom a Lawrence, vďaka čomu sú obaja uveritelný ľudia, s istými psychickými problémami. Podľa mňa si Jennifer právom zaslúžila oskara. ()

black8

Je to americké, v dobrom a i zlom zmysle. Páči sa mi však predstava, že dve psychózy sa môžu stretnúť a dať si vzájomnú podporu a lásku. A kde doteraz bola Jacki Weaver? ()

O_Peki

Hodně zvláštní tak trochu jiná romantická - no prej komedie. Žensky úchvatná Jennifer Lawrence a sekáč Bradley Cooper, kterým sekunduje tatík Robert De Niro.Oba si zde vystřihli magory, které postihla životní katastrofa a vlastně trochu nechtěně si pomohou k dalšímu životu. Ceĺkem se jedná o povedený film u kterého chápu, že někoho prostě neoslovil. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží