poster

Život za život (TV film)

 • USA

  Final Sale

 • Slovensko

  Darkyňa

Drama / Thriller

USA, 2011, 87 min

 • mosnak
  *

  Začátek začal "pěkně",nemocná holka, nikdo jí nechce pomoct atd. Najde se skupinka lidí, kteří jí pomůžou. Holka se uzdraví a najednou jí strašně zajímá, od koho orgán dostala a proč ta dárkyně umřela. Ve skutečnosti by byla ráda, že žije. Svět je hnusnej - bohužel! Tohle je divný :-((6.3.2012)

 • arcticsky
  *

  Vážné téma se slušným začátkem, ale s pokračující stopáží vylézají nelogičnosti jedna za druhou...chování hlavních protagonistů po dobrovolně podstoupené nelegální transplantaci je fakt švihlé. A na závěr "lahůdka" ve formě divoké přestřelky v kostele, při které se nikomu nic nestalo a hlavní střelec ihned po zatčení propuštěn na svobodu...to jsem fakt nepochopil...(26.9.2014)

 • Radiq
  odpad!

  Dost americky a (tim pádem) nesmyslny, předvidatelny a televizní. Vypadá to jak epizoda ze seriálu. Když se nad tím ale člověk zamyslí, tak ten černej trh neni zas tak špatná věc... Ale polemizovat o morálních aspektech obchodu s orgány, to nemá cenu, protože dycky se najde někdo, kdo tomu rozumí líp (většinou nějakej vůl). Každopádně tohle je pěkná sračka, s blbejma hercema, ale ještě blbějším dějem...(16.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace