Nahlas a naplno

Scénografie:

Jeff Knipp

Kostýmy:

Tom Broecker

V kostele bývá sranda. Zvlášť, když se jadrně zakleje, pak se vezme jméno Boží nadarmo a přidá se k tomu trocha nechráněného nemanželského sexu. Já se zkrátka musím lehce vysmívat organizovanému věření, protože s Bohem by si to měl každý vyříkat v klidu a o samotě. Jenže jsme v USA, kde je nedělní návštěva kostela povinností a velebení Pána gospelovým jucháním naprostou samozřejmostí. Musím uznat, že ono juchání alespoň nebere chuť do života jako místní pohřební popěvky a navíc tentokrát je to celkem funky, takže vyznavači harmonie, romantiky a těhotných panen si to mohou skvěle užít. Mne tedy spíše braly jiskřivé hádky mezi Vi Rose a zbytkem světa a vyloženě mne pobavila obhajoba plastických operací: „Bůh by nechtěl, aby ti doktoři žili v bídě.“ Tak tomu věřím i já.(22.1.2014)

Maximálna spokojnosť. Dostal som dokonca viac čo som čakal od takéhoto muzikálu. Skvelé choreografie, piesne, dobre herecké obsadenie a čo najviac oceňujem, je to film ktorý môžem vidieť znovu a znovu a vždy to bude pre mňa pohoda. Dokonca som ani netušil, ze Queen Latifah vie spievať. ;-) Dobrá práca!(5.1.2014)

• wyoming

Extrémně jsem se těšila na tento film, když jsem viděla ukázku, jak zpívají Man in the mirror. Velký zklamání přišlo, když jsem zjistila, že tato scéna byla hned na začátku a pak to šlo jen z kopce. Navíc je film zbytečně dlouhý a opravdu nudí. Dokonce i tu hudbu pokazili. Škoda, promarněná příležitost.(4.1.2013)

Byla to roztodivná směsice žánrů, ať mi nikdo neříká, že to byla čistá komedie. Byly tam prvky dramatu, zmatených filmů, černé komedie, romantických slaďáren, teenagerovských dojáků atd. Spousta nakousnutých a nedovysvětlených zápletek a načatých vtipů. Bylo to zvláštní, jak sledovat víc filmů v jednom, ale jen jeden, max dva (ty očekávané) se mi zdály dokončeny. Dávám proto 2,5*(1.4.2014)

No o trochu méně toho pánbíčkářství, více pořádného děje a ještě bych o jednu hvězdu zvýšila. První půlka filmu mě trochu nudila, ale později to šlo. Jak tu mnozí píšou o klišé, tak to taky musím potvrdit. Některé písničky se mi líbily a ten závěr už byl dobrý. Ale byl to strašně dlouhý film na toto téma.(30.5.2013)