Bejk518

Říkejte si co chcete, tohle nebylo vůbec špatné. Sice prvoplánové a plné nepřesností, ale rozhodně zábavné. ()

Ales_IV

Tohle byl skutečně velmi příjemný zážitek. Víte, někdy ve svém okolí můžete mít spoustu lidí, co se Vám ze všech sil snaží pomoci, ale je to k ničemu, pokud Vás nedokáží pochopit. V ten okamžik potřebujete jen jednu spřízněnou duši, která to dokáže... Skvělý film. ()

Tc_469

Po dlhom čaše konečne dobre natočený romanticky film s netradičnými postavami, v podobe dvoch bláznov. Zápletka sa mi síce zdala jednoduchá ale vyvažovala ich zložitosť postáv. Režisér celkom skutočne vystihol pohľad spoločnosti na človeka so psychickými problémami. Napínavé až do konca. Skvelá, novovznikajúca herecká dvojica Jennifer Lawrence a Bradley Cooper. ()

Eve7777

Zhruba v polovině na mě přišla krize, měla jsem sto chutí terapii vypnout a vymazat a zapomenout, ale zajímalo mě, jestli mám dobrou intuici a jestli nakonec Pat skončí s Tiffany... Na konci mě to začalo bavit, možná to bylo způsobeno právě tím, že jsem podvědomě měla radost, že už bude konec. Celé taneční vystoupení jsem prosmála a v okamžiku, kdy porota dávala body, jsem byla napnutá jak kšandy. Protože 2 a půl * nejde, dávám 3. ()

ZekiZeki

Cože? Film roku (dle některých)? 8 nominací na Oscara? Nelogické chování hlavní postavy, která trpí psychickou nemocí, bych ještě dokázal akceptovat, ale proč se nelogicky a hloupě musí chovat všechny postavy ve filmu? Ja jsem se tedy nebavil ani na chvilku. ()

Djflash

Je zajímavé, že v poslední době vzniká mnoho romantických komedii či dramat, jež se snaží co nejvíce odlišit od svých vlastních předchůdců a nabídnout tak divákovi něco originálního a co nejlépe se vyvarovat známému schématu romantických klišé. Vyjímkou není ani Terapie lásky režiséra Davida O. Russella. Jejíž hlavní výsadou, (tedy ještě kromě hereckých výkonů, o kterých se rozepíši o pár řádků níže) je, že s ohledem na romantickou tématiku netlačí nijak zvlášť na pilu, a spíše se snaží diváka vtáhnout do víru dění pomocí uvolněné atmosféry, která z filmu vyzařuje. Během dvou hodin můžeme sledovat příběh dvou lidí, z nichž každý má svůj specifický problém, který se rozhodnou řešit po svém. Postupem času však zjišťují, že bez vzájemné pomoci to jen tak nepůjde. Tolik málo slov k ději. Nepatří zrovna mezi ty vytříbené, ale své opodstatnění najde v průběhu snímku. Mile mě překvapil hlavně výkon Jennifer Lawrence, jenž je mnohými lidmi považována, za současný sexy symbol celého Hollywoodu. Zde si totiž střihla obyčejnou, prostou sic trochu labilní ženu, kterou můžete potkat kdekoliv jinde na světě a šlo jí to nad míru dobře. Z tohoto důvodu již nemůže být (vzhledem k jejímu stále ještě relativně mladému věku) o jejich hereckých schopnostech pochyb. Její protějšek ji zdatně sekundoval a Robert De Niro svým výkonem zapadl do filmu jako puzzle do skládačky. Všechno to příjemně ladí, tedy až na pro jedny nezbytný a pro druhé nenáviděný romantický závěr. I když je konec jaký je, má v sobě nezpochybnitelné kouzlo. (málokdo by to těm dvěma po skončení projekce nepřál) Buď jak Buď já jsem s předvedeným výsledkem spokojen a mohu s klidným svědomím říct, že by mi zrovna dvakrát nevadilo vidět toto dílo víckrát než jednou, což se mi zas tak často nestává. Terapie láskou je počin, jenž se v záplavě obdobných romantických titulů rozhodně neztratí, a to je rozhodně důvod proč by mu mělo filmové publikum věnovat větší pozornost. Tu si totiž podle mého názoru určitě zaslouží. ()

Tomulka

Až na tu strašně dlouhou stopáž to byl koukatelný film. Velmi dobrá hudba a celkem slušné herecké výkony jinak ve mně tento film vyvolal jen velmi okrajové emoce štěstí. Hlavně velmi dramatický začátek byl zbytečně dlouhý. Každopádně dosti film vylepšila Jennifer Lawrence, které se velmi povedlo uchopení role, její pojetí bylo opravdu excelentní, velmi se do role ponořila. ()

spacefall

Tak tento film mě dostal, byl opravdu skvěle provedený, snad nejlepší herecké výkony které sem kdy viděl, Cooper a J. Lawrence byli spolu úžasní, skvělá hudba, vtipné asi nejlepší film který jsem za posledních 10 let viděl a nutno dodat že kamera byla v tomto filmu také úžasné hold taky Oscar 1 : Herečka HR - Jennifer Lawrence + 7 nominací: Nejlepší film, Režie, Herec HR - Bradley Cooper, Herec VR - Robert De Niro, Herečka VR - Jacki Weaver, Střih, Scénář - A ()

Mark1983

Romantické komedie mi nevadí,i když vlastně u tohoto případu dle mého hlediska se jedná spíš o tzv. drama s romantickým zakončením s komediálními prvky,které jsou,řekl bych,většinou těžko postřehnutelné.Tedy ...u něčeho jsem se přece jen usmál,ale do komediálního žánru bych tento film nedával,což i když jde o úplně něco jiného,ale Gran torino také není komedie,a přesto se tam také pár úsměvných momentů přece jenom najde.Jinak dle mého názoru je Terapie láskou pouhým průměrem,i když se na to dobře dívá. ()

desnik

Příběh samotný není nijak zvláštní....takových tu už bylo nadmíru...první půlhodina byla doslova o ničem, ale pak se děj začal konečně lámat a byl jsem do filmu doslova vtažen...co ale nejvíc oceňuju, jsou herecké výkony. Charakteristiky jednotlivých postav byly opravdu dost komplikované, ale ani na chvíli jsem hercům nepřestal věřit. ()

ardeas

Úchvatný film, tie repliky medzi hlavnými postavami, vtipné a pravdivé. Jeden z mála filmov v poslednej dobe, čo ma fakt zaujal. A B. Cooper je excelentný, neviem si predstaviť, kto viac ako on by sa na túto postavu lepšie podujal, aj keď pôvodne ju mal hrať Mark Wahlberg, to si ale po mimickej stránke tohto herca si fakt ale neviem predstaviť. Veľmi dobrý výber hercov s rafinovaným scenárom a myšlienkou vôbec. ()

Emmmalie

Perfektné herecké výkony naozaj klobúk dolu Jennifer Lawrence aj Bradleyemu Copperovi ako aj Robertovi De Nirovi. Myslím, že bez nich by film nebol takým aký je. Inak nie príliš zaujímavý scenár, ale tie herecké výkony ma presvedčili, že tento film si to právom zaslúži. 85% ()

Berenice.Mar

Moc jsem se na film těšila a věděla jsem,že se mi bude líbit,protože jsem četla i knížku a byla skvělá,ale on se mi nejen líbil,já si ho zamilovala! Patovo neustálé snažení...Snaha udělat ze sebe lepšího člověka,aby získal milovanou manželku zpět,snaha pochopit divnou kamarádku Tiffany a snaha zapůsobit na svého věčně mrzoutského otce...Pat byl prostě skvělý a já si hned oblíbila.Prostě klaďas jak má být.Bradley ho zahrál naprosto senzačně... A Tiffany!Byla tak krásně nepříjemná a jízlivá a já si jí zato tolik zamilovala!Jennifer mi opět ukázala,proč je mojí nejoblíbenější herečkou,a že si zlatou sošku opravdu zasloužila. Pozadu nezůstal ani Robert DeNiro jako protivný a "Orly" posedlý fanoušek,se svými rituály. Film zaručeně zvedne náladu. Romantika,která nenaštve...: ()

MachPavel

Tak tento film mě naprosto dostal ..!!! Skvělé herecké výkony všech herců na place ..!! Film měl dostat více Oscarů ,ale 8 nominací mluví za vše a okouzlující Jennifer Lawrence - BOMBA a zasloužená soška ..!! Naprosto mě dostal nejen příběh, ale i věcí o níž ve filmu šlo ...z vlastní zkušeností mých identických psychických problémů zbůsobené velkou životní ranou podobnou jako ve filmu , takže jsem se dokonale vcítil do postav a jejich pocitů ......kdybych mohl ..dám hvězd 10 a Oscary a Glóby za všechny nominace ......kdo neprožil nepochopí ....děkuji za tento film .:!!! :D ()

Magiee odpad!

Film který mě do 30 minut nezaujme odkládám jako knihu která mi nemá co říct. Jen kvůli všem doporučením a nominacím jsem mu 15 minut přidala....a je mi to líto,jako každého ztraceného času. Snad poprvé se mi stalo že mi bylo fyzicky nepříjemné sledovat film. No,doufám že i dlouho naposled. ()

A.lis

Tohle byl za poslední dobu ten nejdivnější film, který jsem viděla. A nemůžu se rozhodnout, jestli byl divný pozitivně, nebo negativně (proto zlatá střední cesta = 3*)? Každopádně herecké výkony byly famózní. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží