Měla to být perfektní love story, jež naprosto dojme diváky GNTV a reportérce Susan Allison (Jennifer Love Hewitt) z pořadu The American Diary značně vylepší její profesní portfolio. Žena (Betty White), která každý rok přesně na Valentýna přichází do velké nádražní haly Union Station, kde se za druhé světové války loučila se svým manželem, odcházejícím na frontu. Neil Thomas se tehdy už narození svého syna nedočkal, brzy byl stejně jako desetitisíce dalších prohlášen za pohřešovaného v boji, čímž jeho případ a de facto i život pro americké úřady skončil. Ne tak pro Caroline, která už 65 let ve stejný den přichází manžela na nádraží vyhlížet. Susan nezačíná svou reportáž právě šťastně, když nevědomky urazí vnuka Caroline, mladého fyzioterapeuta Lucase (Sean Faris). (dopitak)

reno112

Myslím si, že romantický film by neměl být vždy brán jako buď laciný film co se nás pokouší stáhnout za city a na tomhle si budovat nebo na kvalitní herecký výkon a skvělé spracování do detailů. Ano druhá varianta je pro mnoho lidí příjemnější, ale já si myslím, že základem každeho tohoto filmu je abychom v sobě pocitili ten krásný pocit. Tento film ve mě ten pocit probudil, pocit dojetí, šťastného konce .... A ať už to udělal prvním nebo druhým způsobem, to mi je jedno. Důležité přece je jak film na nás zápůsobí pak už je jedno jestli je natočet s více nebo méně kvalitními herci nebo scénařem. Tento film není známí a myslím si že je to chyba. Zaslouží si více diváků a proto dávám 4* ()

kyzi

Film po jehož shlédnutí nezůstane žádné oko suché. Dojemná love story si získá každou citlivou duši. Děj je podle mě sice sázka na jistotu (koho by nezasáhla smrt milovaného ve válce a životní tragédie ženy, která se musela vypořádat s touto událostí a sama se postarat o své dítě), ale to filmu nijak neškodí. Jennifer Love Hewitt se podle mě ujala skvěle své role a celý film oživila. Samozřejmě nechybí ani pohledný mladík, který svým okouzlujícím šarmem ovládne všechny romantické ženy a nenechá je odejít od obrazovky. ()