Nahlas a naplno

Joyful Noise

Hudební / Komedie

USA, 2012, 113 min

• M.Heaven

Přijde mi, že tenhle film se hrozně snaží. Pokusy o hloubku a dojemnost... Ale ve výsledku to není nic jiného než Muzikál z kostela s nepříliš sympatickými herci, kromě Queen Latifah, která má ovšem nesympatickou roli. Hudební čísla jsou převážně docela nuda a zápletka téměř nulová. Pokud tenhle žánr, tak si pusťte radši Sestru v akci 1 nebo ještě líp 2 a ušetříte si skoro dvě hodiny otravy.(5.12.2014)

No o trochu méně toho pánbíčkářství, více pořádného děje a ještě bych o jednu hvězdu zvýšila. První půlka filmu mě trochu nudila, ale později to šlo. Jak tu mnozí píšou o klišé, tak to taky musím potvrdit. Některé písničky se mi líbily a ten závěr už byl dobrý. Ale byl to strašně dlouhý film na toto téma.(30.5.2013)

• TommyDiamond

Film se mi nelíbil a po půlhodině jsem ho vypnul. Dívat se hodinu a půl na to jak sboristé postupně vyhrávají nějakou soutěž ve zpívání je pro mě ztrátou času. A navíc na to mám slabý žaludek. Podobných filmů už bylo natočeno doslova kotel. Nevím jak si mohli producenti myslet, že by se to mohlo líbit.....nechápu. Celkově 15%(9.9.2012)

• wyoming

Extrémně jsem se těšila na tento film, když jsem viděla ukázku, jak zpívají Man in the mirror. Velký zklamání přišlo, když jsem zjistila, že tato scéna byla hned na začátku a pak to šlo jen z kopce. Navíc je film zbytečně dlouhý a opravdu nudí. Dokonce i tu hudbu pokazili. Škoda, promarněná příležitost.(4.1.2013)

V kostele bývá sranda. Zvlášť, když se jadrně zakleje, pak se vezme jméno Boží nadarmo a přidá se k tomu trocha nechráněného nemanželského sexu. Já se zkrátka musím lehce vysmívat organizovanému věření, protože s Bohem by si to měl každý vyříkat v klidu a o samotě. Jenže jsme v USA, kde je nedělní návštěva kostela povinností a velebení Pána gospelovým jucháním naprostou samozřejmostí. Musím uznat, že ono juchání alespoň nebere chuť do života jako místní pohřební popěvky a navíc tentokrát je to celkem funky, takže vyznavači harmonie, romantiky a těhotných panen si to mohou skvěle užít. Mne tedy spíše braly jiskřivé hádky mezi Vi Rose a zbytkem světa a vyloženě mne pobavila obhajoba plastických operací: „Bůh by nechtěl, aby ti doktoři žili v bídě.“ Tak tomu věřím i já.(22.1.2014)