Nahlas a naplno

Joyful Noise

Hudební / Komedie

USA, 2012, 113 min

• TommyDiamond

Film se mi nelíbil a po půlhodině jsem ho vypnul. Dívat se hodinu a půl na to jak sboristé postupně vyhrávají nějakou soutěž ve zpívání je pro mě ztrátou času. A navíc na to mám slabý žaludek. Podobných filmů už bylo natočeno doslova kotel. Nevím jak si mohli producenti myslet, že by se to mohlo líbit.....nechápu. Celkově 15%(9.9.2012)

Mě tedy mezi všemi muzikálovými filmy tento přijde výjimečný. Nejen že splňuje základ - dobrá muzika a "jednoduché" emoce, ale téma víry, Boha toho, jak každý z nás dělá co umí, ale stejně to někdy nestačí... Rozpor postavy Vi Rose byl pro mě naprosto uvěřitelný a mistrovsky ztvárněný, k čemuž hodně pomohl ne-zas-tak-jasný protiklad postavy G.G... Na americkou komedii to podle mě bylo dost vrstevnaté, včetně příběhů vedlejších postav. Plus, na hlavní mladý "pár" se fakt pěkně koukalo. Celkově milé překvapení. Nečekala jsem nic a dostala jsem všechno :-)(15.6.2020)

Maximálna spokojnosť. Dostal som dokonca viac čo som čakal od takéhoto muzikálu. Skvelé choreografie, piesne, dobre herecké obsadenie a čo najviac oceňujem, je to film ktorý môžem vidieť znovu a znovu a vždy to bude pre mňa pohoda. Dokonca som ani netušil, ze Queen Latifah vie spievať. ;-) Dobrá práca!(5.1.2014)

No o trochu méně toho pánbíčkářství, více pořádného děje a ještě bych o jednu hvězdu zvýšila. První půlka filmu mě trochu nudila, ale později to šlo. Jak tu mnozí píšou o klišé, tak to taky musím potvrdit. Některé písničky se mi líbily a ten závěr už byl dobrý. Ale byl to strašně dlouhý film na toto téma.(30.5.2013)

• Lucy39

ano, gospelový muzikál s teenagerskými zápletkami, na který se nevydržela ani do poloviny dodívat má filmofilní dcera, což znamená, že nuda.... možná moc songů, béčková/céčková kvalita i zápletka... škoda.. kdyby se člověk aspoň zasmál - má to prý být komedie - ale nevím o jediné scéně, která by byla vtipná.. místy přeslazeno řádně - vztahy otec u armády & zbytek rodiny, vnuk & afektovaná zpívající babička s metrově natuženým účesem čerstvě ovdovělá ... tuctové, nezábavné, nemohu doporučit 2/10(17.9.2017)