Elfka Tallis (Felicia Day), cvičená vražedkyně, má za pomoci svých přátel najít Quinarského mága, který rozsévá zmatek po celé zemi.
Šestidílný on-line seriál, z produkce BioWare, situovaný z fantasy světa Dragon Age 2. (TooMoneyToo)

Helo

Slušný příběh, provedení bitek a nějaké ty cliffhangery. Ale proboha co ty zbraně a ta paladinova zbroj? Že měli málo peněz chápu, ale navlíct ho do gumové zbroje, která skutečně vypadá jako gumová zbroj... Navíc celý vizuál a styl světa je spíše do Dragon Age 2, u kterého se mi to příčilo. Kdyby se drželi drsného fantasy světa jako v jedničce bylo by to lepší. Tohle je na mě až moc "asijské" fantasy, jestli chápete( mám na mysli design zbraní atd.). ()

TaanStari

Blbost. Jako amatérský seriál bych to bral, ale pod tohle se podepsalo BioWare! Nechápu, proč nemohli obětovat pár dolarů navíc na slušné masky a efekty a hlavně nechápu, jak si mohli neohlídat tak očividné chyby v lore. A navíc to papundeklové templářské brnění, prostě směšné. A pokud jste hráli hru, tak víte, jak 2 metroví namakanci Qunarijci vypadají (rozhodně ne jako Doug Jones natřený na šedo). ()

Earl_23

Po prvním dílu docela zklamání. Kýčovité kostýmy a masky a ani Felicia nic moc nepředvedla. Teda neberte mě špatně, určitě to bude kvalitní seriál a rád se na něj podívám. Ale jakožto fanoušek hry Dragon Age jsem čekal něco víc, mělo to zkrátka větší ambice, i když... je to stále jenom první díl! Tak trochu mi to ale připomíná nepovedený druhý díl Dragon Age. ()

warrenur

Kratucky serial viac-menej pre hracov serie Dragon Age. Chutna Felicia vie struhat ksichtiky a hadzat repliky, avsak ako herecku som si ju oblubil v Guild. Tu jednoznacne zo vsetkych zucastnenych po hereckej stranke vedie Templar. Dat mu doveryhodne brnenie zapracovat na pohybovke a bol by z neho templar ako vysity. Pominiem efekty..je to jasny low-budget. Kostymi a masky na ten rozpocet celkom ujdu. Ti, co o hre ani nepoculi pojdu istotne aj z tychto dovodov s hodnotenim nizsie. ()

jhr

Seriál se mi nadočekávání líbil, postavy sympatické a velmi dobře zahraná, nejlepší je samozřejmě Felicia Day, které to neskutečně sluší a je vidět, že si to celé pořádně užívá. Jedinou věc co bych změnil je krátká stopáž a nízký rozpočet, moc bych si přál, aby někdy vznikl klasický televizní seriál ze světa Dragon Age, a to se stejnou hlavní hrdinkou, potenciál by tu jistě byl a dovolím si tvrdit, že obrovský. Těch šest dílů by se v pohodě dalo s větším rozpočtem roztáhnout tak na 22 dílů po čtyřiceti minutách a pořád by to jistě bylo svižné, originální a hlavně hodně návykové pro všechny fanoušky kvalitní temné a krvavé fantasy s dokonale propracovanou mytologií a hlubším poselstvím. Proto, aby, jste si podobný seriál mohly pořádně užít je potřeba přistoupit na jeho hru a neřešit zbytečnosti, které jsou jasné od začátku (nízký rozpočet, uspěchanost), tohle je internetové dílko pro fanoušky od fanoušků a podle toho je potřeba k tomu přistupovat! Kdo to nechápe tak ať se raději dívá na něco jiného. ()

• Felicia Day měla původně i režírovat, ale přenechala pozici Peteru Wintherovi. (AngelusCZ)
  • Zároveň s uvedením prvního dílu seriálu byl zpřístupněn i stahovatelný obsah pro hru Dragon Age 2 pod názvem Mark of the Assassin, ve kterém postava Tallis, která byla nadabována i animována podle Felicie Day, hraje ústřední roli. (Eterninox)
  • Série her "Dragon Age", kterou je snímek inspirován, je zároveň i nejoblíbenější hrou Feliciy Day, která v seriálu ztvárnila elfku Tallis. Producentem filmu je pak společnost BioWare, která stojí také za videohrou. (AngelusCZ)