Nahlas a naplno

Jeff Knipp

Kostýmy:

Tom Broecker
  • Lucy39

ano, gospelový muzikál s teenagerskými zápletkami, na který se nevydržela ani do poloviny dodívat má filmofilní dcera, což znamená, že nuda.... možná moc songů, béčková/céčková kvalita i zápletka... škoda.. kdyby se člověk aspoň zasmál - má to prý být komedie - ale nevím o jediné scéně, která by byla vtipná.. místy přeslazeno řádně - vztahy otec u armády & zbytek rodiny, vnuk & afektovaná zpívající babička s metrově natuženým účesem čerstvě ovdovělá ... tuctové, nezábavné, nemohu doporučit 2/10(17.9.2017)

No o trochu méně toho pánbíčkářství, více pořádného děje a ještě bych o jednu hvězdu zvýšila. První půlka filmu mě trochu nudila, ale později to šlo. Jak tu mnozí píšou o klišé, tak to taky musím potvrdit. Některé písničky se mi líbily a ten závěr už byl dobrý. Ale byl to strašně dlouhý film na toto téma.(30.5.2013)

• M.Heaven

Přijde mi, že tenhle film se hrozně snaží. Pokusy o hloubku a dojemnost... Ale ve výsledku to není nic jiného než Muzikál z kostela s nepříliš sympatickými herci, kromě Queen Latifah, která má ovšem nesympatickou roli. Hudební čísla jsou převážně docela nuda a zápletka téměř nulová. Pokud tenhle žánr, tak si pusťte radši Sestru v akci 1 nebo ještě líp 2 a ušetříte si skoro dvě hodiny otravy.(5.12.2014)

Byla to roztodivná směsice žánrů, ať mi nikdo neříká, že to byla čistá komedie. Byly tam prvky dramatu, zmatených filmů, černé komedie, romantických slaďáren, teenagerovských dojáků atd. Spousta nakousnutých a nedovysvětlených zápletek a načatých vtipů. Bylo to zvláštní, jak sledovat víc filmů v jednom, ale jen jeden, max dva (ty očekávané) se mi zdály dokončeny. Dávám proto 2,5*(1.4.2014)

V kostele bývá sranda. Zvlášť, když se jadrně zakleje, pak se vezme jméno Boží nadarmo a přidá se k tomu trocha nechráněného nemanželského sexu. Já se zkrátka musím lehce vysmívat organizovanému věření, protože s Bohem by si to měl každý vyříkat v klidu a o samotě. Jenže jsme v USA, kde je nedělní návštěva kostela povinností a velebení Pána gospelovým jucháním naprostou samozřejmostí. Musím uznat, že ono juchání alespoň nebere chuť do života jako místní pohřební popěvky a navíc tentokrát je to celkem funky, takže vyznavači harmonie, romantiky a těhotných panen si to mohou skvěle užít. Mne tedy spíše braly jiskřivé hádky mezi Vi Rose a zbytkem světa a vyloženě mne pobavila obhajoba plastických operací: „Bůh by nechtěl, aby ti doktoři žili v bídě.“ Tak tomu věřím i já.(22.1.2014)