A Resurrection

Scénografie:

Lendie Lee

Kostýmy:

Diane Collins

Zaujímavý slasher s nadprirodzeným nádychom o problémovom chalanovi, ktorému pred časom zomrel brat. V škole začne vyhlasovať, že sa vráti z hrobu aby sa pomstil, čo vyvolá bitku a tak ostane s niekoľkými mladými po škole. Mladá poradkyňa, ktorá to s nimi má vyriešiť sa však onedlho presvedčí o tom, že zo školy všetci živý neodídu... Toto mi sadlo lepšie než som čakal; prvá polovica je síce pomalá, ale dobre buduje atmosféru, všetko je kvalitne natočené, so slušnými hercami a poslednou úlohou M.C. Duncana. V druhej polovici dianie pekne zhustne, mŕtvoly začnú pribúdať a aj keď vraždy bohužiaľ nie sú moc vidieť, mám z toho filmu celkovo viac než dobrý pocit.(16.3.2013)

• elanius

(86/2013) / Už dlhú dobu sa mi nestalo, že by som mal chuť nakopať do gebule tvorcu filmu. V tomto prípade, by som najradšej bol keby som mal túto možnosť pri scenáristovi, ale kľudne by mohol byť aj režisér. Hneď za nimi by do tretice mohol nasledovať vedúci kastingov. Títo traja stačili na to aby totálne zrušili film, ktorý mohol byť aspoň slušný podpriemer. (1/10)(5.8.2013)

• zolo23

Tak sa mi zdá, že sa Misha pustila do hororov, tento tuším aj spoluprodukovala čo som bol prekvapený. Po totálnej sračke menom Dom hrôzy, kde si zahrala hlavnú úlohe je The Sibling o niečo lepší. Lepší, ale stále som mal pocit, že takéto horory sa natáčali začiatkom 90-tich rokov. Ten príbeh o zmŕtvychvstaní Eliho brata mi pripadal trošku staromódny, neviem tento druh filmov mi tak-nejak nesedí. Veľa napätia tu niet, atmosféra poslabšia a tých vrážd mohlo byť viac, resp. nechápem prečo režisér tie vraždy ani neukázal...jednoducho sa dvere zatvoria a vy vidíte iba mŕtvoly.....(26.6.2013)

• EvilPhoEniX

Velice špatné ! Trailer byl super, film byl zdlouhavý, nezáživný až smutný. Potěšila mně pouze přítomná účast zesnulého M.C.Duncana, ale zbytek Průser jako Hrom! Jestli hlavní myšlenka filmu byla postavena na imaginárních myšlenkách diváka, tak jsem jim to neuvěřil, tohle na mě neplatí! Pro mě to byla pouze ztráta času.(20.3.2013)

• dubinak

Tohle byl pro mě fakt krok vedle. Nelíbilo se mi na tom vůbec nic. Herci naprosto mimo mísu, celkový příběh naprosto nudná, patetická trapárna. Měla jsem co dělat, abych to dokoukala do konce. Celé to bylo totálně bez šťávy, bez jakéhokoliv faktoru, který by to dělal zábavnější nebo dokonce sledovatelnější. Žádné napětí ani akce. Není tu nic kladného, co by vůbec stálo za zmínku.(21.6.2013)