Někdo se dívá (TV seriál)

Alguien te Mira

Krimi / Thriller

USA, 2010, 116x43 min

Náhodou mě to bavilo. Pár klišé z telenovel se tam určitě najde, ale jinak je to úplně jiný druh telenovely. Takhle to vypadá, když spojíte dohromady telenovelu a thriller a výsledek mě nenudil. Není to nějaký nářez, ale chvilky napětí a krve se tam najdou v docela velkém množství. Bavilo mě to než slavná Kriminálka Miami(okey, já tuhle kriminálku nežeru, ale i tak) a to je co říct.(1.11.2015)

Telenovela s prvky giallo... Ano, příběh je mnohdy natahován a místy působí úmorně (komplikovaný vztah Benjamina a Taiany), přesto se však jedná o vcelku povedené dílko... Vraždy jsou povětšinou natočeny ve stylu slaherů/giallo - tedy nesmyslně, krvavě a za použití spoře oděných krasavic, přesto však dokáží vyvolat napětí , scéna s motorovkou je pak asi nejkrvavějším okamžikem v historii telenovel... Napětí by se jinak dalo krájet a Karla Monroig přšdvádí jeden ze svých nejlepších výkonů, na telenovely je jí fakt škoda... Do toho chytlavý soundtrack a velmi dobré herecké obsazení (Meier, Duque, García, Monroig)... Připočtěme krimi zápletku a máme zde jeden z nejlepších počinů v rámci telenovel, které by se fakt měly rozlišovat, jelikož i já coby fanda telenovel vnímám ten rzdíl mezi Telefe, Telemundo a Venevision :D(15.2.2016)

• kvete.i.vadn

Hmmm, tak tuto telenovelu jsem zkoušela 2x, ale ani jednou jsem ji nedokoukala. Závěr a rozluštění dobré, Camila, Matilde, Rodrigo super, námět dobrý, ale některé scény mě nudí. Jinak napětí umí vytvořit dobře. Třeba se jednou podívám na všechny díly...Co je naprostý odpad, je český dabing, z Piedad dělá nesympatickou čarodějnici, z Camily ani nemluvím a jméno Julian vyslovovat Jůlián je tedy příšernost...(17.3.2015)

Hodnotím po zhliadnutí všetkých 116 častí. Remeslene fakt, ale fakt dobre odvedená práca. Hlavní hrdinovia sú ako to už u Telemunda býva rozumnejší a uvažujú viac racionálne (aspoň na začiatku, na konci sa hlavná hrdinka zmení na maximálnu naivku), napätie kvôli vrahovi žien je v seriáli naozaj a občas sa sám pristihnem ako mi buší srdce a nedýcham pri niektorých scénach, hlavne ku koncu keď začína ísť do tuhého.. Obsadenie je tiež veľmi dobré, Danna García už dokázala že je dobrá herečka ale najlepší výkon podáva jednoznačne Karla Monroig a jej prerod zo žiarlivej exxmanželky až po vrahom naháňaného imobilného svedka je tak uveriteľný až to vyráža dych, ďalej Ximena Duque je úplne iná ako v Analíi a navyše mrte sexi. Ak niečo naozaj kvitujem tak je to výkon Rafeala Amayu a jeho "psycho" rozhovory s démonmi minulosti a otvorený koniec ktorý dáva na celý seriál úplne iný pohľad.(25.4.2011)

Říct o kdejaké telenovele, že je to odpad, je už samo o sobě dost pohodlné a stupidní (předsudky??). Těžko říct, zda toto považovat za telenovelu, dost se tomu blíží, jak už kvůli hereckému obsazení, tak díky monologům a patetičnosti, která mě nutí takový typ seriálu hodnotit trochu jinak - nedávám každé telenovele odpad, aniž bych vůbec viděla jediný díl, zřídkakdy dám více než dvě či tři hvězdy. Toto je díky zápletce čímsi zvláštní, ovšem ne až tak aby si zasloužilo vyšší hodnocení. Jako taková malá rekvizita, dejme tomu ke snídani, to není až tak úplně zlé. +1bod za úvodní song(18.8.2012)

• - V úvodní znělce si můžeme všimnout scény, ve které vystrašená Piedad (Danna García) utíká před vrahem zapadlou uličkou. Tato snéna však byla natočena čistě pro účely traileru a v seriálu tuto scénu nenajdeme. (fiLLthe3DD)

• - Spoiler: Počet mrtvých je 15, z toho devíti obětem bylo vyříznuto srdce. (fiLLthe3DD)

• - V priebehu 116 častí sa vystriedali 3 zvučky - jedna originálna, druhá rapová a tretia bola len remixom druhej. (matthew.17)