Nahlas a naplno

Nahlas a naplno

Joyful Noise

Hudební / Komedie

USA, 2012, 113 min

Byla to roztodivná směsice žánrů, ať mi nikdo neříká, že to byla čistá komedie. Byly tam prvky dramatu, zmatených filmů, černé komedie, romantických slaďáren, teenagerovských dojáků atd. Spousta nakousnutých a nedovysvětlených zápletek a načatých vtipů. Bylo to zvláštní, jak sledovat víc filmů v jednom, ale jen jeden, max dva (ty očekávané) se mi zdály dokončeny. Dávám proto 2,5*(1.4.2014)

Maximálna spokojnosť. Dostal som dokonca viac čo som čakal od takéhoto muzikálu. Skvelé choreografie, piesne, dobre herecké obsadenie a čo najviac oceňujem, je to film ktorý môžem vidieť znovu a znovu a vždy to bude pre mňa pohoda. Dokonca som ani netušil, ze Queen Latifah vie spievať. ;-) Dobrá práca!(5.1.2014)

• wyoming

Extrémně jsem se těšila na tento film, když jsem viděla ukázku, jak zpívají Man in the mirror. Velký zklamání přišlo, když jsem zjistila, že tato scéna byla hned na začátku a pak to šlo jen z kopce. Navíc je film zbytečně dlouhý a opravdu nudí. Dokonce i tu hudbu pokazili. Škoda, promarněná příležitost.(4.1.2013)

• M.Heaven

Přijde mi, že tenhle film se hrozně snaží. Pokusy o hloubku a dojemnost... Ale ve výsledku to není nic jiného než Muzikál z kostela s nepříliš sympatickými herci, kromě Queen Latifah, která má ovšem nesympatickou roli. Hudební čísla jsou převážně docela nuda a zápletka téměř nulová. Pokud tenhle žánr, tak si pusťte radši Sestru v akci 1 nebo ještě líp 2 a ušetříte si skoro dvě hodiny otravy.(5.12.2014)

• Lucy39

ano, gospelový muzikál s teenagerskými zápletkami, na který se nevydržela ani do poloviny dodívat má filmofilní dcera, což znamená, že nuda.... možná moc songů, béčková/céčková kvalita i zápletka... škoda.. kdyby se člověk aspoň zasmál - má to prý být komedie - ale nevím o jediné scéně, která by byla vtipná.. místy přeslazeno řádně - vztahy otec u armády & zbytek rodiny, vnuk & afektovaná zpívající babička s metrově natuženým účesem čerstvě ovdovělá ... tuctové, nezábavné, nemohu doporučit 2/10(17.9.2017)