Vysoká hra

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2011, 50 min

Petr Šiška vás provede soutěží, kde vědomosti a schopnosti riskovat mohou být klíčem k velkému zisku.
Máte pevné nervy, dobré znalosti a jste opravdoví hráči? Přijměte výzvu a rozehrajte s námi Vysokou hru. Sedm otázek, sedm sázek na správnou odpověď a výhra je vaše! (oficiální text distributora)

Andre3000

Tohle prostě né, to bych mohl tak já vymyslet pro své kamarády a hrát to na večírcích. Ale do TV fakt ne. Vždyť tam není naprosto nic nového, mimo zjevného faktu, že se soutěžící víc než na otázky soustředí na to, jak si zachovat alespoň číst peněz. ()

pufina

Pro dlouhé (a nudné) večery je lepší se koukat na Vysokou hru, než koukat na politické debaty (nebo stupidní americké teenagerovské komedie), kdy máte chuť všechny zaškrtit. Tady Vás akorát otravuje, že Šiška samozřejmě všechno zdržuje a soutěžícího se na všechno zeptá pětkrát. ()

Sfinkter

Vědomostní soutěže mám rád, člověk se vždycky něco doví. Ale na Šiškův obličej bych při tom koukat nemusel. ()

Dado

Momentálne je táto súťaž jedinou, ktorú môžem popri tých všetkých ordináciách a panelákoch sledovať v českých alebo slovenských televíziách a už len preto si ju vážim. (50%) ()

2mig1

hra neni ani nová, ani napínavá a petr šiška je prkenej moderátor, což už dokázal v pravdě, nechápu proč si ho čt zvolila.... ()

majxik

Zajímavá soutěž která vám může připomenout "Chcete být milionářem?" jen s tím rozdílem že je to naopak, začínate s balíkem a končíte s málem. Škoda jen že ten moderátor není více charizmatický aby lépe upoutal. ()

Paity

Naprostá zhovadilost, které dává ještě punc pravé pokleslé zábavy Petr Šiška, který by byl schopen moderovat pořadi z popelnice na Hlaváku, kdyby mu to někdo nabídnul. ()

Vejrrr

S tímhle nemám absolutně žádný problém. Dlouhé měsíce nebo snad roky prosím televizního Boha o nějakou vědomoství soutěž, kvůli které se vyplatí zapnout televizi .... A jsem rád, že je tady! ()

Faroookh

Jak již bylo zmíněno, 17. hodina není hlavní vysílací čas, tedy i na AZ kvíz jako vědomostní soutěž se poněkud zapomíná, proto Vysoká hra stojí za povšimnutí. Systém vkládání peněz a množství možností u jednotlivých otázek... 7 témat, každé musíte zodpovědět... tolik kombinací, že nevíte, kde začít. Klad? nebo zápor? Zbytek je na soutěžících. ()

mira007 odpad!

Dávám odpad za to, že při srovnání se slovenskou verzí Riskni milion se ta česká jeví jako hrozně česky " připosraná" . Začít milionem korun ( což pak zvedli na pět milionů ) , tak soutěžící vyhraje něco na mariáš. Na Slovensku začínají s milionem eur ( skoro třicetkrát větší částka!!!!!) To na ČT nevědí, co to je matematika a pravděpodobnost? Nebo počítají s ázetkvízovými soutěžícími, kteří jdou za hezkou knihou? ()

tom.cube

Poměrně svěží příspěvek do zatuchlé oblasti televizní zábavy, vědomostní soutěže prostě chybí. Není to kdoví jaká bomba, ale já tomu dávám jasný palec nahoru. ()

Snake.Charmer

50%. Viděl jsem jenom jeden díl u babičky, ale myslím že na to, abych si udělal názor, to stačilo. Nic extra originálního se nekoná, ale v dnešní době superstárů a Šeherezád musí být pro televizního diváka každá vědomostní soutěž příjemné zpestření. A k moderátorovi - ne že by byl Petr Šiška vyloženě špatný moderátor, ale mě se prostě nelíbí... ()

RedHot

Ležím takhle doma marod a říkám si, proč se nepodívat na Vysokou hru. Obeznámím se s novým herním principem a jistě sám sebe opět utvrdím v tom, jak jsem chytrý. Nu dobrá. Jsme v psychoticky blikajícím studiu, moderátor nás několikrát za kolo ujistí, že stále sledujeme Vysokou hru, diváci mu nadšeně zatleskají, jak dobře to zvládl podat a soutěžící nervózně podupávají, sedíce v nepohodlném křesílku a napjatě pozorujíce ty cifry, které za chvíli mohou být jejich. Ovšem nezdaněné. Sice se občas zdá, že soutěžící postrádají i to nejzákladnější vzdělání a menší problém by s otázkami měl i cvičený orangutan, ale hra je vymyšlená zajímavě a většinou se televizi podaří si celou částku uhájit. Hurá. ()

Luk Skywalker

Vědomostní soutěž podobná ostatním, ale s jiným způsobem vyhráváním peněz. Výhra se s otázkami nezvyšuje spíš naopak. A Petr Šiška ač není žádný krasavec podle mě moderovat umí. ()